Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
29951 |
1972 Wydanie Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie, dla ofiarodawców krajowych wydano kopertę bez znaku opłaty z napisami wyłącznie w języku polskim, w miejscu znaku opłaty sylwetka Zamku i dwuwierszowy napis "OPŁATA POCZTOWA/ ZRYCZAŁTOWANA", koperta przesłana 2.12.72 miejscowo w Warszawie, okolicznościowy datownik urzędu Warszawa 40 "ODBUDOWA ZAMKU KRÓLEWSKIEGO W WARSZAWIE"; rzadki walor w dobrym stanie zachowania. | Fi.Cfk1 |
| 100 PLN | |
29952 |
1972 całostki, rocznik: 2 koperty i 46 kart (Fi.127,50). | Fi.Ck55-6, Cp512-50 |
| 60 PLN | |
29953 |
1972 Mikołaj Kopernik, koperta z sygnaturą I.73. | Fi.Ck56 |
| 50 PLN | |
29954 |
1972 Mikołaj Kopernik, koperta z sygnaturą XII.74. | Fi.Ck56 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
29955 |
1972 XVII Generalny Zjazd Międzynarodowej Unii Radiowej, kartka makulaturowa bez druku barwy niebieskiej, gwarancja i opis Pelczar. | Fi.Cp526aMK |
| 550 PLN | |
29956 |
1972 XVII Generalny Zjazd Międzynarodowej Unii Radiowej, kartka makulaturowa bez druku barwy niebieskiej, gwarancja i opis Pelczar. | Fi.Cp526bMK |
| 550 PLN | |
29957 |
1972 Mikołaj Kopernik, całostka z sygnaturą X.74. | Fi.Cp547 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
29958 |
1972 Mikołaj Kopernik, całostka z sygnaturą I.73. | Fi.Cp547 |
| 40 PLN | |
29959 |
1972 Mikołaj Kopernik, całostka z sygnaturą I.75. | Fi.Cp547 |
| 50 PLN | |
29960 |
1972 ochrona zabytków - Drzwi Płockie, całostka z sygnaturą VIII.76. | Fi.Cp658 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
29961 |
1973 całostki, rocznik: 3 koperty i 46 kart (Fi.196,50). | Fi.Ck57-9, Cp551-96 |
| 70 PLN | |
29962 |
1973 20-lecie Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk, koperta z brakiem druku barwy szarej i niebieskiej, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck58B2 |
| 800 PLN | |
29963 |
1973 20-lecie Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk, druk dwustronny, na froncie z brakiem druku wszystkich barw, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck58MK |
| 1 000 PLN | |
29964 |
1973 ŚWF Polska 73, makulaturowa koperta bez druku barwy szaroniebieskiej i fioletowej, fotoatest Wysocki. | Fi.Ck59B2 |
| 450 PLN | |
29965 |
1973 ŚWF "Polska 73", Mk makulaturowa koperta lotnicza bez druku barwy szaroniebieskiej i fioletowej, gwarancja Wysocki. | Fi.Ck59B2 |
| 550 PLN | |
29966 |
1973 X Kongres Stronnictwa Demokratycznego, karnet dla delegatów. | Fi.Cp551K |
| 300 PLN | |
29967 |
1973 Międzynarodowy Młodzieżowy Maraton Filatelistyczny, całostka z brakiem druku barw, gwarancja i opis Pelczar. | Fi.Cp552MK |
| 500 PLN | |
29968 |
1974 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.79,50). | Fi.Cp597-625 |
| 70 PLN | |
29969 |
1974 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie. | Fi.Cp599I |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
29970 |
1974 alert ZHP, całostka z szczątkowym odwróconym drukiem barwy czarnej, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp604 |
| 800 PLN | |
29971 |
1974 WF "Warszaw XXX", kartka makulaturowa z odwróconym drukiem barwy czarnej, gwarancja i opis Pelczar. | Fi.Cp613MK |
| 800 PLN | |
29972 |
1974 30-lecie SB i MO, kartka makulaturowa bez druku barwy jasnoniebieskiej, kartka zaplamiona w narożniku, gwarancja i opis Pelczar. | Fi.Cp618MK |
| 400 PLN | |
29973 |
1974 100-lecie urodzin Józefa Brudzińskiego, całostka z częściowym nie dodrukiem barwy czarnej - uszkodzony znak opłaty, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp624MK |
| 100 PLN | |
29974 |
1975 karty pocztowe, czyste, rocznik - 24 sztuki w tym 635I i 635II (Fi.117.-). | Fi.Cp626-47 |
| 95 PLN | |
29975 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
29976 |
1975 ochrona zabytków - Wieliczka, całostka z sygnaturą IV.76. | Fi.Cp633 |
| 40 PLN | |
29977 |
1975 ochrona zabytków - Wieliczka, całostka z sygnaturą IX.75. | Fi.Cp633 |
| 40 PLN | |
29978 |
1975 ochrona zabytków - Zamość, całostka z sygnaturą IX.75. | Fi.Cp634 |
| 40 PLN | |
29979 |
| 40 PLN | |
29980 |
1975 Święto Prasy Młodzieżowej i Sportowej, całostka z wydrukowanym napisem na rewersie z obiegu pocztowego. | Fi.Cp637I |
| 27 PLN SPRZEDANY | |
29981 |
1976 POSTLOT, koperta lotnicza z sygnaturą (1979) 1.000.000. | Fi.Ck61 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
29982 |
1976 POSTLOT, koperta lotnicza z sygnaturą (1978) 1.040.000. | Fi.Ck61 |
| 40 PLN | |
29983 |
1976 karty pocztowe, czyste, rocznik - 14 sztuki (Fi.45.-). | Fi.Cp648-61 |
| 35 PLN | |
29984 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
29985 |
| 20 PLN | |
29986 |
1976 karty z prywatnym dodrukiem - "XV Ogólnopolskie Spotkanie Członków Klubu PZF "DZIEŃ ZNACZKA" Warszawa, 3.X.1976 r. XX lat obchodów DNIA ZNACZKA w Polsce 1956-1976", skasowane datownikiem okolicznościowym; temat - ARCHITEKTURA. | Fi.Cp658 |
| 50 PLN | |
29987 |
1976 ochrona zabytków - drzwi płockie, całostka z sygnaturą VIII.77. | Fi.Cp658 |
| 40 PLN | |
29988 |
1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą II kw. 1979. | Fi.Ck62 |
| 50 PLN | |
29989 |
1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą XII 1976. 6000.000. | Fi.Ck62 |
| 40 PLN | |
29990 |
1977 ochrona zabytków - Lublin, całostka z sygnaturą VII.77. | Fi.Cp662 |
| 40 PLN | |