Die Auktion endet am 08.07.2024

Auctionen 114. Ganzsachen

33448

1944 wydanie lubelskie, próba na całostce z królem Kazimierzem Jagiellończykiem bez ilustracji, bardzo rzadkie, egzemplarz ilustrowany w katalogu Fischera, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp89P4
10 000 PLN
33449

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 40.

Fi.Cp90
1 700 PLN
33450

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 38.

Fi.Cp90
1 530 PLN
33451

Fi.CfpU4
160 PLN
33452

Fi.Cfpu
300 PLN
33453

1945 wydanie prowizoryczne, całostka ze stempelkiem opłaty gotówkowej zamiast znaku opłaty i hasłem propagandowym a, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp91
150 PLN
33454

1945 całostka typu I na kartonie p z hasłem propagandowym 4, na odwrocie stemplowane znaczki.

Fi.Cp91Ip
80 PLN
33455

1945 całostka typu I na kartonie x z hasłem propagandowym 3.

Fi.Cp91Ix
200 PLN
33456

1945 wydanie prowizoryczne łódzkie.

Fi.Cp91Ł
70 PLN
33457

Fi.Cp92
160 PLN
33458

Fi.Cp92I
150 PLN
33459

1945 Znak opłaty z rysunkiem orła piastowskiego (bez napisu ŁÓDŹ) nadrukowany na formularzu kartkowym, hasło propagandowe 1a - "W KAŻDEJ WSI - CZYTELNIA", karta wysłana 23.6 z Piotrkowa Trybunalskiego do Łodzi (Fi.180.-); dobry stan zachowania (karta pionowo zgięta).

Fi.Cp92II
120 PLN
33460

Fi.Cp92II
140 PLN
33461

Fi.Cp93
60 PLN
33462

1945 kartka na papierze kremowym.

Fi.Cp93
50 PLN
33463

Fi.Cp94A typ2
40 PLN
33464

Fi.Cp94B
80 PLN
33465

1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowoszarym, sygnatura typu 1 (31,7 mm) w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem; karta wysłana 8.VIII.1946 z miejscowości Mosina do Warszawy; zwraca uwagę kasownik prowizoryczny.

Fi.Cp95AI
30 PLN
33466

1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie szarobiałym, sygnatura typu 1 (31,7 mm) w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem; karta wysłana 4.9.1946 z Poznania do Warszawy.

Fi.Cp95AIIx
20 PLN
33467

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 2 na kartonie szarobiałym.

Fi.Cp95AIIx
35 PLN
33468

Fi.Cp95AIIx
35 PLN
33469

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 1 na kartonie kremowobiałym.

Fi.Cp95AIIxa
35 PLN
33470

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 1 na kartonie kremowobszarym.

Fi.Cp95AIIy
50 PLN
33471

1945 Belweder, całostka na kartonie kremowoszarym y, sygnatura typ 1, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp95AIIy
35 PLN
33472

1945 Belweder, całostka na kartonie ciemnoszarym z, sygnatura typ 1, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp95AIIz
30 PLN
33473

1945 Belweder, całostka na kartonie szarobiałym x, sygnatura typ 1, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp95AIx
35 PLN
33474

1945 Belweder, całostka na kartonie kremowobiałym xa, sygnatura typ 2, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp95AIxa
35 PLN
33475

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 1 na kartonie kremowoszarym.

Fi.Cp95AIy
60 PLN
33476

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 1 na kartonie ciemnoszarym.

Fi.Cp95AIz
60 PLN
33477

Fi.Cp99-100
120 PLN
33478

1946 Belweder, całostka sygnaturą w układzie poziomym.

Fi.Cp96IA
30 PLN
33479

1946 Belweder, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp96IA
35 PLN
33480

1946 Belweder, całostka na kartonie kremowoszarym gładkim.

Fi.Cp96IB
40 PLN
33481

1946 Belweder, całostka z napisem "Ob." z hasłem propagandowym 12.

Fi.Cp96IIa
40 PLN
33482

1946 Belweder, całostka na kartonie szarobiałym x z hasłem propagandowym 13, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp96IIa
50 PLN
33483

1946 Belweder, całostka na kartonie kremowoszarym gładkim z hasłem propagandowym 11.

Fi.Cp96IIa
20 PLN
33484

1946 Belweder, całostka na kartonie kremowoszarym gładkim z hasłem propagandowym 12.

Fi.Cp96IIa
18 PLN
33485

1946 Belweder, całostka na kartonie szarobiałym szorstkim z hasłem propagandowym 11.

Fi.Cp96IIa
20 PLN
33486

1946 Belweder, całostka na kartonie szarobiałym szorstkim z hasłem propagandowym 12.

Fi.Cp96IIa
18 PLN
33487

Fi.Cp96IIb
20 PLN