Auction 110. Polish People's Republic 1952-1989

38166

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok.

Fi.bl.38
Mi.Bl.29
70 PLN
38167

Fi.bl.38 (27)
Mi.Bl.29
50 PLN
38168

Fi.bl.38 (27)
Mi.Bl.29
800 PLN
38169

Fi.bl.38B1
Mi.Bl.29
300 PLN
38170

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce i Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, dwa bloki skasowane stemplami okolicznościowymi we Wrocławiu: 2.10 "EUROPEJSKA WYSTAWA ZNACZKÓW SPORTOWYCH KLUB TPPR" (startująca rakieta) i 11.10 "EUROPEJSKA WYSTAWA ZNACZKÓW SPORTOWYCH DOM ZWIĄZKÓW TWÓRCZYCH" (samolot); pełna oryginalna guma, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.bl.39 (28)
Mi.Bl.30
60 PLN
38171

1963 zdobywanie kosmosu, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.40I
Mi.Bl.31I
180 PLN
38172

Fi.bl.40I (29)
Mi.Bl.31I
240 PLN
38173

1963 Zdobywanie kosmosu, blok kasowany okolicznościowo w pierwszym dniu obiegu.

Fi.bl.40I (29)
Mi.Bl.31I
150 PLN
38174

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z perforowanym górnym marginesem (Fi.220.-).

Fi.bl.40I (29)
Mi.Bl.31I
200 PLN
38175

Fi.bl.40II
Mi.Bl.31II
320 PLN
38176

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty bez perforacji górnego marginesu na żeberkowanym papierze (Fi.500.-), ładny stan zachowania, gwarancja i opis.

Fi.bl.40IIx (29)
Mi.Bl.31II
500 PLN
38177

1963 Zdobywanie kosmosu, blok na papierze żeberkowanym (Fi.350.-), zwraca uwagę bardzo niski numer bloku - to egzemplarz z pierwszej setki, gwarancja i opis.

Fi.bl.40Ix (29)
Mi.Bl.31I
500 PLN
38178

Fi.bl.40Ix (29)
Mi.Bl.31I
320 PLN
38179

Fi.bl.40Ix (29)
Mi.Bl.31I
500 PLN
38180

1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych we Wrocławiu, komplet 4 arkusików z winietkami wystawowymi (po dwa ząbkowane i nieząbkowane) w kolorach zielonym i brązowym; na kartach albumowych; bardzo dobry stan zachowania.

200 PLN
38181

1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych we Wrocławiu, brak ząbkowania poziomego - wadliwie wykonany ząbkowany arkusik winietek wystawowych w kolorze brązowym; na karcie albumowej; bardzo rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

500 PLN
38182

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
60 PLN
38183

1964 rocznik znaczków czystych (Fi.317.-).

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
280 PLN
38184

1964-1965 TOM VI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami (2 serie z przywieszkami i 2 serie zn+Pw+zn medale olimpijskie); wycena zestawu według katalogu Fischera to 647 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.1309-1503
Mi.1457-1652
500 PLN
38185

Fi.1310 B1
Mi.1458
30 PLN
38186

Fi.1310B1
Mi.1458
20 PLN
38187

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczki za 60 gr w narożnikowym czworobloku, lewy górny z błędem "kamień pod lewą nartą" na poz.13; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1311 B2
Mi.1459
120 PLN
38188

1964 IX Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, narożny czworoblok, górny prawy znaczek z błędem "numer startowy powyżej środka".

Fi.1311B1
Mi.1459
40 PLN
38189

1964 IX Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, środkowy znaczek z błędem "numer startowy powyżej środka", gwarancja.

Fi.1311B1
20 PLN
38190

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, parka pozioma z bloku, czysta.

Fi. 1314+131 (bl.41)
Mi.1462B+1464B
50 PLN
38191

1964 20-lecie PRL, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów.

Fi.1326
Mi.1474
25 PLN
38192

1964 karnet okolicznościowy z okazji 600 lat Skawiny.

Fi.1327-35
30 PLN
38193

1964 Koty, znaczki za 90 gr w czworobloku, lewy górny z błędem "czerwona plamka na lewym oku" na poz.43; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1331 B1
Mi.1479
54 PLN
38194

1964 koty, znaczek z błędem "czerwona plamka na lewym oku", gwarancja i opis Wysocki.

Fi.1331B1
Mi.1479
50 PLN
38195

1964 koty, znaczek z błędem "plamka na lewym oku kota".

Fi.1331B1
Mi.1479
40 PLN
38196

1964 Koty, znaczki za 1,35 zł w czworobloku, prawy górny z błędem "kreseczka na lewym oku" na poz.45; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1332 B1
Mi.1480
60 PLN
38197

1964 Koty, znaczki za 1,35 zł w czworobloku, prawy górny z błędem "kropka na wardze" na poz.46; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1332 B1
Mi.1480
60 PLN
38198

Fi.1337-41
Mi.1485-9
25 PLN
38199

Fi.1337-41
30 PLN
38200

Fi.1337-41, 1337 B1
Mi.1485-89
40 PLN
38201

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, znaczek z błędem w postaci podwójnego moletowania liter AZ w KAZIMIERZ, gwarancja i oznaczenie.

Fi.1337B1
Mi.1485
35 PLN
38202

Fi.1337s
Mi.1485
30 PLN
38203

1964 ptaki wodne, serie z odmianami papieru x i v.

Fi.1342-50
Mi.1490-8
50 PLN
38204

Fi.1342MK
Mi.1490
200 PLN
38205

Fi.1344MK
Mi.1492
100 PLN