results
Num# Description Start price Buy price
313291946 Zabytki architektury - zamek w Lanckoronie, 10 zł czworoblok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.1.W.III. - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czysty, dobry stan zachowania.

80 PLN

80 PLN

313301946 zamek w Lanckoronie, znaczek z błędem "plamka nad zamkiem".

30 PLN

30 PLN

313401946 Komisja Edukacji Narodowej, seria.

100 PLN

85 PLN

313421946 Komisja Edukacji Narodowej, seria w ozdobnych arkuszach sprzedażnych w doskonałym stanie.

1 600 PLN

1 600 PLN

313561946 Komisja Edukacji Narodowej, blok w pięknym stanie, okazja - Fischer 1.100,- zł.

400 PLN

400 PLN

313821947 otwarcie Sejmu Ustawodawczego, narożna parka z oznaczeniem walca na marginesie.

25 PLN

23 PLN

313841947 XXII narciarskie Mistrzostwa Polski, kompletny arkusz z nadrukami na arkuszu drukowanego z III walca, katalogowane błędy; B1 na poz. 24 i B2 na poz. 59, na siedmiu znaczkach kasownik Kraków 1, arkusz w dobrym stanie złożony w połowie.

700 PLN

600 PLN

313931947 wydanie przedrukowe, znaczek cięty z błędem nadruku "łezka przy lewej gwiazdce", gwarancja Korszeń.

400 PLN

400 PLN

314201947 wydanie z dopłatą na Polski Czerwony Krzyż, piękny marginesowy czworoblok znaczków za 5+5 zł., prawy dolny z błędem z poz.12 "czarna kropka pod ręką dziecka", gwarancja i oznaczenie Korszeń.

120 PLN

108 PLN

314301947 Kultura Polska, parka znaczków z numerem walca na marginesie.

30 PLN

27 PLN

314321947 Kultura Polska, parka znaczków z numerem walca na marginesie.

35 PLN

31 PLN

314441947 kultura polska, znaczek z numerem walca na marginesie, podlepka.

10 PLN

9 PLN

314551947 przedrukowe wydanie lotnicze, czworoblok znaczków za 40 zł./50 gr. w kolorze zielonym, prawy górny z błędem na poz.30 "wygieta lewa belka", gwarancja i opis Schmutz.

80 PLN

95 PLN

314641947 przedrukowe wydanie lotnicze, gwarancja Schmutz.

25 PLN

20 PLN

314711947 przedrukowe wydanie lotnicze, znaczek za 50 zł./25 gr. w bardzo rzadkim kolorze jasnobrązowoczerwonym (różowym) (Fi.1600.-), gwarancja i opis Korszeń.

1 500 PLN

1 500 PLN

314821948 Kultura Polska, komplet znaczków z bloku.

90 PLN

90 PLN

314991948 karnet - "VII WYŚCIG KOLARSKI DOOKOŁA POLSKI (TOUR DE POLOGNE)", zwraca uwagę kształt wschodniej granicy Polski ze Związkiem Sowieckim jeszcze przed jej "zmianą" w 1951.

40 PLN

40 PLN

315171948 Bolesław Bierut, seria z ząbkowaniem 11 1/4.

70 PLN

65 PLN

315181948 Bolesław Bierut, znaczek z błędem "biała plamka na klapie marynarki".

20 PLN

20 PLN

315891948 m/s BATORY GDYNIA - AMERICA LINE, karta pocztowa skasowana grzecznościowo 9.3 w agencji pokładowej na naszym flagowym transatlantyku.

40 PLN

36 PLN

315931948 Kultura polska, blok czysty z 3 sektora w arkuszu drukarskim - arkusz miał cztery sektory, bardzo ładny stan zachowania (Fi.650.-).

400 PLN

360 PLN

315941948 Bojownicy o wolność i demokrację, blok czysty z 4 sektora w arkuszu drukarskim - arkusz miał sześć sektorów, bardzo ładny stan zachowania.

680 PLN

600 PLN

316041949 rocznik znaczków czystych (Fi.167.-).

100 PLN

105 PLN

316851950 "groszy" znaczki wyjątkowo rzadko spotykane z nadrukiem (tu typu 2), z serii 5 rocznica Manifestu (wg.PZP grupa D) na liście wysłanym 27.12 z urzędu Chorzów 1 do Katowic; dwa pozostałe znaczki bez nadruku; całość w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja Korszeń.

200 PLN

200 PLN

317201950 "groszy", wydanie lotnicze - Bojownicy o wolność i demokrację, seria czysta z dyrekcyjnym nadrukiem groszy (Fi.300.-), gwarancja Krawczyk.

250 PLN

225 PLN

317421950 rocznik znaczków czystych (Fi.219,50).

130 PLN

130 PLN

317671950 60-lecie Święta 1 Maja - 15 zł, czworoblok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.1.W.1.a, gdzie "a" oznacza prawy sektor walca - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

80 PLN

72 PLN

317681950 groszy, front listu firmowego z Lubartowa do Lublina opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 4 w kolorze czarnym.

20 PLN

18 PLN

317691950 Walka o pokój - 10 zł, czworoblok legitymacyjny z oznaczeniem walca Ok.W.I. (okolicznościowy) - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

60 PLN

54 PLN

317741950 Bolesław Bierut, czworoblok z przeząbkowanym marginesem tworzące osobliwe pustopole. Gwarancja Korszen z opisem. Rzadkie.

80 PLN

115 PLN

317941950 "groszy - prywatny", Bierut, znaczek za 10 zł. z czerwonolila stempelkiem rzadszego typu 80 - według Stanisława Ćwiertni, gwarancja Krawczyk.

100 PLN

100 PLN

318061950 "groszy - lokalny", Cibórz, Bierut, nienotowany dotąd znaczek za 15 zł. z lila stempelkiem typu 39, gwarancja Krawczyk.

75 PLN

75 PLN

318731950 odbudowa Warszawy, parka rozdzielona pustopolem miedzyarkuszowym.

1 500 PLN

1 500 PLN

319621951 groszy, miejscowy list ze Szczecina opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 21 w kolorze fioletowym.

50 PLN

50 PLN

319821951 wydanie przedrukowe, znaczek z błędem nadruku "g uszkodzone u góry".

30 PLN

30 PLN

319861951 wydanie przedrukowe, znaczek z podwójnym nadrukiem pochodzący z jednego stu znaczkowego arkusza z tym błędem, doskonały stan zachowania, klasyczna pozycja Polski Ludowej, gwarancja Mikulski, fotoatest Korszeń.

1 500 PLN

1 500 PLN

319871951 wydanie przedrukowe na znaczku nie wprowadzonym do obiegu, nadruk podwójny znany z jednego stu znaczkowego arkusza, gwarancja Mikulski.

1 000 PLN

1 000 PLN

319961951 25. rocznica śmierci Feliksa Dzierżyńskiego, znaczek z pustopolem z lewej strony, czyste.

40 PLN

35 PLN

320161951 Ogólnokrajowy Zjazd PZF, blok z błędem "podwójne linie ornamentu w lewym dolnym rogu" o obróconym rysunku, bardzo rzadkie - przy cięciu pionowym obrócił się lekko, przy poziomym mocniej, załamany lewy narożnik może być wynikiem obrócenia się arkusza drukarskiego, gwarancja Korszeń.

200 PLN

200 PLN

320201952 groszy, list polecony z Katowic 9 do Danii opłacony serią znaczków z podobizną Bolesława Bieruta z nadrukiem groszy typ 3 w kolorze czerwonym, gwarancja Petriuk.

100 PLN

100 PLN