Nowa aukcja rozpocznie się wkrótce

Aukcja 118. PRL 1952-1989

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
21751

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 60 gr z błędem na poz.20 "dwóch pilotów", gwarancja i opis.

Fi.1279 B2
Mi.1427
50 PLN
21752

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 60 gr. z błędem na poz.20 "dwóch pilotów", gwarancja.

Fi.1279 B2
Mi.1427 
60 PLN
21753

1963 20-lecie Ludowego wojska Polskiego, znaczek z błędem "rozdwojony czub na głowie orła", gwarancja i opis Walocha.

Fi.1279B1
Mi.1427
100 PLN
21754

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
Mi.1427
35 PLN
21755

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
Mi.1427
30 PLN
21756

1963 20-lecie Ludowego wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
40 PLN
21757

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - przesunięcie barwy szarej w górę sprawiające wrażenie druku podwójnego, gwarancja eksperta PZF.

Fi.1279MK
Mi.1427
50 PLN
21758

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2,50 zł z błędem na poz.20 "uszkodzone O w POLSKIEGO"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.1283 B1
Mi.1431
40 PLN
21759

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, przesunięcie nadruku w lewo.

Fi.1286
Mi.1434
30 PLN
21760

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, narożna parka z pustopolem na dolnym marginesie.

Fi.1286
Mi.1434
15 PLN
SPRZEDANY
21761

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, seria w arkuszach sprzedażnych, arkusz znaczka za 6,50 zł z pustopolami na górnym marginesie, znaczki z błędami: 1286 B1+B2, 1287 B1+B2+B3+B4, 1288 B1.

Fi.1286-8 ark.
Mi.1434-6
350 PLN
SPRZEDANY
21762

1963 wizyta radzieckich kosmonautów, komplet dwóch znaczków z podwójnym nadrukiem, bardzo rzadkie - arkusz zawierał tylko 20 znaczków, rzadko oferowane, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Więcław.

Fi.1286Np, 1287Np
Mi.1434DD, 1435DD
8 000 PLN
21763

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1287 B2
Mi.1416
40 PLN
21764

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, parka znaczków za 60 gr, dolny z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.1287 B2
Mi.1416
50 PLN
21765

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, prawy dolny znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1287B1
Mi.1435
25 PLN
21766

1963 wizyta radzieckich kosmonautów, dolny znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1287B1
Mi.1435
20 PLN
21767

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1287B2
Mi.1435
15 PLN
21768

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, lewy znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1287B2
20 PLN
21769

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, parka z pustopolem na górnym marginesie.

Fi.1288
Mi.1436
15 PLN
21770

1963 zdobywanie kosmosu, seria w arkuszach sprzedażnych zagiętych w połowie.

Fi.1289-98 ark.
Mi.1437-46
400 PLN
21771

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze żeberkowanym, gwarancja i oznaczenie Wysocki.

Fi.1290x1
30 PLN
21772

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze prążkowanym x2, gwarancja i opis.

Fi.1290x2
Mi.1438
35 PLN
21773

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 1,55 zł z błędem z poz.16 "wgięta kopuła" na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1295 B1
Mi.1443
40 PLN
21774

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "wklęsła kopuła".

Fi.1295B1
15 PLN
21775

1963 zdobywanie kosmosu, lewy znaczek z błędem "wklęsła kopuła".

Fi.1295s
Mi.1443 
25 PLN
21776

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 2,50 zł z błędem z poz.11 "ogonek przy 9" na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1296 B2
Mi.1444
50 PLN
21777

1963 zdobywanie kosmosu, górny znaczek z błędem "wypustka przy 9".

Fi.1296 B2
Mi.1444
30 PLN
21778

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek za 2,50 zł. z rzadkim błędem na poz.11 "wypustka przy 9", gwarancja i opis Walisch.

Fi.1296 B2
Mi.1444 
40 PLN
21779

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9".

Fi.1296B2
Mi.1444
10 PLN
21780

1963 zdobywanie kosmosu, 4-ka, lewy górny znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9", gwarancja i oznaczenie.

Fi.1296B2
Mi.1444
30 PLN
21781

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9", gwarancja i oznaczenie Wysocki.

Fi.1296B2
25 PLN
21782

1963 zdobywanie kosmosu, górny lewy znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9".

Fi.1296B2
30 PLN
21783

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, narożna parka z pustopolem na dolnym marginesie.

Fi.1297
Mi.1415
15 PLN
21784

1963 zdobywanie kosmosu, znaczki z bloku, z marginesem z nazwą wydania.

Fi.1297+1298
75 PLN
21785

1963 zdobywanie kosmosu, list lotniczy z Jawora wysłany 10.2.67 do Argentyny.

Fi.1298
Mi.1446
40 PLN
21786

1963 konie polskie, arkusz sprzedażny znaczka za 50 gr.

Fi.1302 ark.
Mi.1450
120 PLN
SPRZEDANY
21787

1963 konie polskie, zdwojony druk barwy żółtej - od niedawna katalogowane. Barwa żółta jest dość jasną więc mimo że błąd jest dość intensywny nie wygląda tak efektownie jak np. na barwie czarnej.

Fi.1303MK
Mi.1451
80 PLN
21788

1963 Konie polskie, narożna parka znaczków za 6,50 zł,na lewym marginesie liczba rozrachunkowa, na górnym marginesie zachowały się oznaczenia arkuszowe normalnie niedostępne, ponieważ były obcinane przy podziale arkuszy drukarskich na sektory - tu odręczne znaki maszynisty i częściowo próby kolorów; kasowane z gumą; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1308
Mi.1456
40 PLN
21789

1963 zeszycik znaczkowy, same okładki bez znaczków w środku.

Fi.ZzL3
200 PLN
21790

1963 zeszycik znaczkowy.

Fi.ZzL5d
400 PLN