Die Auktion endet am 08.07.2024
Die Auktion endet in:

Auctionen 114. Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
33728

1950 groszy, całostka z hasłem propagandowym 18a i nadrukiem groszy typ 11 w barwie fioletowej.

Fi.Cp124
30 PLN
VERKAUFT
33729

1950 groszy, całostka z hasłem propagandowym 19 i nadrukiem groszy typ 8 w barwie fioletoej.

Fi.Cp124
30 PLN
33730

1950 groszy, całostka z hasłem propagandowym 18a i nadrukiem groszy typ 24 w barwie fioletowej.

Fi.Cp124
30 PLN
33731

1950 Bolesław Bierut, całostka z hasłem propagandowym 18a.

Fi.Cp124
10 PLN
33732

1951 formularz służbowy na kopercie Generalnej Guberni - Ck2 Wawel, znak opłaty zasmarowany czarnym tuszem, koperta z obiegu nadana z Ministerstwa Poczt i Telegrafów jako przesyłka polecona, dobry stan zachowania, rzadki i dekoracyjny walor, gwarancja Pelczar.

Fi.Cfpu
500 PLN
33733

1951 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą VI.50 i hasłem propagandowym 19.

Fi.Cp124
20 PLN
33734

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (komplet 6 haseł propagandowych) z sygnaturami XI.51 - dopłata 200%, na karcie Cp128 na odwrocie dwa delikatne ślady po podlepkach (Fi. 276,-).

Fi.Cp125-30
220 PLN
33735

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta ostemplowana okolicznościowo 21.III w pierwszym dniu obiegu (Myślicki 51 009).

Fi.Cp126
20 PLN
33736

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

Fi.Cp128
20 PLN
33737

1952 koperta "B.Bierut" ze znakiem opłaty unieważnionym tuszowym, pionowym, odciskiem litery X, używana do celów służbowych, wysłana 26.10.61 jako polecona z Dyrekcji Okręgu Poczty i Telekomunikacji w Katowicach do Warszawy, nalepka polecenia Katowice 2 (D.O.P.i T.), datownik DYR.OKR.POCZTY I TELEKOM KATOWICE S.E. odciśnięty na kopercie, i dodatkowo kasujący erkę; stempelek "Sprawa służbowa/ wolna od opłaty" i "Polecone"; pieczęć nagłówkowa "Dyrekcja Okręgu/ Poczty i Telekomunikacji/ w Katowicach"; na odwrocie datownik odbiorczy Warszawa 44 z 27.10; niezwykle rzadki walor w doskonałym stanie zachowania.

Fi.Ck13
500 PLN
33738

1952 koperty "Bierut", komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi z sygnaturą XI-51, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.180.-).

Fi.Ck13
150 PLN
33739

1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą XI-51 i hasłem propagandowym H.

Fi.Ck13
20 PLN
VERKAUFT
33740

1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą XI-51 i hasłem propagandowym G.

Fi.Ck13
20 PLN
33741

1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą XI-51 i hasłem propagandowym D.

Fi.Ck13
20 PLN
33742

1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą XI-51 i hasłem propagandowym D.

Fi.Ck13
20 PLN
33743

1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą XI-51 i hasłem propagandowym E.

Fi.Ck13
20 PLN
33744

1952 Bolesław Bierut, makulatura druku z drukiem wielokrotnym - normalnym i odwróconym, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck13MK
1 000 PLN
33745

1952 plan 6-letni elektryfikacja, makulatura w postaci fragmentu nie pociętego arkusza na którym drukowano koperty.

Fi.Ck14MK
800 PLN
33746

1952 koperty "Plan 6-letni Elektryfikacja", zakończenie klapy ostre, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.252.-).

Fi.Ck14a
220 PLN
VERKAUFT
33747

1952 Plan 6-letni Elektryfikacja, zakończenie klapy ostre, koperta na papierze x z hasłem propagandowym C.

Fi.Ck14xa
30 PLN
33748

1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe H.

