Die Auktion endet am 08.07.2024

Auctionen 114. Ganzsachen

33768

Fi.Ck18a
60 PLN
33769

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym C, klapa z ostrym zakończeniem.

Fi.Ck18a
60 PLN
33770

1953 koperta z hasłem propagandowym F, klapa okrągła.

Fi.Ck18b
80 PLN
33771

1953 koperta z hasłem propagandowym H, klapa okrągła.

Fi.Ck18b
80 PLN
33772

1953 koperta z hasłem propagandowym D, klapa okrągła.

Fi.Ck18b
80 PLN
33773

Fi.Cp135
10 PLN
33774

1953 całostka okolicznościowa z Mikołajem Kopernikiem.

Fi.Cp137
40 PLN
33775

Fi.Ck14IIINp
1 500 PLN
33776

Fi.Ck16INo
1 000 PLN
33777

1954 koperta z nadrukiem nowej wartości z obiegu pocztowego, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck18IIIa
100 PLN
33778

1954 koperta lotnicza z sygnaturą VI-1954 z obiegu pocztowego z Warszawy, stempel okolicznościowy V Międzynarodowego Konkursu im. Fryderyka Chopina.

Fi.Ck19
30 PLN
33779

Fi.Cp130MK
700 PLN
33780

Fi.Cp130MK/131MK
700 PLN
33781

Fi.Cp132A
40 PLN
33782

1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", czerwony stempelek typu 15 (Warszawa stołeczna) na karcie z sygnaturą III-53 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 10.11.54 z Warszawy do Radomia; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp136
40 PLN
33783

Fi.Cp136
50 PLN
33784

1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr", fioletowy stempelek typu 12 (Warszawa okręgowa) na karcie z sygnaturą VII-53 i hasłem propagandowym 18b; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp136
60 PLN
33785

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 18.

Fi.Cp136III
120 PLN
33786

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 1.

Fi.Cp136III
120 PLN
33787

Fi.Cp136MK
700 PLN
33788

Fi.Cp.138a
20 PLN
33789

1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą I.56.

Fi.Cp138
40 PLN
33790

Fi.Ck13
200 PLN
33791

Fi.Ck13
250 PLN
33792

1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu całostka z ręcznym stemplem prowizorycznym z Katowic i stemplem prowizorycznym nowej wartości z 1954 roku, gwarancja Rzadkosz.

Fi.Cp132
180 PLN
33793

1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu całostka z ręcznym stemplem prowizorycznym z Katowic, gwarancja Rzadkosz.

Fi.Cp132
150 PLN
33794

1956 pomnik Mikołaja Kopernika w warszawie, całostka z sygnaturą XII.55.

Fi.Cp144
50 PLN
33795

1956 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp144
30 PLN
33796

Fi.Ck21
40 PLN
33797

Fi.Cp145-49
80 PLN
33798

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
33799

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
30 PLN
33800

Fi.Cp150-61
140 PLN
33801

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta (Fi.22.-).

Fi.Cp154
15 PLN
33802

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart (Fi.68.-).

Fi.Cp155-60
60 PLN
33803

1958 400-lecie poczty polskiej, makulaturowa całostka z silnie przesuniętym drukiem kolorów, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp159MK
240 PLN
33804

Fi.Cp160MK
500 PLN
33805

100 PLN
33806

1958 komplet trzech tomów monografii autorstwa Stanisława Żółkiewskiego "Całostki polskie oraz mające obieg na ziemiach polskich / koperty i sekretniki pocztowe" do 1961 roku, tablice z czarno - białymi ilustracjami.

160 PLN
33807

1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO.

Fi.Cp165
20 PLN