41743 |
1957 karty pocztowe czyste, rocznik - 5 sztuk, na odwrocie niewielkie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania (Fi.84.-). | Fi.Cp145-49 |
| 80 PLN | |
41744 |
1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie. | Fi.Cp147 |
| 10 PLN | |
41745 |
1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta. | Fi.Cp149 |
| 10 PLN | |
41746 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert. | Fi.Ck26-27 |
| 30 PLN | |
41747 |
1958 rocznik obejmujący 12 całostek. | Fi.Cp150-61 |
| 70 PLN | |
41748 |
| 140 PLN | |
41749 |
1958 Tydzień Archiwów, karta czysta (Fi.22.-). | Fi.Cp154 |
| 15 PLN | |
41750 |
| 60 PLN | |
41751 |
1958 400 lat Poczty Polskiej, karta skasowana okolicznościowo 24.X. | Fi.Cp161 |
| 20 PLN | |
41752 |
1959 rocznik obejmujący 18 całostek z dodatkowymi odmianami kartek i sygnatur: Cp164 II.59, VIII.59, XII.59, Cp168 V.59, VI.59, Cp169, Cp169a, Cp171a, Cp171b, Cp173a, Cp173b. | Fi.Cp162-173b |
| 140 PLN | |
41753 |
1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO. | Fi.Cp165 |
| 15 PLN | |
41754 |
| 60 PLN | |
41755 |
1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE. | Fi.Cp170 |
| 15 PLN | |
41756 |
| 20 PLN | |
41757 |
| 25 PLN | |
41758 |
1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta. | Fi.Cp174 |
| 10 PLN | |
41759 |
1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet. | Fi.Cp175 |
| 10 PLN | |
41760 |
1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta. | Fi.Cp176 |
| 10 PLN | |
41761 |
| 70 PLN | |
41762 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, komplet 16 całostek "Kraków Wawel" z różnymi hasłami propagandowymi. | Fi.Cp179b il.29-44 |
| 45 PLN | |
41763 |
1960 V Międzynarodowe Targi Książki. | Fi.Cp187 |
| 10 PLN | |
41764 |
1960 zabytkowe budowle, komplet 17 kartek bez odmiany Cp191I. | Fi.Cp188-204 |
| 90 PLN | |
41765 |
| 200 PLN | |
41766 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 18 ilustrowanych kart (Fi.892.-), w tym dwie odmiany karty Gdańsk: z prawidłowym napisem - "ŻURAW" i bardzo rzadkiej z napisem błędnym - "ŻÓRAW"; idealny stan zachowania . | Fi.Cp188-204 + 191I Mi.P214I-II |
| 700 PLN | |
41767 |
| 30 PLN | |
41768 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego - karty ilustrowane - komplet 40 sztuk, czyste (Fi.576.-). | Fi.Cp205 |
| 400 PLN | |
41769 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego, zestaw całostek; Cp205a z ilustracjami I, II, III, IV, VI, VII, VIII, IX i X, Cp205b z ilustracjami I, II, III, IV, V, VIII, IX i X, Cp205c z ilustracjami I, II, III, IV, V, VI, VIII, IX i X, Cp205d z ilustracjami I, II, III, IV, V, VI, VIII, IX i X, w sumie 35 kartki w tym 12 z ilustracjami VII-X. | Fi.Cp205a-d |
| 150 PLN | |
41770 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego, błąd "chmurka" w lewym górnym rogu ilustracji - komplet 4 kart. | Fi.Cp205a-d B1 |
| 100 PLN | |
41771 |
1961 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, karta z niekatalogowanym brakiem barwy czarnej; czysta w dobrym stanie zachowania (naturalna fałdka papierze); gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.Cp209a |
| 1 200 PLN | |
41772 |
1962 kompletny rocznik obejmujący 52 całostki w tym;Cp210 wszystkie kombinacje kolorów i ilustracji, Cp209, Cp212, Cp221 i Cp223 wszystkie odmiany. | Fi.Cp208-223c |
| 320 PLN | |
41773 |
| 250 PLN | |
41774 |
| 30 PLN | |
41775 |
1962 75-lecie języka Esperanto, komplet 2 kart (Fi.32.-). | Fi.Cp219-20 |
| 25 PLN | |
41776 |
1962 50-lecie śmierci Bolesława Prusa, komplet 3 kart z kolorowymi ilustracjami Antoniego Uniechowskiego (Fi.48.-). | Fi.Cp223I-III |
| 35 PLN | |
41777 |
1963 rocznik całostek obejmujący 48 kartki w tym; Cp232 i Cp232I, Cp233 z sygnaturą XII.62, III.63, XII.63 i VI.63, Cp233I i Cp233II z wszystkimi hasłami propagandowymi, Cp234, Cp236, Cp239-240 z wszystkimi odmianami. | Fi.Cp224-42 |
| 160 PLN | |
41778 |
1963 100-lecie podpisania Konwencji Genewskich. | Fi.Cp226 |
| 15 PLN | |
41779 |
1964 całostki, rocznik: 4 koperty i 21 kart (Fi.222,50). | Fi.Ck.38-40, Cp243 -62b |
| 130 PLN | |
41780 |
| 35 PLN | |
41781 |
1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, seria kartek ze stemplem okolicznościowym wystawy. | Fi.Cp244-6 |
| 15 PLN | |
41782 |
| 15 PLN | |