The auction will start on 19.04.2024

Results

Page:
Num# Photos Description Start price Buy price
48694

1957 40 rocznica Rewolucji Październikowej, makulaturowy znaczek bez druku barwy czerwonej, znaczek bez gumy, gwarancja i opis Walocha.

500 PLN500 PLN
48695

1957 III Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. Henryka Wieniawskiego, cięta próba znaczka w barwie fioletowej, gwarancja i oznaczenie.

1 800 PLN1 800 PLN
48733

1958 400-lecie Poczty Polskiej, znaczek za 3,40 zł z błędem "czerwona kropka pod banderą żaglowca" na poz.82; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

50 PLN50 PLN
48737

1958 400 lat Poczty Polskiej, arkusik z przeperforowanym marginesem na górze, wariant przeznaczony do wklejenia do książki "400 lat Poczty Polskiej", górny pasek bez śladów wklejenia, rzadkie, bardzo ładny stan zachowania.

750 PLN750 PLN
48766

1959 III Zjazd PZPR, znaczek za 40 gr. z błędem "kropka przy O" na kopercie FDC; gwarancja.

30 PLN30 PLN
48778

1959 NUMERACJA GROTESKIEM 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, kasowany arkusik.

300 PLN270 PLN
48789

1959 wystawa filatelistyczne Balpex I, lewy znaczek z błędem nadruku "N zamiast Ń w GDAŃSK".

60 PLN60 PLN
48818

1960 100-lecie polskiego znaczka pocztowego, parka znaczków za 1,35 zł. z bl.24 z 1 sektora, lewy z błędem na poz.3 "Ł w ZŁ pogrubione", znak wodny w położeniu III.3, gwarancja i oznaczenie.

300 PLN300 PLN
48866

1960 bloczek-winietka - "W STULECIE POLSKIEGO ZNACZKA POCZTOWEGO II POKAZ ZNACZKA GOSTYŃ, POCZTA MŁODZIEŻOWA PZF GOSTYŃ".

40 PLN40 PLN
48875

1961 I Zimowa Spartakiada Armii Zaprzyjaźnionych, seria z pustopolami.

600 PLN540 PLN
48882

1961 polski przemysł okrętowy, seria w stemplowanych arkuszach sprzedażnych, arkusze złożone w połowie, arkusz znaczka za 1,55 zł z pustopolami na dolnym marginesie, katalog Fischer ponad 1.000,- zł.

300 PLN425 PLN
48895

1961 15. rocznica powstania UNICEF, seria w parkach rozdzielonych międzypolem.

100 PLN105 PLN
48942

1962 (?) 3 znaczki - "HARCERSKA POCZTA 2 DRUŻYNA HARCERSKA IM. GEN.WALTERA - RZESZÓW".

30 PLN30 PLN
48989

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, arkusz znaczka za 5,60 zł, w tym znaczek z błędem "uszkodzone O w EUROPY".

100 PLN100 PLN
49014

1963 konie polskie, arkusz sprzedażny znaczka za 50 gr.

150 PLN150 PLN
49015

1963 konie polskie, arkusz sprzedażny znaczka za 4 zł.

150 PLN252 PLN
49017

1963 (1966) niekatalogowany zeszycik znaczkowy - zawierający znaczki 10x1533, 10x1546 - wydanie OUPT Warszawa 1, na okładce dyliżans czterokonny i napis w dwóch wierszach "ZNACZKI POCZTOWE", na klapce hasło: "PAMIĘTAJ KTOŚ OCZEKUJE TWEGO LISTU"; bardzo dobry stan zachowania.

500 PLN510 PLN
49032

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z perforowanym górnym marginesem na żeberkowanym papierze (Fi.350.-), ładny stan zachowania, gwarancja i opis.

320 PLN280 PLN
49066

1964 100. rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz sprzedażny.

50 PLN50 PLN
49067

1964 80. rocznica urodzin Eleonory Roosevelt, narożna parka z numerem walca na lewym marginesie.

35 PLN35 PLN
49074

1964 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan.

400 PLN350 PLN
49075

1964 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan.

400 PLN350 PLN
49123

1965 międzynarodowy Rok Spokojnego Słońca, znaczek z przesuniętym drukiem barwy czarnej - podwójne planety, kontynent amerykański postanowił już opuścić Ziemie i udać się w podróż międzyplanetarną. Dla porównania po prawej normalny znaczek.Do tej pory notowane tylko w formie kasowanej z klejem.

150 PLN135 PLN
49152

1966 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Anglii, pozioma parka znaczków z silnie przesuniętym drukiem barwy czerwonej oraz ciemnobrązowej. Przesunięcie jest w PRAWO, co ciekawe na tym samym znaczku notowane jest bardzo podobne przesunięcie (poziomo te same barwy) ale w LEWO. Trudno określić czy przesunięcia te są tak samo rzadkie. Z uwagi na charakter błędu ładna prezentacja błędu w poziomej 2ce.

1 300 PLN1 300 PLN
49169

1966 zeszycik znaczkowy - wydanie Komitetu Budowy Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku w Katowicach; znaczki 1393+1395+1490; reklama na ostatniej stronie "Dla Pani i Pana, dla ich dzieci"; bardzo dobry stan zachowania.

400 PLN350 PLN
49192

1967 100. rocznica urodzin Władysława Reymonta, arkusz sprzedażny.

50 PLN60 PLN
49201

1968 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Grenoble, znaczek za 40 gr z rzadkim błędem - brak barwy czarnej (napisy), dla porównania poniżej normalny znaczek; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Petriuk.

1 200 PLN1 200 PLN
49202

1968 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Grenoble, znaczek za 60 gr z rzadkim błędem - brak barwy czarnej (napisy), dla porównania poniżej normalny znaczek; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Petriuk.

1 200 PLN1 200 PLN
49212

1968 łowiectwo w malarstwie, seria w arkuszach sprzedażnych.

200 PLN645 PLN
49217

1968 "czarnodruk" pierwszego znaczka Polskiego - pamiątkowe numerowane wydawnictwo z okazji 75-lecia ruchu filatelistycznego w Polsce wydano staraniem koła PZF "SPOMASZ" w Łodzi.

50 PLN50 PLN
49228

1969 25-lecie PRL, seria w arkuszach sprzedażnych.

40 PLN40 PLN
49232

1969-78 komplet arkusików kosmosu (Mi.102,50 euro, Fi.259.-).

220 PLN220 PLN
49248

1970 turystyka - na piastowskim szlaku, seria w arkuszach sprzedażnych w bardzo dobrym stanie.

1 700 PLN1 700 PLN
49249

1970 150. rocznica Towarzystwa Naukowego Płockiego, arkusz sprzedażny.

50 PLN60 PLN
49250

1970 X Sesja Międzynarodowej Akademii Olimpijskiej, seria w arkuszach sprzedażnych.

100 PLN311 PLN
49254

1970 polskie malarstwo współczesne, parka znaczków stemplowanych z silnie przesuniętym drukiem kolorów i przesuniętą perforacją, gwarancja Petriuk.

500 PLN661 PLN
49265

1971 statki pod polską banderą - Stefan Batory, arkusz sprzedażny z pustopolami na dolnym marginesie, arkusz złożony w połowie.

200 PLN200 PLN
49296

1972 turystyka - schroniska górskie, znaczki z pustopolami na górnym i dolnym marginesie - komplet.

80 PLN80 PLN
49308

1972 poczta okrętowa z okazji 1. rocznicy podniesienia bandery na ORP KOPERNIK.

10 PLN10 PLN
49332

1974 V Kongres ZBoWiD, arkusz sprzedażny.

50 PLN205 PLN