The new auction will start soon

Auction 81. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
41783

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 9 kart ilustrowanych, w tym 251 z dodatkowym napisem "WYSTAWA FILATELISTYCZNA JAGIELLONICA '64", czyste (Fi.91,-).

Fi.Cp248-55 + 251I
60 PLN
41784

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 8 kart (Fi.66.-).

Fi.Cp248-55
40 PLN
41785

1965 całostki, rocznik: 2 koperty i 31 kart (Fi.276.-).

Fi.Ck41-2, Cp263-93
160 PLN
41786

1965 rocznik całostek obejmujący 36 kartki w tym; Cp275 z sygnaturą II.65 i VI.65, Cp275 z hasłami propagandowymi: 61a, 62, 63 i 68.

Fi.Cp263-93
140 PLN
41787

1965 700-lecie Warszawy komplet 8 kart ilustrowanych, czyste (Fi.80.-).

Fi.Cp264-71
50 PLN
41788

1965 200-lecie Teatru Narodowego w Warszawie, komplet 9 czystych kart; bardzo dobry stan zachowania (Fi.88.-).

Fi.Cp283-91
50 PLN
41789

1966 rocznik całostek obejmujący 22 kartki w tym; Cp305I i Cp305II.

Fi.Cp294-314
45 PLN
41790

1966 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuki (Fi.90,50).

Fi.Cp294-314
60 PLN
41791

1966 10-lecie Instytutu Bada} Jądrowych w Dubnej, całostka bez druku barwy żółtej z obiegu pocztowego, niekatalogowane.

Fi.Cp308
700 PLN
41792

1966 500-lecie Pokoju Toruńskiego, kartka bez druku barwy czarnej z obiegu pocztowego, niekatalogowane.

Fi.Cp313
700 PLN
41793

1967 całostki, rocznik: 4 koperty i 51 kart w tym Cp316III (Fi.255.50).

Fi.Ck43-46, Cp315-64
150 PLN
41794

1967 rocznik całostek obejmujący 55 kartki w tym; Cp316 z sygnaturą XII.66, I.68, VI.69, I.70, X.70 i I.71, bez kartek Cp316I-III.

Fi.Cp315-64
90 PLN
41795

1968 rocznik całostek obejmujący 43 kartki w tym; Cp378a-d, Cp382a-bCp395 i Cp395I.

Fi.Cp365-402
70 PLN
41796

1968 karty pocztowe czyste, rocznik - 42 sztuki + dodatkowo 395I (Fi.171.-).

Fi.Cp365-402
90 PLN
41797

1968 75-lecie ruchu filatelistycznego w Polsce, karta z dodatkowym napisem "X OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "KRAKÓW 68" 5-19 X 1968 R.", bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp395I
12 PLN
41798

1969 całostki, rocznik: 2 koperty i 24 karty (Fi.112.-).

Fi.Ck47-8, Cp403-26
65 PLN
41799

1969 koperta lotnicza 40-lecie PLL "Lot" - brak koloru granatowego (brak nominału - 3,40 zł), dofrankowana znaczkiem za 60 gr do stosownej opłaty za polecony list miejscowy - 4 zł, grzecznościowo polecona 28.10.72 w urzędzie Warszawa 40, koperty sygnatura (VI.70); gwarancja.

Fi.Ck47 B1
500 PLN
41800

1969 rocznik całostek obejmujący 25 kartek w tym dodatkowo Cp420 z nadrukiem z wystawy filatelistycznej.

Fi.Cp403-26
40 PLN
41801

1970 całostki, rocznik: 4 koperty i 44 karty w tym 437I (Fi.185.-).

Fi.Ck49-52, Cp427-66
80 PLN
41802

1970 rocznik całostek obejmujący 43 kartki bez Cp437I i Cp463II.

Fi.Cp427-66
50 PLN
41803

1971 koperty odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie, podstawowa i z okolicznościowym dodrukiem "Polsko - Rumuńska Wystawa Filatelistyczna", czyste (Fi.36.-).

Fi.Ck53, 53I
20 PLN
41804

1971 koperta odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie z okolicznościowym dodrukiem "Polsko - Rumuńska Wystawa Filatelistyczna", skasowana okolicznościowo 8.X.1971.

Fi.Ck53I
20 PLN
41805

1971 czysta koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, na odwrocie odbita numeratorem liczba 02783; koperta nie była dostępna w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy Zamku; bardzo dobry stan zachowania (niewielkie naddarcie na klapie na odwrocie).

Fi.Ck54
200 PLN
41806

1971 rocznik całostek obejmujący 45 kartki.

Fi.Cp467-511
50 PLN
41807

1971 karty pocztowe czyste, rocznik - 45 sztuk (Fi.128.-).

Fi.Cp467-511
60 PLN
41808

1972 całostki, rocznik: 2 koperty i 46 kart (Fi.126.-).

Fi.Ck55-6, Cp512-50
60 PLN
41809

1973 całostki, rocznik: 3 koperty i 46 kart (Fi.192.-).

Fi.Ck57-9, Cp551-96
85 PLN
41810

1973 koperta lotnicza ŚWF "Polska 73", sygnatura (VI.73).

Fi.Ck59
10 PLN
SOLD
41811

1973 koperta na przesyłki lotnicze, sygnatura X.73.

Fi.Ck59
35 PLN
41812

1974 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.78.-).

Fi.Cp597-625
70 PLN
41813

1975 całostki, rocznik: 1 koperta i 24 karty w tym 635I i 635II (Fi.124.-).

Fi.Ck.60, Cp626-47
100 PLN
41814

1975 karta z prywatnym dodrukiem - "V OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE CZŁONKÓW KLUBU PZF DRUH ŁÓDŹ 23.XI.1975", ostemplowana okolicznościowo 23.XI w Łodzi; temat - HARCERSTWO.

Fi.Cp640
20 PLN
41815

1976 całostki, rocznik: 1 koperta i 14 kart (Fi.56.-).

Fi.Ck61, Cp648-61
40 PLN
41816

1977 całostki, rocznik: 1 koperta i 28 kart w tym 680b i 680c (Fi.90.-).

Fi.Ck62, Cp662-87
55 PLN
41817

1977 300-lecie Wilanowa, sygnatura II-78, słabszy stan zachowania.

Fi.Cp668
20 PLN
41818

1977 karta o sygnaturze (IX.77) z prywatnym dodrukiem - "REALIZUJEMY IDEE/ WIELKIEGO PAŹDZIERNIKA/ WYSTAWA FILATELISTYCZNA/ WARSZAWA 4-10 LISTPOAD 1977"; czysta.

Fi.Cp680a
20 PLN
41819

1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.85.-)

Fi.Cp688-718
60 PLN
41820

1978 karta z prywatnym dodrukiem - "II Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Filatelistyczny GEOGRAFIA POLSKI Olsztyn 17-30 VII 1978 r.".

Fi.Cp691
20 PLN
41821

1978 Ochrona Zabytków - Bydgoszcz, karta o sygnaturze V.1979, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp693
30 PLN
41822

1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978", bardzo dobry stan zachowania (Fi.80.-).

Fi.Cp710I
40 PLN