Auction 91. Polish People's Republic 1952-1989

40502

Fi.2983
Mi.3131
20 PLN
40503

1987 poczet królów i książąt polskich, znaczek z przywieszką i pustopolem.

Fi.2983
Mi.3131
15 PLN
40504

Fi.2983
Mi.3131
250 PLN
40505

1987 poczet królów i książąt polskich, arkusz sprzedażny znaczka z przywieszkami.

Fi.2983 ark.
Mi.3131
35 PLN
40506

1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim, blok.

Fi.bl.131
Mi.Bl.102
110 PLN
40507

Fi.bl.132
Mi.Bl.102
130 PLN
40508

Fi.bl.132
Mi.Bl.102
120 PLN
40509

Fi.bl.132
Mi.Bl.102
120 PLN
40510

Fi.bl.132
Mi.Bl.102
110 PLN
40511

Fi.bl.132
Mi.Bl.102
100 PLN
40512

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102
320 PLN
40513

1987 blok "Papież - Jaruzelski" na kopercie ze stemplem pierwszego dnia obiegu bloku z 5.6.87, katalog Fischera nawet nie odnotowuje prawdziwej FDC z całą pewnością jednej z najrzadszych i najtrudniejszych do zdobycia kopert z pierwszego dnia obiegu z okresu PRL, większość kopert uchodzących za FDC to po prostu koperty z kasownikiem okolicznościowym ze spotkania Papieża z gen. Jaruzelskim na Zamku; oryginalnych kopert ostemplowanych 5 czerwca 1987 istnieje prawdopodobnie tylko kilka sztuk!

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102
800 PLN
40514

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102
120 PLN
40515

1987 SOLIDARNOŚĆ - INICJATYWA WALKI CZYNNEJ - 120 rocznica urodzin Józefa Piłsudskiego, dwa pamiątkowe bloczki przedstawiające Marszałka w różnych okresach jego życia.

50 PLN
40516

1987 blok wydawnictwa podziemnej Solidarności.

45 PLN
40517

1988 rocznik kopert FDC (bez bl.136(93); Fi.53.-).

Fi.2986-3041
Mi.3134-89
40 PLN
40518

1988 rocznik znaczków czystych (Fi.123,40).

Fi.2986-3041
Mi.3134-89
90 PLN
40519

1988-1989 TOM XVII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 217 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.2986-3104
Mi.3134-3252
170 PLN
40520

1988 Światowy Dzień Poczty, arkusz sprzedażny.

Fi.3016 ark.
Mi.3163
90 PLN
40521

Fi.3016a
Mi.3163
20 PLN
40522

1988 Światowy Dzień Poczty i 60. rocznica utworzenia P.P. "POLSKA POCZTA TELEGRAF I TELEFON", arkusz czysty, dobry stan zachowania (dolny margines minimalnie słabszy).

Fi.3016a
Mi.3163
80 PLN
40523

Fi.A3026-28
Mi.3174-6
55 PLN
40524

1988 statki pożarnicze, cztery arkusze sprzedażne (niepełna seria).

Fi.3038-41 ark.
Mi.3186-9
50 PLN
40525

1988 "70 LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI", karta pocztowa skasowana okolicznościowo 11.11 w Sulejówku stemplem z wizerunkiem Marszałka Piłsudskiego.

Fi.Cp984
20 PLN
40526

1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok.

Fi.bl.136 (bl.93)
Mi.Bl.107
35 PLN
40527

Fi.bl.137
Mi.Bl.107
70 PLN
40528

1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok czysty.

Fi.bl.137
Mi.Bl.107
70 PLN
40529

Fi.bl.137 (93)
Mi.Bl.107
70 PLN
40530

1988 SOLIDARNOŚĆ - 125 rocznica Powstania Styczniowego, pamiątkowy bloczek przedstawiający Romualda Traugutta, Dionizego Czachowskiego, herb powstańczy i Krzyż pamiątkowy 70-lecia Powstania Styczniowego.

30 PLN
40531

1988 seria znaczków podziemnej poczty Solidarności.

50 PLN
40532

1988 seria poczty podziemnej Solidarności.

20 PLN
40533

1988 znaczek poczty Solidarności z Nowej Huty.

15 PLN
40534

1989 Konie, arkusze czyste znaczków; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.3042-47
Mi.3190-95
250 PLN
40535

1989 rocznik kopert FDC (bez bl.137I(94I), 137II(94II), 138A(95A), 138B(95B); Fi.65,30).

Fi.3042-3104
Mi.3190-3252
70 PLN
40536

1989 rocznik znaczków czystych (Fi.104,60).

Fi.3042-3104
Mi.3190-3252
65 PLN
40537

1989 konie, arkusz sprzedażny znaczka za 15 zł.

Fi.3043 ark.
Mi.3191
25 PLN
40538

Fi.3046
Mi.3194
30 PLN
40539

Fi.3047
Mi.3195
60 PLN
40540

1989 Psy myśliwskie, seria czystych znaczków w arkuszach bez marginesów (same znaczki Fi.350.-), bardzo dobry stan zachowania (arkusze w połowie pionowo zgięte, jeden znaczek za 25 zł uszkodzony).

Fi.3049-54
Mi.3197-3202
200 PLN
40541

1989 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Philaexfrance '89" w Paryżu, arkusz znaczków z przywieszkami, czysty.

Fi.3056
Mi.3204
80 PLN