The auctions ends in:

Polish People's Republic 1952-1989
40303
Fi.2148-2273
Mi.2296-2420

160 PLN
40304
Fi.2149MK
Mi.2297

480 PLN
40305
Fi.2151nz
Mi.2299U

1974 rośliny w twórczości Stanisława Wyspiańskiego, znaczek cięty, gwarancja Korszeń.

450 PLN
40306
Fi.2171
Mi.2318

1974 "OPERACJA ŻAGIEL OPERATION SAIL" Gdynia 1, znaczek na dekoracyjnej kopercie Komitetu Wykonawczego ostemplowany 19.07, dodatkowo stempel okolicznościowy "OPERATION SAIL 1974 GDAŃSK GDYNIA KOMITET WYKONAWCZY" z godłem państwowym i pieczęci nagłówkowej; dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania.

30 PLN
40307
Fi.2181Pw
Mi.2328Zf

30 PLN
40308
Fi.bl.48
Mi.Bl.59

1974 X Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w RFN, bloczek bardzo ładnie ostemplowany kasownikiem okolicznościowym "Okręgowa Wystawa Filatelistyczna Warszawa 74" na kopercie grzecznościowego listu poleconego; bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN
40309
Fi.bl.48
Mi.Bl.59

1974 X Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w RFN, bloczek skasowany stemplem okolicznościowym "ZLOT MŁODZIEŻY POLSKIEJ WARSZAWA 74"; z pełną gumą; dobry stan zachowania.

40 PLN
40310
Fi.bl.92b(47b)
Mi.Bl.57

40 PLN
40311
Fi.bl.94
Mi.Bl.60

1974 Srebrny medal reprezentacji Polski na MŚ w piłce nożnej, bloczek skasowany w pierwszym dniu obiegu 21.VII stemplem okolicznościowym "X MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ POLSKA SREBRNY MEDAL" Warszawa 1; z pełną gumą; dobry stan zachowania.

100 PLN
40312
Fi.bl.94, bl.99, 2392 ark., 2392 ark.
Mi.Bl.60, Bl.66, 2508, 2539

1974-77 zestaw czterech bloków i arkusików okolicznościowych.

20 PLN
40313

1974 Polskie jednostki wojskowe służące w siłach ONZ, list do Polski ze stemplem urzędu pocztowego Warszawa 60, który zajmował się wymianą poczty między żołnierzami a krajem.

20 PLN
40314

1974 Polskie jednostki wojskowe służące w siłach ONZ, list do Polski ze stemplem urzędu pocztowego Warszawa 60, który zajmował się wymianą poczty między żołnierzami a krajem; ciekawy stempel z wielbłądem; temat - FAUNA.

20 PLN
40315
Fi.6i (2272-73)
Mi.2419-20

30 PLN
40316
Fi.2199
Mi.2346

1975 Arcydzieła sztuki polskiej - szopka krakowska, 1 zł arkusz sprzedażny, sektor 3, z błędami na: poz.5 ""chmurka" na lewo od wieży", poz.20 "czerwone kółeczko na lewo od wieży" (pokazane w powiększeniu); czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczki z błędami gwarancja Korszeń.

50 PLN
40317
Fi.2206 ark.
Mi.2353

1975 30. rocznica wyzwolenia Warszawy, arkusz sprzedażnym złożony w połowie.

25 PLN
40318
Fi.2206-73
Mi.2353-2420

1975 rocznik znaczków czystych (Fi.108,60).

70 PLN
40319
Fi.2207-10
Mi.2354-57

80 PLN
40320
Fi.2223-4
Mi.2370-1

1975 100. rocznica przewodnictwa górskiego w Polsce, parka z pustopolem.

10 PLN
40321
Fi.2223-28
Mi.2370-75

50 PLN
40322
Fi.2227-8
Mi.2374-5

10 PLN
40323
Fi.2250
Mi.2397

1975 Międzynarodowy Rok Kobiet, znaczek na karcie maksimum skasowany 11.X stemplem okolicznościowym "MIĘDZYNARODOWY ROK KOBIET Wystawa - Kobieta i Filatelistyka" Warszawa 1, dodatkowo autograf Marii Milczarek - przewodniczącej Zarządu Głównego Ligi Kobiet w Polsce.

40 PLN
40324
Fi.2268
Mi.2415

1975 FDC - "XII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna Łódź".

20 PLN
40325

Fi.ZzO 7e

1975 zeszycik znaczkowy (6x2646 plus 6x2047).

50 PLN
40326
Fi.ark.2239-41 (bl.51)
Mi.Bl.62

200 PLN
40327
Fi.bl.50 ND ark.
Mi.Bl.61 SD

320 PLN
40328
Fi.bl.50, bl50ND
Mi.Bl.61, Bl.61 SD

60 PLN
40329
Fi.bl.50ND
Mi.Bl.61SD

1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, parka nowodruków.

50 PLN
40330
Fi.bl.50ND
Mi.Bl.61SD

1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, nowodruk bloku.

25 PLN
40331

Fi.bl.95(50)
Mi.Bl.61

60 PLN
40332
Fi.bl.95(50) ND
Mi.Bl.61

1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, narożny nowodruk z przekreślonym nominałem w barwie czarnej.

50 PLN
40333
Fi.bl.95ND
Mi.Bl.61SD

35 PLN
40334
Fi.bl.96 (52)
Mi.Bl.63

200 PLN
40335

1975-8 zestaw 16 listów poczty wojskowej z misji polskich żołnierzy na bliskim wschodzie w ramach misji ONZ.

150 PLN
40336
Fi.7g (2306, 2307)
Mi.2453, 2454

1976 zeszycik znaczkowy 15 zł (6x2306 + 6x2307) zawierający znaczki z serii XXI Igrzyska Olimpijskie w Montrealu; czyste, bardzo dobry stan zachowania.

60 PLN
40337
Fi.2274-2335
Mi.2421-2482

1976 rocznik kopert FDC (bez bl.99(55); Fi.67.-).

42 PLN
40338
Fi.2274-2335
Mi.2421-2482

1976 rocznik znaczków czystych (Fi.63,10).

40 PLN
40339
Fi.2281 B2
Mi.2428

1976 lokomotywy, znaczek za 1 zł. z niekatalogowanym błędem z poz.49 "uszkodzony zaczep łańcucha w parowozie", gwarancja Korszeń.

40 PLN
40340
Fi.2311
Mi.2458

1976 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, znaczek z bloku.

10 PLN
40341
Fi.2320-23
Mi.2467-70

20 PLN
40342
Fi.2330
Mi.2478

1976 polskie porty, parka z pustopolami.

15 PLN