Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
21751 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 60 gr z błędem na poz.20 "dwóch pilotów", gwarancja i opis. | Fi.1279 B2 Mi.1427 |
| 50 PLN | |
21752 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 60 gr. z błędem na poz.20 "dwóch pilotów", gwarancja. | Fi.1279 B2 Mi.1427 |
| 60 PLN | |
21753 |
1963 20-lecie Ludowego wojska Polskiego, znaczek z błędem "rozdwojony czub na głowie orła", gwarancja i opis Walocha. | Fi.1279B1 Mi.1427 |
| 100 PLN | |
21754 |
| 35 PLN | |
21755 |
| 30 PLN | |
21756 |
| 40 PLN | |
21757 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - przesunięcie barwy szarej w górę sprawiające wrażenie druku podwójnego, gwarancja eksperta PZF. | Fi.1279MK Mi.1427 |
| 50 PLN | |
21758 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2,50 zł z błędem na poz.20 "uszkodzone O w POLSKIEGO"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1283 B1 Mi.1431 |
| 40 PLN | |
21759 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, przesunięcie nadruku w lewo. | Fi.1286 Mi.1434 |
| 30 PLN | |
21760 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, narożna parka z pustopolem na dolnym marginesie. | Fi.1286 Mi.1434 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
21761 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, seria w arkuszach sprzedażnych, arkusz znaczka za 6,50 zł z pustopolami na górnym marginesie, znaczki z błędami: 1286 B1+B2, 1287 B1+B2+B3+B4, 1288 B1. | Fi.1286-8 ark. Mi.1434-6 |
| 350 PLN SPRZEDANY | |
21762 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów, komplet dwóch znaczków z podwójnym nadrukiem, bardzo rzadkie - arkusz zawierał tylko 20 znaczków, rzadko oferowane, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Więcław. | Fi.1286Np, 1287Np Mi.1434DD, 1435DD |
| 8 000 PLN | |
21763 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1287 B2 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
21764 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, parka znaczków za 60 gr, dolny z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1287 B2 Mi.1416 |
| 50 PLN | |
21765 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, prawy dolny znaczek z błędem "trzy gwiazdki". | Fi.1287B1 Mi.1435 |
| 25 PLN | |
21766 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów, dolny znaczek z błędem "trzy gwiazdki". | Fi.1287B1 Mi.1435 |
| 20 PLN | |
21767 |
| 15 PLN | |
21768 |
| 20 PLN | |
21769 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, parka z pustopolem na górnym marginesie. | Fi.1288 Mi.1436 |
| 15 PLN | |
21770 |
1963 zdobywanie kosmosu, seria w arkuszach sprzedażnych zagiętych w połowie. | Fi.1289-98 ark. Mi.1437-46 |
| 400 PLN | |
21771 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze żeberkowanym, gwarancja i oznaczenie Wysocki. | Fi.1290x1 |
| 30 PLN | |
21772 |
| 35 PLN | |
21773 |
| 40 PLN | |
21774 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "wklęsła kopuła". | Fi.1295B1 |
| 15 PLN | |
21775 |
| 25 PLN | |
21776 |
1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 2,50 zł z błędem z poz.11 "ogonek przy 9" na kopercie FDC; gwarancja i opis. | Fi.1296 B2 Mi.1444 |
| 50 PLN | |
21777 |
1963 zdobywanie kosmosu, górny znaczek z błędem "wypustka przy 9". | Fi.1296 B2 Mi.1444 |
| 30 PLN | |
21778 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek za 2,50 zł. z rzadkim błędem na poz.11 "wypustka przy 9", gwarancja i opis Walisch. | Fi.1296 B2 Mi.1444 |
| 40 PLN | |
21779 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9". | Fi.1296B2 Mi.1444 |
| 10 PLN | |
21780 |
1963 zdobywanie kosmosu, 4-ka, lewy górny znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9", gwarancja i oznaczenie. | Fi.1296B2 Mi.1444 |
| 30 PLN | |
21781 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9", gwarancja i oznaczenie Wysocki. | Fi.1296B2 |
| 25 PLN | |
21782 |
1963 zdobywanie kosmosu, górny lewy znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9". | Fi.1296B2 |
| 30 PLN | |
21783 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, narożna parka z pustopolem na dolnym marginesie. | Fi.1297 Mi.1415 |
| 15 PLN | |
21784 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczki z bloku, z marginesem z nazwą wydania. | Fi.1297+1298 |
| 75 PLN | |
21785 |
1963 zdobywanie kosmosu, list lotniczy z Jawora wysłany 10.2.67 do Argentyny. | Fi.1298 Mi.1446 |
| 40 PLN | |
21786 |
1963 konie polskie, arkusz sprzedażny znaczka za 50 gr. | Fi.1302 ark. Mi.1450 |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
21787 |
1963 konie polskie, zdwojony druk barwy żółtej - od niedawna katalogowane. Barwa żółta jest dość jasną więc mimo że błąd jest dość intensywny nie wygląda tak efektownie jak np. na barwie czarnej. | Fi.1303MK Mi.1451 |
| 80 PLN | |
21788 |
1963 Konie polskie, narożna parka znaczków za 6,50 zł,na lewym marginesie liczba rozrachunkowa, na górnym marginesie zachowały się oznaczenia arkuszowe normalnie niedostępne, ponieważ były obcinane przy podziale arkuszy drukarskich na sektory - tu odręczne znaki maszynisty i częściowo próby kolorów; kasowane z gumą; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1308 Mi.1456 |
| 40 PLN | |
21789 |
1963 zeszycik znaczkowy, same okładki bez znaczków w środku. | Fi.ZzL3 |
| 200 PLN | |
21790 |
1963 zeszycik znaczkowy. | Fi.ZzL5d |
| 400 PLN | |