Fi.Ck14ya
35 PLN
33749

1952 Plan 6-letni Elektryfikacja, zakończenie klapy ostre, koperta na papierze y z hasłem propagandowym H.

Fi.Ck14ya
30 PLN
33750

1952 Plan 6-letni Elektryfikacja, zakończenie klapy ostre, koperta na papierze y z hasłem propagandowym E.

Fi.Ck14ya
30 PLN
33751

1952 list z Mikołowa do Warszawy, wycofana z obiegu koperta z doklejonymi znaczkami opłaty i stemplem nowej wartości.

Fi.Ck15, 689
100 PLN
33752

1952 wycofana koperta 12I drukowana z X walca z hasłem propagandowym A "Przed wsią polską ...", ponownie dopuszczona do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkiem opłaty nr.606 i nadrukowaniu stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; dobry stan zachowania (Fi.120.-).

Fi.Ck15Ib
108 PLN
VERKAUFT
33753

1952 w związku z podwyższeniem taryf pocztowej zarządzeniem M.P.i T. z 5.I.1953 obowiązywało doklejanie w obrocie krajowym (zamiejscowym) na kartkach ze znakiem opłaty za 30+15 gr znaczka pocztowego wartości 15 gr, karta budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura VIII.52, hasło propagandowe 22; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp131
50 PLN
33754

1952 budownictwo mieszkaniowe, całostka z sygnaturą II.52 i hasłem propagandowym 19.

Fi.Cp132
20 PLN
33755

1953 wydanie pomocnicze, nadruk stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR" na kopercie na której w związku z podwyższeniem taryfy pocztowej zarządzeniem Ministra P.i T. z 5.I.1953 obowiązkowo doklejono znaczek pocztowy o wartości 20 groszy, papier szarawo-biały, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe D.

Fi.Ck14Iya
144 PLN
VERKAUFT
33756

1953 PODWÓJNY DRUK - spektakularny błąd do tej pory niekatalogowany!!! koperta "Elektrownia w Jaworznie" za 45+15 gr z napisem "CENA 70 GR" z hasłem propagandowym C; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.Ck16x1 Dp
6 000 PLN
33757

1953 koperty z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi; bardzo dobry stan zachowania (Fi.612.-).

Fi.Ck16I
500 PLN
33758

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym C, napis na klapie typ 1.

Fi.Ck16x1
30 PLN
33759

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym C, napis na klapie typ 1.

Fi.Ck16x1
30 PLN
VERKAUFT
33760

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym F, napis na klapie typ 2.

Fi.Ck16y2
30 PLN
33761

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym H, napis na klapie typ 2.

Fi.Ck16y2
30 PLN
33762

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym G, napis na klapie typ 2.

Fi.Ck16y2
30 PLN
33763

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym C, napis na klapie typ 2.

Fi.Ck16y2
30 PLN
33764

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym E, napis na klapie typ 2.

Fi.Ck16y2
30 PLN
33765

1953 koperta lotnicza z sygnaturą V-1953 z obiegu pocztowego.

Fi.Ck17
20 PLN
33766

1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 5 "CENA 75 GR", napis "CENA 95 GR" antykwą, klapa zaokrąglona, hasło propagandowe G; dofrankowana i wysłana -8.-3.59 z Zakopanego do Warszawy, znaki opłaty skasowane stemplem okolicznościowym "ZIMOWE AKADEMICKIE IGRZYSKA ŚWIATA ZAKOPANE 7-13.III.1956"; dobry stan zachowania.

Fi.Ck18IIIa
50 PLN
33767

1953 koperty "Elektrownia w Jaworznie" 60+20 gr, napis "CENA 95 GR" antykwą, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, zakończenia klap ostre, czyste; bardzo dobry stan zachowania (Fi.360.-).

Fi.Ck18a
300 PLN