results
Num# Description Start price Buy price
341911939 25 rocznica wymarszu Legionów, komplet 32 czystych kart, trzy w minimalnie słabszym stanie (Fi.1656,-).

1 350 PLN

1 350 PLN

342021944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk bardzo rzadka wydania bez ilustracji (Cp84), doskonały stan zachowania, gwarancja Korszeń.

1 800 PLN

2 000 PLN

342031944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 2, doskonały stan zachowania, gwarancja Korszeń.

1 000 PLN

900 PLN

342041944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 3, doskonały stan zachowania, gwarancja Korszeń.

1 000 PLN

900 PLN

342051944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 4, doskonały stan zachowania, gwarancja Korszeń.

1 000 PLN

900 PLN

342061944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 7, doskonały stan zachowania, gwarancja Korszeń.

1 000 PLN

900 PLN

342071944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 8, doskonały stan zachowania, gwarancja Korszeń.

1 000 PLN

900 PLN

342081944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 11, doskonały stan zachowania, gwarancja Korszeń.

1 000 PLN

900 PLN

342091944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 14, doskonały stan zachowania, gwarancja Korszeń.

1 000 PLN

900 PLN

342101944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 15, doskonały stan zachowania, gwarancja Korszeń.

1 000 PLN

900 PLN

342111944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 16, doskonały stan zachowania, gwarancja Jungjohann.

1 000 PLN

900 PLN

342121944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 17, doskonały stan zachowania, gwarancja Korszeń.

1 000 PLN

900 PLN

342131944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 18, doskonały stan zachowania, gwarancja Korszeń.

1 000 PLN

900 PLN

342141944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 21, doskonały stan zachowania, gwarancja Jungjohann.

1 000 PLN

900 PLN

342151944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 22, doskonały stan zachowania, gwarancja Korszeń.

1 000 PLN

900 PLN

342161944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 26, doskonały stan zachowania, gwarancja Korszeń.

1 000 PLN

900 PLN

342171944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 27, doskonały stan zachowania, gwarancja Pelczar.

1 000 PLN

900 PLN

342181944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 28, doskonały stan zachowania, gwarancja Petriuk.

1 000 PLN

900 PLN

342191944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 32, doskonały stan zachowania, gwarancja Korszeń.

1 000 PLN

900 PLN

342211944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 34, doskonały stan zachowania, gwarancja Korszeń.

1 000 PLN

900 PLN

342221944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 36, doskonały stan zachowania, gwarancja Pelczar.

1 000 PLN

900 PLN

342231944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 40, gwarancja Petriuk.

1 000 PLN

900 PLN

342241944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 41, doskonały stan zachowania, gwarancja Korszeń.

1 000 PLN

900 PLN

342251944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 49, doskonały stan zachowania, gwarancja Korszeń.

1 000 PLN

900 PLN

342261944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 53, doskonały stan zachowania, gwarancja Korszeń.

1 000 PLN

900 PLN

342271944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 55, doskonały stan zachowania, gwarancja Korszeń.

1 000 PLN

900 PLN

343031957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem" z dołączonym papierem, jedna z najrzadszych sygnatur VI-1960 tego wydania, czysta.

300 PLN

250 PLN

344211925 Niemcy, widokówka przedstawiająca sterowiec w locie nad jeziorem Bodeńskim i Friedrichshafen ("Friedrichshafen a.B.Abendstimmung"), czysta; bardzo dobry stan zachowania.

100 PLN

100 PLN

344441933 Wydanie Zarządu Głównego i Komitetów Wojewódzkich - Warszawa - X-lecie LOPP, seria czysta.

150 PLN

150 PLN

344621937 V Samochodowy pościg za balonem, karta pocztowa przesłana 9.V balonem na trasie Mościce-Międzychów, a dalej normalną pocztą do Rubieżewicz, ponieważ przesyłki przesłane Pocztą Balonową powinny być opłacone jak ekspresowe, poczta oznaczyła przesyłkę stempelkiem "T"; stempel okolicznościowy w kolorze czarnym; dekoracyjna całość w dobrym stanie zachowania.

