51289

50 PLN70 PLN
51290

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 14.

50 PLN60 PLN
51291

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 27, przesłana 21.VIII ambulansem WOROCHTA-STANISŁAWÓW do Lwowa, dobry stan zachowania.

120 PLN150 PLN
51303

1945 całostka na kartonie seledynowym.

50 PLN50 PLN
51304

1945 całostka na kartonie kremowym.

50 PLN50 PLN
51307

1945 całostki wydania prowizorycznego ostemplowana w Poznaniu.

250 PLN365 PLN
51308

1945 całostki wydania prowizorycznego z nadrukiem opłaty gotówkowej i hasłem propagandowym, gwarancja Pelczar.

150 PLN310 PLN
51309

1945 całostki wydania prowizorycznego z nadrukiem opłaty gotówkowej.

100 PLN100 PLN
51310

70 PLN70 PLN
51375

650 PLN585 PLN
51426

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 15 i ilustracją 16, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

300 PLN300 PLN
51458

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 14 w barwie niebieskiej.

50 PLN50 PLN
51503

1954 koperta z nadrukiem nowej wartości.

120 PLN120 PLN
51515

1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą XII.55.

40 PLN40 PLN
51520

1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk (Fi.83.-).

80 PLN90 PLN
51525

1957 samolot nad Krakowem, koperta z sygnaturą X-1958.

25 PLN25 PLN
51548

20 PLN20 PLN
51591

1964 całostki, rocznik: 4 koperty i 21 kart (Fi.226.-).

110 PLN99 PLN
51600

1965 700-lecie Warszawy, całostka z uszkodzonym III w sygnaturze III.65.

50 PLN50 PLN
51603

1966 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuki (Fi.94,50).

50 PLN45 PLN
51605

1967 koperta lotnicza "Ptasie pióro" z sygnaturą I-68.

40 PLN40 PLN
51619

1969 40-lecie PLL "Lot", koperta z sygnaturą VI.70.

40 PLN40 PLN
51634

1971 25-lecie ORMO, całostka z przesuniętym drukiem barw czerwonej i czarnej, gwarancja Pelczar.

100 PLN100 PLN
51638

1971 turystyka - Siedlce, całostka z niespasowanym drukiem kolorów, gwarancja Pelczar.

40 PLN40 PLN
51646

1972 Mikołaj Kopernik, całostka z sygnaturą I.75.

50 PLN50 PLN
51667

40 PLN40 PLN
51696

40 PLN40 PLN
51697

40 PLN40 PLN
51699

1980 30-lecie PZF, karnet.

90 PLN90 PLN
51711

1983 Światowy Rok Telekomunikacji, karnet.

80 PLN80 PLN
51716

1984 całostka z dodrukiem z okazji Krajowej Wystawy Filatelistycznej za zgodą Ministerstwa Łączności, o nakładzie 300 sztuk.

50 PLN50 PLN
51743

1992 poczet królów i książąt polskich, całostka z podwójnym napisem "KARTKA POCZTOWA" i sygnaturą IV 1992, gwarancja Pelczar.

50 PLN50 PLN
51774

200 PLN160 PLN
51803

1930 LZ 127 Graf Zeppelin - lot nad Bałtykiem - poczta fińska, widokówka opłacona znaczkiem przedrukowym poczty sterowcowej przesłana Helsinek do Krlsruhe, dodatkowy stempel okolicznościowy, kasownik z miejsca lądowania w Friedrichshafen.

480 PLN480 PLN
51812

1932 LZ 127 Graf Zeppelin - 8 lot do Ameryki Południowej, list wysłany z Warszawy przez Friedrichshafen do Brazylii, dodatkowy czerwony stempel okolicznościowy lotu, dekoracyjny walor w dobrym stanie zachowania.

2 200 PLN2 200 PLN
51818

1932 LZ 127 Graf Zeppelin - 2 lot do Ameryki Południowej - poczta boliwijska, widokówka wysłana 8.IV z Cochabamba do Niemiec (Sieger 146A).

150 PLN150 PLN
51820

1932 LZ 127 Graf Zeppelin - 4 lot do Ameryki Południowej - poczta argentyńska, widokówka wysłana 3.III z Buenos Aires do Lorch (Sieger 159I).

200 PLN200 PLN
51821

1933 polecony list lotniczy z Rybnika do Brazylii przewieziony niemieckim zeppelinem "Graf Zeppelin" drugim lotem na trasie Europa - Ameryka Południowa, stemple zeppelinowe, na odwrocie stempel tranzytowy z Berlina i odbiorczy na odwrocie, bardzo dobry stan zachowania.

3 000 PLN3 400 PLN
51832

1934 LZ 127 Graf Zeppelin - 12 lot do Ameryki Południowej, list polecony z Rybnika do Brazylii nadany 3.12.34, stempel okolicznościowy poczty sterowcowej oraz stemple tranzytowe i odbiorcze, bardzo dobry stan zachowania, fotoatest.

12 000 PLN12 000 PLN
51836

1935 XXIII Międzynarodowe Zawody Balonów Wolnych o puchar Gordon - Benetta w Warszawie, list ekspresowego przesłany balonem "Legionowo", który 17.09. wylądował w Sokołowie Podlaskim, następnie dosłana do adresata w Gdańsku, znaczki w tym dla polskiego urzędu pocztowego w Gdańsku skasowane datownikiem okolicznościowym zawodów, dodatkowy stempelek "POCZTA BALONOWA/ PAR BALLON", na odwrocie stempel odbiorczy.

100 PLN211 PLN