Aukcja 118. PRL 1952-1989

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
21791

1963 mistrzostwa świata w szermierce w Gdańsku, stemplowany blok.

Fi.bl.38
Mi.Bl.29
45 PLN
21792

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok.

Fi.bl.38
Mi.Bl.29
70 PLN
21793

1963 mistrzostwa świata w szermierce w Gdańsku, blok stemplowany.

Fi.bl.38
Mi.Bl.29
35 PLN
21794

Fi.bl.38
Mi.Bl.29
70 PLN
21795

Fi.bl.38 (27)
Mi.Bl.29
800 PLN
21796

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, bloczek z błędem na znaczku za 40 gr. "plama na zadzie konia", gwarancja Krawczyk.

Fi.bl.38 B (27)
Mi.Bl.29
400 PLN
21797

1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na na kopercie pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.38 FDC
Mi.Bl.29
125 PLN
21798

Fi.bl.38B1
Mi.Bl.29
300 PLN
21799

Fi.bl.40I
Mi.Bl.31I
170 PLN
21800

1963 zdobywanie kosmosu, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu. Rzadkie FDC.

Fi.bl.40I
Mi.Bl.31I
220 PLN
21801

Fi.bl.40I (29)
Mi.Bl.31I
240 PLN
21802

1963 Zdobywanie kosmosu, blok kasowany okolicznościowo w pierwszym dniu obiegu.

Fi.bl.40I (29)
Mi.Bl.31I
150 PLN
21803

Fi.bl.40I (29I)
Mi.Bl.31I
200 PLN
21804

1963 zdobywanie kosmosu, koperta pierwszego dnia obiegu bloku z perforacja na górnym marginesie.

Fi.bl. 40I FDC
Mi.Bl.31I
200 PLN
21805

1963 zdobywanie kosmosu, blok z nie przeperforowanym górnym marginesem w idealnym stanie, gwarancja Wysocki.

Fi.bl.40II
Mi.Bl.31II
320 PLN
21806

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty bez perforacji górnego marginesu na żeberkowanym papierze (Fi.500.-), ładny stan zachowania, gwarancja i opis.

Fi.bl.40IIx (29)
Mi.Bl.31II
500 PLN
21807

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty na papierze żeberkowanym (Fi.350.-), gwarancja i opis odmiany.

Fi.bl.40Ix (29)
Mi.Bl.31I
320 PLN
21808

Fi.bl.40Ix (29)
Mi.Bl.31I
500 PLN
21809

1963 arkusze nalepek okolicznościowych Europejskiej Wystawy Filatelistycznej w Wrocławiu.

240 PLN
21810

1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych we Wrocławiu przy okazji XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, arkusik ząbkowanych nalepek wystawowych; bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN
21811

1963 Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna "Kultura i sztuka na znakach pocztowych" - arkusik nalepek wystawowych; bardzo dobry stan zachowania.

60 PLN
21812

1964 "POCZTA PLAŻOWA MIĘDZYZDROJE" dodatkowy stempelek poczty funkcjonującej w sezonie letnim przy plażach, obok znaczka fragment datownika; dobry stan zachowania.

Fi.1239
Mi.1387
40 PLN
21813

1964 lotniczy list polecony z Krakowa do Stanów Zjednoczonych.

Fi.1262, 1354, 1382a, b
50 PLN
21814

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
60 PLN
21815

1964 rocznik znaczków czystych (Fi.317.-).

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
280 PLN
21816

1964-1965 TOM VI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami (2 serie z przywieszkami i 2 serie zn+Pw+zn medale olimpijskie); wycena zestawu według katalogu Fischera to 647 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.1309-1503
Mi.1457-1652
500 PLN
21817

Fi.1310 B1
Mi.1458
30 PLN
21818

Fi.1310B1
Mi.1458
20 PLN
21819

1964 zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, prawy znaczek z błędem "biała plama nad numerem startowym".

Fi.1310B2
Mi.1458
30 PLN
21820

1964 zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek z błędem "biała plama nad numerem startowym", gwarancja i opis Walocha.

Fi.1310B2
Mi.1458
25 PLN
21821

1964 IX Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, narożny czworoblok, górny prawy znaczek z błędem "numer startowy powyżej środka".

Fi.1311B1
Mi.1459
40 PLN
21822

1964 IX Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek z błędem "numer startowy powyżej środka".

Fi.1311B1
Mi.1459
25 PLN
21823

1964 IX Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, czworoblok z błędem na dolnym prawym znaczku "numer startowy powyżej środka".

Fi.1311B1
Mi.1459
30 PLN
21824

1964 zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek z błędem "numer powyżej środka", gwarancja i opis Walocha.

Fi.1311B1
Mi.1459
20 PLN
21825

1964 IX Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, środkowy znaczek z błędem "numer startowy powyżej środka", gwarancja.

Fi.1311B1
20 PLN
21826

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, parka pozioma z bloku, czysta.

Fi. 1314+131 (bl.41)
Mi.1462B+1464B
50 PLN
21827

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - przesunięta barwa włosów zawodniczki w lewo, gwarancja eksperta PZF.

Fi.1316
Mi.1464
50 PLN
21828

Fi.1316 B2
Mi.1464A
60 PLN
21829

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek z błędem "ścięta z lewej podstawa Z w Zł".

Fi.1316B2
Mi.1464A
30 PLN
21830

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - przesunięcie w lewo brązowego koloru włosów zawodniczki, gwarancja.

Fi.1316MK
Mi.1464
45 PLN