100 PLN

90 PLN

345131964 Zawody balonowe z okazji XXXIII M.T.P., komplet 4 dekoracyjnych kopert z dodatkowymi znaczkami do przesyłek balonowych przesłane 20.6 balonami: "Katowice", "Polonez", "Poznań", "Syrena".

30 PLN

17 PLN

345251973 jubileuszowy lot nad Warszawą (1923-1973) na Centrum Zdrowia Dziecka, koperta z dodatkowym znaczkiem poczty lotniczej.

20 PLN

12 PLN

345281916 Niemcy, nalepka propagująca VI Igrzyska Olimpijskie (wydana przez firmę braci Hartkopf), które miały się odbyć w Berlinie w 1916, przygotowania do Olimpiady kontynuowano nawet jeszcze po wybuchu Wielkiej Wojny jak wtedy nazywano I wojnę światową, nikt nie przewidywał, że potrwa ona aż 5 lat; list wysłany 22.6.1915 za pośrednictwem niemieckiej poczty polowej Dywizji Piechoty "Menges" do Lipska, pieczęć formacyjna "3.BATTERIE LDW.FUSSARTL.BATL.6."; dywizja w tym czasie rozlokowana była na ziemiach polskich na linii Rawki i Bzury, gdzie od XII.1914 do VIII.1915 przebiegała linia frontu niemiecko-rosyjskiego, a walki miały charakter wojny pozycyjnej; dekoracyjny walor, związany z obszarem Polski w doskonałym stanie zachowania.

400 PLN

400 PLN

345721983 wizyta papieża Jana Pawła II w Austrii (10-13.IX), zestaw 5 dekoracyjnych całości skasowanych stemplami okolicznościowymi.

60 PLN

60 PLN

348541947 Antoni Łaszkiewicz "Znaki pocztowe Polski Demokratycznej", 96 stron.

15 PLN

15 PLN

349091936 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec", znaczek czysty.

15 PLN

15 PLN

350561916 Ukraina, korespondencja do Duńskiego Czerwonego Krzyża w Kopenhadze, list polecony wysłany 12.7 z miejscowości Teodozja (ФЕОДОСIЯ) na Krymie do ocenzurowania w Odessie, gdzie dotarł 17.7, skąd 19.8 ostatecznie wyekspediowano go do Danii; rzadki stempelek cenzury odeskiej z numerem cenzora 299; nalepka polecenia dla przesyłek zagranicznych z napisami alfabetem łaciński; bardzo dobry stan zachowania.

100 PLN

100 PLN

350611916 Rosja, korespondencja do Duńskiego Czerwonego Krzyża w Kopenhadze, list polecony wysłany 16.11 z Połtawy, krajowa nalepka polecenia z nazwą miejscowości grażdanką, z dopisaną alfabetem łacińskim nazwą "Poltawa"; stempelek moskiewskiego cenzora nr.127; ostatecznie przesyłkę 19.11 ekspediowano do Danii; kasownik odbiorczy 12.12 na odwrocie; całość w bardzo dobrym stanie zachowania.

50 PLN

50 PLN

350621916 Rosja, korespondencja do Duńskiego Czerwonego Krzyża w Kopenhadze, list polecony wysłany 19.4 z Odessy, stempelek polecenia dla korespondencji zagranicznej z napisami alfabetem łacińskim; stempelek cenzury odeskiej cenzora nr.297 z dostawioną datą 21.APR, przesyłkę ostatecznie 22.5 wyekspediowano do Danii; bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN

50 PLN

350631916 Rosja, korespondencja do Duńskiego Czerwonego Krzyża w Kopenhadze, list polecony wysłany 10.7 z Jekaterynosławia do ocenzurowania w Odessie, gdzie dotarł 14.7, skąd 16.8 ostatecznie wyekspediowano go do Danii, stempelek cenzury odeskiej cenzora nr.144 z dostawioną datą 15.IJUL; stempelek polecenia z napisami grażdanką; bardzo dobry stan zachowania; zwraca uwagę znaczek z międzypolem arkuszowym.

60 PLN

60 PLN