Auction 91. Polish People's Republic 1952-1989

40302

1974 rocznik znaczków czystych (Fi.114,70).

Fi.2148-2205
Mi.2296-2352
80 PLN
40303

Fi.2148-2273
Mi.2296-2420
160 PLN
40304

Fi.2149MK
Mi.2297
480 PLN
40305

1974 rośliny w twórczości Stanisława Wyspiańskiego, znaczek cięty, gwarancja.

Fi.2151nz
Mi.2299U
450 PLN
40306

1974 "OPERACJA ŻAGIEL OPERATION SAIL" Gdynia 1, znaczek na dekoracyjnej kopercie Komitetu Wykonawczego ostemplowany 19.07, dodatkowo stempel okolicznościowy "OPERATION SAIL 1974 GDAŃSK GDYNIA KOMITET WYKONAWCZY" z godłem państwowym i pieczęci nagłówkowej; dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.2171
Mi.2318
30 PLN
40307

Fi.2181Pw
Mi.2328Zf
30 PLN
40308

1974 X Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w RFN, bloczek bardzo ładnie ostemplowany kasownikiem okolicznościowym "Okręgowa Wystawa Filatelistyczna Warszawa 74" na kopercie grzecznościowego listu poleconego; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.bl.48
Mi.Bl.59
50 PLN
40309

1974 X Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w RFN, bloczek skasowany stemplem okolicznościowym "ZLOT MŁODZIEŻY POLSKIEJ WARSZAWA 74"; z pełną gumą; dobry stan zachowania.

Fi.bl.48
Mi.Bl.59
40 PLN
40310

Fi.bl.92b(47b)
Mi.Bl.57
40 PLN
40311

1974 Srebrny medal reprezentacji Polski na MŚ w piłce nożnej, bloczek skasowany w pierwszym dniu obiegu 21.VII stemplem okolicznościowym "X MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ POLSKA SREBRNY MEDAL" Warszawa 1; z pełną gumą; dobry stan zachowania.

Fi.bl.94
Mi.Bl.60
100 PLN
40312

1974-77 zestaw czterech bloków i arkusików okolicznościowych.

Fi.bl.94, bl.99, 2392 ark., 2392 ark.
Mi.Bl.60, Bl.66, 2508, 2539
20 PLN
40313

1974 Polskie jednostki wojskowe służące w siłach ONZ, list do Polski ze stemplem urzędu pocztowego Warszawa 60, który zajmował się wymianą poczty między żołnierzami a krajem.

20 PLN
40314

1974 Polskie jednostki wojskowe służące w siłach ONZ, list do Polski ze stemplem urzędu pocztowego Warszawa 60, który zajmował się wymianą poczty między żołnierzami a krajem; ciekawy stempel z wielbłądem; temat - FAUNA.

20 PLN
40315

Fi.6i (2272-73)
Mi.2419-20
30 PLN
40316

Fi.2199
Mi.2346
50 PLN
40317

1975 30. rocznica wyzwolenia Warszawy, arkusz sprzedażnym złożony w połowie.

Fi.2206 ark.
Mi.2353
25 PLN
40318

1975 rocznik znaczków czystych (Fi.108,60).

Fi.2206-73
Mi.2353-2420
70 PLN
40319

Fi.2207-10
Mi.2354-57
80 PLN
40320

1975 100. rocznica przewodnictwa górskiego w Polsce, parka z pustopolem.

Fi.2223-4
Mi.2370-1
10 PLN
40321

Fi.2223-28
Mi.2370-75
50 PLN
40322

Fi.2227-8
Mi.2374-5
10 PLN
40323

1975 Międzynarodowy Rok Kobiet, znaczek na karcie maksimum skasowany 11.X stemplem okolicznościowym "MIĘDZYNARODOWY ROK KOBIET Wystawa - Kobieta i Filatelistyka" Warszawa 1, dodatkowo autograf Marii Milczarek - przewodniczącej Zarządu Głównego Ligi Kobiet w Polsce.

Fi.2250
Mi.2397
40 PLN
40324

1975 FDC - "XII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna Łódź".

Fi.2268
Mi.2415
20 PLN
40325

1975 zeszycik znaczkowy (6x2646 plus 6x2047).

Fi.ZzO 7e
50 PLN
40326

Fi.ark.2239-41 (bl.51)
Mi.Bl.62
200 PLN
40327

Fi.bl.50 ND ark.
Mi.Bl.61 SD
320 PLN
40328

Fi.bl.50, bl50ND
Mi.Bl.61, Bl.61 SD
60 PLN
40329

1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, parka nowodruków.

Fi.bl.50ND
Mi.Bl.61SD
50 PLN
40330

1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, nowodruk bloku.

Fi.bl.50ND
Mi.Bl.61SD
25 PLN
40331

Fi.bl.95(50)
Mi.Bl.61
60 PLN
40332

1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, narożny nowodruk z przekreślonym nominałem w barwie czarnej.

Fi.bl.95(50) ND
Mi.Bl.61
50 PLN
40333

Fi.bl.95ND
Mi.Bl.61SD
35 PLN
40334

Fi.bl.96 (52)
Mi.Bl.63
200 PLN
40335

1975-8 zestaw 16 listów poczty wojskowej z misji polskich żołnierzy na bliskim wschodzie w ramach misji ONZ.

150 PLN
40336

1976 zeszycik znaczkowy 15 zł (6x2306 + 6x2307) zawierający znaczki z serii XXI Igrzyska Olimpijskie w Montrealu; czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.7g (2306, 2307)
Mi.2453, 2454
60 PLN
40337

1976 rocznik kopert FDC (bez bl.99(55); Fi.67.-).

Fi.2274-2335
Mi.2421-2482
42 PLN
40338

1976 rocznik znaczków czystych (Fi.63,10).

Fi.2274-2335
Mi.2421-2482
40 PLN
40339

1976 lokomotywy, znaczek za 1 zł. z niekatalogowanym błędem z poz.49 "uszkodzony zaczep łańcucha w parowozie", gwarancja.

Fi.2281 B2
Mi.2428
40 PLN
40340

1976 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, znaczek z bloku.

Fi.2311
Mi.2458
10 PLN
40341

Fi.2320-23
Mi.2467-70
20 PLN