results
Num# Description Start price Buy price
334921920 próby znaczków urzędowych typu II "jasne cyfry między gwiazdkami" i III "ciemne cyfry między gwiazdkami" w kolorze ciemnoniebieskim i niebieskim tak jak je wydano bez gumy; próby te były drukowane w trzech typach w jednym arkuszu w różnych kolorach, gwarancja Korszeń.

1 500 PLN

1 350 PLN

334941920 cyfry między gwiazdkami - II wydanie, na cienkim papierze, czysta seria znaczków urzędowych.

50 PLN

50 PLN

335071954 Godło państwa, seria znaczków w czworoblokach, czyste.

40 PLN

40 PLN

335621919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 8, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

200 PLN

160 PLN

335651919 seria znaczków dopłaty w czworoblokach.

150 PLN

130 PLN

335711919 wydanie obiegowe - wzór "rogi obfitości", brak perforacji poziomej znaczek dopłaty za 50(h) z dolnego rzędu arkusza z brakiem perforacji poziomej; bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN

50 PLN

335721919 wydanie obiegowe - wzór "rogi obfitości", cięty znaczek dopłaty za 100 (h) na cienkim papierze (Fi.50.-), tak jak wydano bez gumy, pionowo złamany, gwarancja Korszeń.

30 PLN

30 PLN

335731919 wydanie obiegowe, seria w czworoblokach.

150 PLN

130 PLN

335761919 lokalne prowizoria dopłat, PRZEWORSK (typ 110) - wydanie koronowe, niekatalogowany znaczek opłaty za 50 h. przedrukowany lokalnie stempelkiem "OPŁACIĆ" typu 110 i użyty jak znaczek dopłaty w Przeworsku, jak wiele znaczków użytych na skarcie nie został dodatkowo unieważniony kasownikiem, gwarancja i opis Schmutz.

300 PLN

270 PLN

335981919 wycinek z przekazu pieniężnego ze znaczkiem z lokalnym nadrukiem Porto urzędu Kraków 1.

30 PLN

30 PLN

336251921 znaczek bez perforacji pionowej na marginesie, znaczek bez gumy.

25 PLN

25 PLN

336781934 wydanie przedrukowe, seria.

40 PLN

40 PLN

336921946 trąbka pocztowa, seria znaczków czystych w ładnym stanie zachowania.

25 PLN

25 PLN

337171953 Godło państwa, seria znaczków czystych w ładnym stanie zachowania.

30 PLN

30 PLN

339531918 wydanie warszawskie; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 1; dobry stan zachowania.

50 PLN

50 PLN

339791919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 13.

100 PLN

80 PLN

340291919 karta do obrotu krajowego za 15 f, znak opłaty czerwony w typie I, linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTA POCZTOWA pęknięta u dołu, wszystkie linie adresowe punktowane szeroko, czysta; bardzo dobry stan zachowania; sygnowana Lechosław Plewka Leszno-Poznań.

80 PLN

80 PLN

340471920 kartka do korespondencji krajowej.

40 PLN

40 PLN

340631920 kartka z hasłem propagandowym E.

60 PLN

60 PLN

340931931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 14 - Barbakan w Krakowie, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; dofrankowana i jako polecona przesłana 13.IV.32 z Wadowic do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania.

30 PLN

30 PLN

340951931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 23, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

15 PLN

15 PLN

340971931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 17, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

15 PLN

15 PLN

340981931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 23, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

15 PLN

15 PLN

340991931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 8, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

15 PLN

15 PLN

341001931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 32, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

15 PLN

15 PLN

341051931 całostka z sygnaturą VII-1931, ilustracja nr 13.

60 PLN

50 PLN

341171934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, karta 15/20 gr, hasło propagandowe I - "TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA!", sygnatura (IX-1933); nadruk w kolorze ciemnoniebieskim, matowy z prześwitującym rysunkiem; karta wysłana 5.1.35 z Ryk do Warszawy; minimalnie słabszy stan zachowania (lewy górny narożnik złamany, nadgięcia).

30 PLN

30 PLN

341191934 kartka wydania prowizorycznego z ilustracją nr 31 z obiegu pocztowego Lutowiska do Ostrowa Wielkopolskiego.

80 PLN

80 PLN

341251935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 27 - Hel Port.

160 PLN

140 PLN

341331937 Lwów Uniwersytet, całostka z ilustracją 17 wysłana z Bochni do Krakowa.

25 PLN

25 PLN

341421937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz Nidzica Zamek.

220 PLN

190 PLN

341441937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 16.

180 PLN

130 PLN

341641938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym P i sygnaturą X-1938.

15 PLN

15 PLN

341701938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 1 - Jan Długosz, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

30 PLN

30 PLN

341901939 25. rocznica I Kampanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 10.

30 PLN

30 PLN

341911939 25 rocznica wymarszu Legionów, komplet 32 czystych kart, trzy w minimalnie słabszym stanie (Fi.1656,-).

1 350 PLN

1 350 PLN

342021944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk bardzo rzadka wydania bez ilustracji (Cp84), doskonały stan zachowania, gwarancja Korszeń.

1 800 PLN

2 000 PLN

342031944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 2, doskonały stan zachowania, gwarancja Korszeń.

1 000 PLN

900 PLN

342041944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 3, doskonały stan zachowania, gwarancja Korszeń.

1 000 PLN

900 PLN

342051944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk z ilustracją nr 4, doskonały stan zachowania, gwarancja Korszeń.

1 000 PLN

900 PLN