The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 81. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
41503

1938 kartka wysłana pocztą lotniczą z Warszawy na Litwę, nie wypisana na odwrocie.

Fi.Cp77, 284
150 PLN
41504

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe J - TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ; karta z obiegu.

Fi.Cp78II2
10 PLN
41505

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp78I
15 PLN
41506

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! minimalnie słabszy stan zachowania.

Fi.Cp78II
15 PLN
41507

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! przybrudzenia na froncie.

Fi.Cp78II
10 PLN
41508

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki, karta za 30 gr, sygnatura I-1938.

Fi.Cp79
30 PLN
41509

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp80
20 PLN
41510

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE.

Fi.Cp80
20 PLN
41511

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE.

Fi.Cp80
20 PLN
41512

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe R - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODRÓŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM.

Fi.Cp81
20 PLN
41513

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE.

Fi.Cp81
25 PLN
41514

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe S - POCZTA WPROWADZIŁA PACZKI BEZ ADRESÓW POMOCNICZYCH.

Fi.Cp81
30 PLN
41515

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura X-1938 (Fi.40.-).

Fi.Cp83
30 PLN
41516

1938 całostka do korespondencji zagranicznej.

Fi.Cp84
40 PLN
41517

1938 całostka do obrotu zagranicznego z ilustracją nr 18.

Fi.Cp84
60 PLN
41518

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z opłaconą odpowiedzią do korespondencji zagranicznej.

Fi.Cp85
80 PLN
41519

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 49, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
41520

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
41521

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 59, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
41522

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 43, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
41523

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 59, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
41524

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 44, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
41525

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 51, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
41526

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
30 PLN
41527

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5 - Stanisław Konarski, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
30 PLN
41528

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 - Mikołaj Rej, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
30 PLN
41529

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko; temat - MUZYKA.

Fi.Cp86
60 PLN
41530

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 13 - Henryk Sienkiewicz (Nobel w dziedzinie literatury 1905 za powieść "Quo vadis").

Fi.Cp86
60 PLN
41531

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22 - August Cieszkowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
30 PLN
41532

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 9 - Adam Mickiewicz, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
30 PLN
41533

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 22, plamki na odwrocie.

Fi.Cp86
20 PLN
41534

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 64 - PCK, drobne plamki w szczególności na odwrocie.

Fi.Cp86
30 PLN
41535

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 19, plamka.

Fi.Cp86
25 PLN
41536

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26.

Fi.Cp86
20 PLN
41537

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25.

Fi.Cp86
20 PLN
41538

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 36.

Fi.Cp86
20 PLN
41539

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 43, na odwrocie dwie plamki.

Fi.Cp86
20 PLN
41540

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 44, na odwrocie drobne plamki.

Fi.Cp86
20 PLN
41541

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 7, minimalne zaplamienie.

Fi.Cp86
20 PLN
41542

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr.51 - Barok (budownictwo kościelne): BEREZWECZ; minimalne, prawie niedostrzegalne przebarwienia.

Fi.Cp86
40 PLN