51094

1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, rzadka karta podwójna 10+10/20+20 gr; dobry stan zachowania - na odwrocie karty na odpowiedź na całej długości w pasie szerokości ok 1 cm punktowe ślady kleju od wklejenia na stronę albumową (Fi.300.-).

150 PLN150 PLN
51128

1935 całostka z ilustracją nr 15, plamka nad sygnaturą.

40 PLN40 PLN
51133

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 2 - Lwów.

100 PLN105 PLN
51171

1937 całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym O.

60 PLN60 PLN
51174

1937 zamek w Mirze, całostka z sygnaturą XI-1936.

35 PLN35 PLN
51175

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie; doskonały stan zachowania.

50 PLN50 PLN
51176

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie; doskonały stan zachowania.

50 PLN50 PLN
51185

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym H.

15 PLN20 PLN
51188

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O.

20 PLN20 PLN
51192

1938 całostka do korespondencji zagranicznej.

40 PLN40 PLN
51234

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 1.

150 PLN150 PLN
51235

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2.

150 PLN150 PLN
51236

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 3.

150 PLN150 PLN
51237

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 4.

150 PLN150 PLN
51238

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5.

150 PLN150 PLN
51239

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 6.

150 PLN150 PLN
51240

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 7.

150 PLN150 PLN
51241

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 8.

150 PLN150 PLN
51242

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 9.

150 PLN150 PLN
51249

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 21.

150 PLN150 PLN
51250

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22.

150 PLN150 PLN
51251

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 23.

150 PLN150 PLN
51252

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 24.

150 PLN150 PLN
51253

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25.

150 PLN150 PLN
51254

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26.

150 PLN150 PLN
51255

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 27.

150 PLN150 PLN
51256

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 28.

150 PLN150 PLN
51257

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 29.

150 PLN160 PLN
51258

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30.

150 PLN150 PLN
51259

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 31.

150 PLN150 PLN
51260

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32.

150 PLN150 PLN
51261

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 33.

150 PLN150 PLN
51262

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 34.

150 PLN150 PLN
51263

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 35.

150 PLN150 PLN
51264

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 36.

150 PLN150 PLN
51265

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 37.

150 PLN150 PLN
51266

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 38.

150 PLN150 PLN
51267

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 39.

150 PLN150 PLN
51271

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46.

150 PLN150 PLN
51280

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 57.

150 PLN150 PLN