The new auction will start soon

Auction 110. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
38206

1964 IV Zjazd PZPR, znaczki za 60 gr w czworobloku, lewy górny z błędem "ciało obce w cyfrze6 nominału"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1351 B
Mi.1499
80 PLN
38207

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1365 B1, B2, B5
Mi.1513
120 PLN
38208

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, znaczek z błędem "przerwane O w POWSTANIE", gwarancja i oznaczenie Wysocki.

Fi.1365B5
15 PLN
SOLD
38209

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, dolny lewy znaczek z błędem "przerwane O w POWSTANIE", gwarancja i oznaczenie Wysocki.

Fi.1365B5
20 PLN
38210

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "ścięte cyfry 64".

Fi.1365s
Mi.1513 
20 PLN
38211

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365t
Mi.1513 
20 PLN
38212

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964".

Fi.1375 B1
Mi.1513 
10 PLN
38213

1964 Międzynarodowy Kongres Astronautyczny w Warszawie, znaczki za 2,50 zł w czworobloku, lewy dolny z błędem "wcięcie w dolnym ramieniu litery K" na poz.9; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1378B1
Mi.1526
60 PLN
SOLD
38214

1964 80. rocznica urodzin Eleonory Roosevelt, narożna parka z numerem walca na lewym marginesie.

Fi.1383
35 PLN
38215

1964 walka i męczeństwo narodu polskiego, seria zamknięta w paskach z przywieszkami na lewym i prawym marginesie, paski znaczków 1387 i 1388 zagięte w połowie wyłącznie wzdłuż perforacji. Niespotykane w tej formie.

Fi.1384-8
Mi.1533-7
250 PLN
38216

1964 FDC "Walka i Męczeństwo Narodu Polskiego (I)", seria znaczków z przywieszkami.

Fi.1384-88Pw
Mi.1533-37Zf
30 PLN
38217

1964 walka i męczeństwo Narodu Polskiego, znaczek z podwójnym moletowaniem W na przywieszce, gwarancja i opis Walocha.

Fi.1387+Pw2B1
25 PLN
38218

1964 kwiaty ogrodowe, seria w arkuszach sprzedażnych w bardzo dobrym stanie.

Fi.1392-403 ark.
Mi.1541-52 KB
650 PLN
38219

1964 badanie kosmosu, pojedyncza frankatura znaczka za 5,60 na liście lotniczym z Jawora do Argentyny.

Fi.1410
Mi.1559
30 PLN
38220

1964 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan.

Fi.ZzL 3a
400 PLN
38221

1964 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan.

Fi.ZzL 5d
400 PLN
38222

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
38223

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
35 PLN
38224

1964 Zimowa Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, stemplowany blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
40 PLN
38225

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
38226

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na kopercie FDC (Fi.130.-).

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
90 PLN
38227

1964 Igrzyska Olimpijskie w Insbrucku, blok kasowany (Fi.80.-)

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
60 PLN
38228

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, kasowany blok z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne.

Fi.bl.41 (30) B
Mi.Bl.31
80 PLN
38229

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze białym z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne, gwarancja.

Fi.bl.41 B (30)
Mi.Bl.31
200 PLN
38230

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.41 FDC
Mi.Bl.32
90 PLN
38231

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
25 PLN
38232

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
80 PLN
38233

1964 XVIII Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na kopercie FDC.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
160 PLN
38234

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
80 PLN
38235

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze z grubą żółtawą gumą.

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
80 PLN
38236

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok kasowany (Fi.60.-)

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
40 PLN
38237

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok czysty na białym papierze i z białą gumą oraz rzadką odmianą perforacji - dodatkowy otwór perforacyjny ponad górną perforacją poziomą, gwarancja.

Fi.bl.42 MK1 (31)
Mi.Bl.34
150 PLN
38238

1964 igrzyska olimpijskie w Tokio, czysty blok - rzadka odmiana numeratora z ośmioramienną gwiazdką.

Fi.bl.42 MK2 (31)
Mi.Bl.34 
240 PLN
38239

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na kopercie FDC.

Fi.bl.43
Mi.Bl.33
10 PLN
38240

1964 Trzeci zespołowy lot kosmiczny, blok na ilustrowanej karcie skasowany 12.IV.1965 stemplem okolicznościowym "IV ROCZNICA 1-go LOTU CZŁOWIEKA w KOSMOS" PARK KULTURY POZNAŃ 9; dekoracyjna całość w doskonałym stanie zachowania.

Fi.bl.44 (33)
Mi.Bl.35
100 PLN
38241

1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64 z ciekawie obróconym rysunkiem.


50 PLN
38242

1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii kasowany okolicznościowo na Międzynarodowej Wystawie Filatelistycznej Lublin 64.


80 PLN
38243

1965 list polecony z Wrocławia do Niemiec.

Fi.1003B, 1414, 1417, 1419
25 PLN
38244

1965 lotniczy list polecony z Poznania do Argentyny, na odwrocie stempel tranzytowy z Warszawy.

Fi.1349, 1414, 1419, 1461, 1462
30 PLN
SOLD
38245

1965 20. rocznica wyzwolenia Warszawy, znaczek z rzadkim błędem na poz.27 występującym w części nakładu "plamka na dłoni", na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1412 B1
Mi.1561
60 PLN