The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 91. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
40062

1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.38 FDC
Mi.Bl.29
70 PLN
40063

1963 zdobywanie kosmosu, blok z bardzo niskim dwucyfrowym numerem.

Fi.bl.40I
Mi.Bl.31I
150 PLN
40064

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z przeperforowanym górnym marginesem (Fi.220.-).

Fi.bl.40I
Mi.Bl.31I
170 PLN
40065

1963 Zdobywanie kosmosu, blok kasowany okolicznościowo w pierwszym dniu obiegu.

Fi.bl.40I (29)
Mi.Bl.31I
150 PLN
40066

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z przeperforowanym górnym marginesem (Fi.220.-).

Fi.bl.40I (29I)
Mi.Bl.31I
180 PLN
40067

1963 zdobywanie kosmosu, blok z nie przeperforowanym górnym marginesem w idealnym stanie.

Fi.bl.40II
Mi.Bl.31II
350 PLN
40068

1963 zdobywanie kosmosu, blok bez perforacji na górnym marginesie na papierze prążkowanym pionowo od strony gumy. Rzadka kombinacja odmian.

Fi.bl.40IIx
Mi.Bl.31II
450 PLN
40069

1963 Zdobywanie kosmosu, blok z przeperforowanym górnym marginesem - odmiana na papierze żeberkowanym pionowo na kopercie FDC, gwarancja i opis.

Fi.bl.40Ix (29)
Mi.Bl.31I 
300 PLN
40070

1963 list wojskowy z jednostki wojskowej pod Siemirowicami do Wrocławia.


25 PLN
40071

1964 AMBULANS NR.715 relacji KUDOWA-WROCŁAW, list polecony do Warszawy przesłany 15-9 ambulansem, znaczki skasowane datownikiem "KUDOWA-WROCŁAW 715" z wyróżnikiem "a", na odwrocie datownik odbiorczy z 16-9; rzadki walor w dobrym stanie zachowania.

Fi.1049, 1239
Mi.1193, 1387
150 PLN
40072

1964 rocznik kopert FDC (bez bl.: 41(30), 42(31); Fi.126.-).

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
40 PLN
40073

1964 rocznik znaczków czystych (Fi.317.-).

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
170 PLN
40074

1964-1965 TOM VI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 600 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.1309-1503
Mi.1457-1652
400 PLN
40075

1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek za 30 gr z błędem "brak pionowych białych tasiemek przy numerze startowym" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1310 B1
Mi.1458
30 PLN
40076

1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek za 30 gr z błędem "brak pionowych białych tasiemek przy numerze startowym" na kopercie FDC; gwarancja Falkowski.

Fi.1310 B1
Mi.1458
30 PLN
40077

1964 zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, prawy znaczek z błędem "brak tasiemek przy numerze startowym".

Fi.1310B1
Mi.1458
20 PLN
40078

1964 IX Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, czworoblok znaczków za 40 gr., prawy dolny z błędem z poz.16 "numer startowy powyżej środka", gwarancja Falkowski.

Fi.1311 B1
Mi.1459A 
40 PLN
40079

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, parka pozioma z bloku, czysta.

Fi. 1314+131 (bl.41)
Mi.1462B+1464B
50 PLN
40080

1964 Koty, znaczek za 40 gr z błędem "krótszy wąs kota", czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1328 B2
Mi.1476
40 PLN
40081

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, seria z odmianami papieru x i v.

Fi.1337-41
Mi.1485-9
25 PLN
40082

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, oba znaczki z błędem w postaci podwójnego moletowania liter AZ w KAZIMIERZ.

Fi.1337B1
Mi.1485
60 PLN
40083

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, górny lewy znaczek z błędem "podwójne moletowanie liter AZ w KAZIMIERZ".

Fi.1337s
Mi.1485 
30 PLN
40084

1964 ptaki wodne, serie z odmianami papieru x i v.

Fi.1342-50
Mi.1490-8
50 PLN
40085

1964 ptaki wodne, makulaturowa parka z rozmazanym drukiem lewej strony znaczków (z klejem), gwarancja Wiatrowski.

Fi.1342MK
Mi.1490
250 PLN
40086

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964" w pasku, gwarancja.

Fi.1365 B1
Mi.1513 
20 PLN
40087

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1365 B1, B2, B5
Mi.1513
40 PLN
40088

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; na prawym marginesie oznaczenia kolorów, czysty.

Fi.1365 B1, B5, B
Mi.1513 
50 PLN
40089

1964 20. rocznica Powstania warszawskiego, znaczek z błędem "ścięte cyfry 64".

Fi.1365B1
Mi.1513
10 PLN
40090

1964 20. rocznica Powstania warszawskiego, znaczek z błędem "przerwane O w POWSTANIE".

Fi.1365B5
Mi.1513
15 PLN
40091

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "ścięte cyfry 64".

Fi.1365s
Mi.1513 
20 PLN
40092

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365t
Mi.1513 
20 PLN
40093

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok z śladami napisu na marginesie liczony jako dwie parki z bloku.

Fi.1372-3
Mi.1520-1
50 PLN
40094

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964".

Fi.1375 B1
Mi.1513 
10 PLN
40095

1964 karnet - "DZIEŃ ZNACZKA" sporządzony w okładkach zeszyciku znaczkowego.

Fi.1382a-b
Mi.1530-31
40 PLN
SOLD
40096

1964 FDC "Walka i Męczeństwo Narodu Polskiego (I)", seria znaczków z przywieszkami.

Fi.1384-88Pw
Mi.1533-37Zf
20 PLN
40097

1964 kwiaty ogrodowe, arkusik znaczka za 90 gr. ze spektakularnym błędem w procesie wykończenia produkcji - podwójnym ząbkowaniem grzebieniowym na górnym marginesie, gwarancja firmowa.

Fi.1397 ark.
Mi.1546
250 PLN
40098

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
85 PLN
40099

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
35 PLN
40100

1964 Zimowa Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, stemplowany blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
55 PLN
40101

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN