Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
41503 |
1938 kartka wysłana pocztą lotniczą z Warszawy na Litwę, nie wypisana na odwrocie. | Fi.Cp77, 284 |
| 150 PLN | |
41504 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe J - TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ; karta z obiegu. | Fi.Cp78II2 |
| 10 PLN | |
41505 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp78I |
| 15 PLN | |
41506 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! minimalnie słabszy stan zachowania. | Fi.Cp78II |
| 15 PLN | |
41507 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! przybrudzenia na froncie. | Fi.Cp78II |
| 10 PLN | |
41508 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki, karta za 30 gr, sygnatura I-1938. | Fi.Cp79 |
| 30 PLN | |
41509 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
41510 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
41511 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
41512 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe R - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODRÓŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN | |
41513 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE. | Fi.Cp81 |
| 25 PLN | |
41514 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe S - POCZTA WPROWADZIŁA PACZKI BEZ ADRESÓW POMOCNICZYCH. | Fi.Cp81 |
| 30 PLN | |
41515 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura X-1938 (Fi.40.-). | Fi.Cp83 |
| 30 PLN | |
41516 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp84 |
| 40 PLN | |
41517 |
1938 całostka do obrotu zagranicznego z ilustracją nr 18. | Fi.Cp84 |
| 60 PLN | |
41518 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z opłaconą odpowiedzią do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp85 |
| 80 PLN | |
41519 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 49, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
41520 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
41521 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 59, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
41522 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 43, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
41523 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 59, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
41524 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 44, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
41525 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 51, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
41526 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
41527 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5 - Stanisław Konarski, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
41528 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 - Mikołaj Rej, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
41529 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko; temat - MUZYKA. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
41530 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 13 - Henryk Sienkiewicz (Nobel w dziedzinie literatury 1905 za powieść "Quo vadis"). | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
41531 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22 - August Cieszkowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
41532 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 9 - Adam Mickiewicz, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
41533 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 22, plamki na odwrocie. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
41534 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 64 - PCK, drobne plamki w szczególności na odwrocie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
41535 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 19, plamka. | Fi.Cp86 |
| 25 PLN | |
41536 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
41537 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
41538 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 36. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
41539 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 43, na odwrocie dwie plamki. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
41540 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 44, na odwrocie drobne plamki. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
41541 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 7, minimalne zaplamienie. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
41542 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr.51 - Barok (budownictwo kościelne): BEREZWECZ; minimalne, prawie niedostrzegalne przebarwienia. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |