25046

1946 Poczta osiedli polskich w Bawarii - Ettlingen, seria II wydania, czysta tak jak wydano niegumowana.

600 PLN600 PLN
25052

1946 Poczta osiedli polskich we Włoszech, seria czysta (Fi.60.-).

40 PLN40 PLN
25078

1944 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym w barwie czarnej, nakład 200 sztuk, gwarancja Rzadkosz.

200 PLN160 PLN
25081

1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym o nakładzie 163 sztuk, gwarancja Walocha.

120 PLN120 PLN
25086

1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Mikstein, Walocha.

60 PLN50 PLN
25094

1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Krawczyk, Walocha.

60 PLN50 PLN
25105

1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Miszczak, Walocha.

60 PLN50 PLN
25107

1944 Falenica - wydanie prowizoryczne, kasowany na wycinku znaczek za 12 gr. z nadrukiem ręcznym stempelkiem gumowym dużej litery "F" o wymiarach 11x22,5 mm, właściwe są w kolorze czarnofioletowym (fałszywe w kolorze czarnym), przeważnie są bez gumy, do obiegu nie doszły, bardzo rzadko spotyka się kasowane, bardzo ładny stan zachowania, sygnatura.

400 PLN350 PLN
25113

1944 Brwinów, znaczek z nadrukiem bez nowego nominału w barwie czarnej, dla kilku wartości pozostawiono niezmieniony nominał znaczka i wykonano tylko nadruk napisów "Poczta Polska Brwinów", nakład 50 sztuk, gwarancja Rzadkosz.

1 000 PLN800 PLN
25114

60 PLN50 PLN
25122

1944 Wąwolnica, znaczek z lokalnym nadrukiem typ I na wycinku, gwarancja.

70 PLN56 PLN
25123

60 PLN50 PLN
25134

1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja.

120 PLN96 PLN
25137

60 PLN50 PLN
25146

200 PLN160 PLN
25147

1944 Brwinów - wydanie prowizoryczne, kasowany znaczek za 1 zł./8 gr. z nadrukiem dwoma stempelkami gumowymi "Polska Poczta Brwinów / belka" i "1 zł" w kolorze czarnym (nakład 100 szt.); piękny stan, gwarancja firmowa Gryżewski.

800 PLN575 PLN
25148

60 PLN50 PLN
25150

1944 Końskie - wydanie prowizoryczne, znaczek za 8 gr. z bardzo rzadkim niekatalogowanym w kolorze fioletowym nadrukiem "POCZTA POLSKA" stempelkiem gumowym na znaczku GG pochodzącym z dostaw od klientów poczty (nakład kilka ze 100-150 szt. w obu kolorach); piękny stan, gwarancja firmowa Rudnicki Kielce.

1 200 PLN1 000 PLN
25152

1944 Rudnik - wydanie prowizoryczne, znaczek za 60 gr. z nadrukiem stempelkiem gumowym typu II "Poczta Polska / Rudnik / n/Sanem / belka" (nakład 431 szt.), piękny stan, gwarancja Witkowski,.

25 PLN96 PLN
25155

200 PLN160 PLN
25157

70 PLN56 PLN
25161

1944 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym w barwie fioletowej, niewielki nieznany nakład, gwarancja Schmutz.

800 PLN600 PLN
25166

1944 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym w barwie fioletowej, niewielki nieznany nakład, gwarancja Rzadkosz.

1 000 PLN750 PLN
25170

1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym o nakładzie 221 sztuk, gwarancja Krawczyk, Walocha.

120 PLN120 PLN
25171

1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym o nakładzie 221 sztuk, znaczek bez gumy, gwarancja Miszczak, Walocha.

120 PLN120 PLN
25175

1944 Wąwolnica, znaczek z lokalnym nadrukiem typ III na wycinku, nakład 166 sztuk, gwarancja.

300 PLN240 PLN
25177

1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym o nakładzie 166 sztuk, znaczek bez gumy, gwarancja Walocha.

150 PLN120 PLN
25179

1944 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym w barwie fioletowej, nakład 50 sztuk, gwarancja Rzadkosz.

400 PLN250 PLN
25185

1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Gryżewski, Krawczyk, Walocha.

60 PLN50 PLN
25187

1944 Brwinów, znaczek z nadrukiem odwróconym napisów "Poczta Polska Brwinów" z belką w barwie czarnej, fotoatest Rzadkosz.

800 PLN640 PLN
25190

1944 Wąwolnica, znaczek z lokalnym nadrukiem typ III na wycinku, gwarancja.

70 PLN56 PLN
25191

60 PLN50 PLN
25195

1944 Wąwolnica, znaczek z lokalnym nadrukiem, nakład 472 sztuk, gwarancja Krawczyk.

80 PLN70 PLN
25203

1944 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym w barwie fioletowej, niewielki nieznaczny nakład, gwarancja Rzadkosz.

800 PLN600 PLN
25204

1944 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym w barwie czarnej, nakład 50 sztuk, gwarancja Rzadkosz.

700 PLN732 PLN
25210

1944 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym w barwie czarnej, niewielki nieznany nakład, gwarancja.

500 PLN400 PLN
25226

1945 Milanówek, znaczek z ręcznym nadrukiem lokalnym w barwie czerwonej, zachowana ilość tego znaczka jedynie 86 sztuk!, stan idealny, gwarancja.

1 200 PLN1 000 PLN
25237

1944 Wodzowie, seria, gwarancja Perzyński.

450 PLN450 PLN
25248

1944 Wodzowie - R.Traugutt, znaczek za 25 gr. w bardzo rzadkim kolorze jasno pomarańczowoczerwonym z błędem na poz.12 "akcent nad T", piękny stan, gwarancja i pełen opis opis Schmutz.

2 000 PLN2 200 PLN
25249

1944 Wodzowie, znaczek za 25 gr. w najrzadszym kolorze pomarańczowoczerwonym z silnie przesuniętą perforacją - czytelna część napisu POCZTA POLSKA na górze znaczka, na miejscowo adresowanej kartce pocztowej z Lublina, kasownik z datą 15.9.44.

2 000 PLN2 000 PLN