Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
29991 |
1977 karty pocztowe czyste, rocznik - 28 kart w tym 680b i 680c (Fi.90.-). | Fi.Cp662-87 |
| 60 PLN | |
29992 |
1977 ochrona zabytków - Olsztyn, całostka z sygnaturą VII.77. | Fi.Cp663 |
| 40 PLN | |
29993 |
1977 ochrona zabytków - zamek książąt pomorskich w Szczecinie, całostka z sygnaturą III.79. | Fi.Cp664 |
| 50 PLN | |
29994 |
1977 ochrona zabytków - Szczecin, całostka z sygnaturą X.77. | Fi.Cp664 |
| 40 PLN | |
29995 |
1977 ochrona zabytków - Szczecin, całostka z sygnaturą VII.77. | Fi.Cp664 |
| 40 PLN | |
29996 |
1977 ochrona zabytków - Szczecin, całostka z sygnaturą X.77. | Fi.Cp664 |
| 40 PLN | |
29997 |
1977 ochrona zabytków - Szczecin, całostka z sygnaturą VII.77. | Fi.Cp664 |
| 40 PLN | |
29998 |
1977 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem Klubu Olimpijczyka PZF. | Fi.Cp667 |
| 30 PLN | |
29999 |
1977 300-lecie Wilanowa, całostka z sygnaturą II.78. | Fi.Cp668 |
| 40 PLN | |
30000 |
1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.85.-) | Fi.Cp688-718 |
| 60 PLN | |
30001 |
1978 30-lecie WKS Gwardia, karnet. | Fi.Cp702K |
| 80 PLN | |
30002 |
1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978" skasowana 6.X wystawowym stemplem okolicznościowym, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp710I |
| 50 PLN | |
30003 |
1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978", bardzo dobry stan zachowania (Fi.80.-). | Fi.Cp710I |
| 40 PLN | |
30004 |
1978 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie. | Fi.Cp749I |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
30005 |
1979 całostki, rocznik: 1 koperta i 26 kart (Fi.84,50). | Fi.Ck63, Cp719-43 |
| 60 PLN | |
30006 |
1979 całostka z dodrukiem za zgodą Ministerstwa Łączności z okazji odsłonięcia pomnika Janusza Kusocińskiego. | Fi.Cp741 |
| 50 PLN | |
30007 |
1980 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.123.-). | Fi.Ck64-6, Cp744-78 |
| 70 PLN | |
30008 |
1980 ratusz w Sandomierzu, koperta z sygnaturą 1981 - 1.000.000. | Fi.Ck64I |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
30009 |
1980 karta nakładu z 1978 roku z prywatnym dodrukiem - "CHORĄGIEW STOŁECZNA ZHP im.Bohaterów Warszawy 21.IX.1980 VI HARCERSKI FESTYN MŁODZIEŻY SZKOLNEJ"; temat - HARCERSTWO. | Fi.Cp712 |
| 20 PLN | |
30010 |
1980 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanym tekstem na odwrocie. | Fi.Cp749I |
| 40 PLN | |
30011 |
1980 karta z prywatnym dodrukiem - "Nadanie imienia Henryka Sienkiewicza Siedleckiej Chorągwi Z.H.P Okrzeja 21.09.80 r."; temat - HARCERSTWO. | Fi.Cp750 |
| 30 PLN | |
30012 |
1980 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna bratnich miast; Kraków - Bratysława - Kijów, całostka z nadrukiem z okazji wystawy filatelistycznej w Żilinie. | Fi.Cp753I |
| 40 PLN | |
30013 |
1980 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna bratnich miast; Kraków - Bratysława - Kijów, karnet. | Fi.Cp753K |
| 40 PLN | |
30014 |
1980 30-lecie PZF, karnet. | Fi.Cp755K |
| 90 PLN | |
30015 |
1980 karnet - II Wystawa Projektów Polskiego Znaczka Pocztowego, niewielki nakład - 700 sztuk! bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp766K |
| 500 PLN | |
30016 |
1980 wystawa projektów polskiego znaczka pocztowego, karnet. | Fi.Cp766K |
| 150 PLN | |
30017 |
1981 całostki, rocznik: 1 koperta i 27 kart (Fi.84.-). | Fi.Ck67, Cp779-805 |
| 100 PLN | |
30018 |
1981 karta nakładu z 1979 roku z prywatnym dodrukiem - "WYSTAWA FILATELISTYCZNA POLONICA I SPORT-POLONIA '81 Z OKAZJI IV POLONIJNYCH IGRZYSK SPORTOWYCH W KRAKOWIE 13-19.VII.1981"; temat - SPORT. | Fi.Cp735 |
| 20 PLN | |
30019 |
1981 karta nakładu z 1979 roku z prywatnym dodrukiem - "Wystawa Filatelistyczna 70-lecie 3. Krakowskiej Drużyny Harcerskiej im.Kazimierza Pułaskiego 11-18.XI.1981"; temat - HARCERSTWO. | Fi.Cp735 |
| 20 PLN | |
30020 |
1981 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie. | Fi.Cp780I |
| 40 PLN | |
30021 |
1982 regionalne przewartościowanie "bytomski", całostka z nadrukiem typu 1, gwarancja Pelczar. | Fi.751B |
| 250 PLN SPRZEDANY | |
30022 |
1982 regionalne przewartościowanie "bytomski", całostka z nadrukiem typu 3, gwarancja Pelczar. | Fi.764B |
| 250 PLN SPRZEDANY | |
30023 |
1982 regionalne przewartościowanie "bytomski", całostka z nadrukiem typu 2, gwarancja Pelczar. | Fi.781B |
| 250 PLN SPRZEDANY | |
30024 |
1982 całostki, rocznik: 4 koperty i 15 kart (Fi.69.-). | Fi.Ck68-71, Cp806-20 |
| 55 PLN | |
30025 |
1982 regionalne przewartościowanie "bytomski", całostka z nadrukiem typu 4, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp762B |
| 500 PLN SPRZEDANY | |
30026 |
1982 Dzień Olimpijczyka, kartki z dodrukami na froncie i rewersie, plus zwykła dla porównania. | Fi.Cp807, 807I, 807II |
| 240 PLN | |
30027 |
1983 całostki, rocznik: 5 kopert i 43 karty (Fi.133.-). | Fi.Ck72-6, Cp821-58 |
| 70 PLN | |
30028 |
1983 karta z prywatnym dodrukiem - "II Sympozjum Filatelistyczne z cyklu: "Społeczne Problemy Filatelistyki" n.t. "Droga młodego filatelisty do sukcesu filatelistycznego" Bydgoszcz, 12-13.11.1983 r.". | Fi.Cp821 |
| 20 PLN | |
30029 |
1983 90 lat ruchu filatelistycznego w Polsce, karnet. | Fi.Cp826K |
| 15 PLN | |
30030 |
1983 90. lat ruchu filatelistycznego w Polsce, karnet. | Fi.Cp826K |
| 12 PLN | |