Auction 110. Polish People's Republic 1952-1989

38366

1969 rocznik kopert FDC (bez bl.57-64; Fi.80.-).

Fi.1751-1838
Mi.1898-1985
40 PLN
38367

1969 rocznik znaczków czystych (Fi.141.-).

Fi.1751-1838
Mi.1898-1985
100 PLN
38368

1969 Rasy psów, parka pozioma znaczków za 3,40 zł z rzadkim błędem na poz.3 w 2 sektorze "żł zamiast zł", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1756 B1
Mi.1903
120 PLN
38369

1969 karnet - "IX KONGRES STRONNICTWA DEMOKRATYCZNEGO".

Fi.1759
Mi.1906
50 PLN
38370

1969 turystyka, znaczek z usterką - biała plama nad literą T w BODZENTYN.

Fi.1769
25 PLN
38371

1969 Turystyka, znaczek za 1,35 zł z błędem "plama na falochronie i na burcie jachtu"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1771 B
Mi.1918
50 PLN
38372

Fi.1778
Mi.1925
45 PLN
38373

1969 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika,dwa znaczki z drukiem nominału na różnej wysokości.

Fi.1778
Mi.1925
30 PLN
38374

1969 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, znaczek z błędem "kropka po GR".

Fi.1779B1
Mi.1926F
15 PLN
38375

1969 Poczta Harcerska zorganizowana z okazji 50 rocznica wybuchu II wojny światowej i obrony Poczty Polskiej w Gdańsku, ilustrowana całostka Poczty Harcerskiej w Gdańsku Wrzeszczu, ostemplowana pamiątkowo 1.VIII w Gdańsku; temat - HARCERSTWO.

Fi.1781
Mi.1928
30 PLN
38376

1969 25-lecie PRL, komplet arkuszy czystych.

Fi.1784-92
Mi.1931-39
50 PLN
38377

1969 25-lecie PRL, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.1784-92 ark.
Mi.1931-39
40 PLN
38378

Fi.1793 B1
Mi.1940
100 PLN
38379

1969 pierwsze lądowanie na Księżycu, arkusik z przywieszkami, w arkusiku znaczek z błędem "kropka pod R w WYPRAWA".

Fi.1793 ark. B1
Mi.1940 KB
90 PLN
38380

1969-78 komplet arkusików kosmosu (Mi.102,50 euro, Fi.259.-).

Fi.1793-2417a ex
Mi.1940-B.71 ex
220 PLN
38381

1969 pierwsze lądowanie na Księżycu, arkusik z błędem na znaczku z poz.3 "kropka pod R w "WYPRAWA".

Fi.1793ark. (1793 B1)
Mi.1940 KB
70 PLN
38382

Fi.1794-1801Pw
Mi.1941-1948Zf
40 PLN
38383

1969 rzemiosło polskie w XVI-wiecznym malarstwie z Kodeksu Behema, offsetowy druk wielokolorowy przy wielomilionowych nakładach charakteryzował się czasami dużymi różnicami w nasyceniu kolorów co powodowało powstawanie znacznych nawet różnic w barwach znaczków.

Fi.1816
Mi.1963
30 PLN
38384

1969 Rzemiosło polskie w XVI-wiecznym malarstwie z Kodeksu Behema, seria znaczków w arkuszach, kasowane z pełną oryginalną gumą, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1816-23
Mi.1963-70
240 PLN
38385

Fi.1824 B
Mi.1971
70 PLN
38386

Fi.1832-38Pw
Mi.1979-85Zf
350 PLN
38387

1969 współcześni pisarze polscy, seria 7 parek znaczków rozdzielonych przywieszkami; bardzo dobry stan zachowania (Fi.600.-).

Fi.1832-38Pw
Mi.1979-85Zf
650 PLN
38388

Fi.1832-38Pw
Mi.1979-85Zf
360 PLN
38389

1969 współcześni pisarze polscy, lewy znaczek z pogrubionym s w Polska.

Fi.1838
Mi.1985
15 PLN
38390

Fi.bl.57-64
Mi.Klb.1941-48
70 PLN
38391

1969 arkusiki nalepek okolicznościowych wystawy filatelistycznej "Nigdy więcej wojny" w Warszawie.

40 PLN
38392

1970-1971 TOM IX JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 428,70 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.1839-1994
Mi.1986-2141
350 PLN
38393

1970-1979 komplet czystych roczników obejmujący wszystkie podstawowe znaczki i bloki, nie zawierający: odmian, znaczków z przywieszkami, arkusików (Fi.1108,80).

Fi.1839-bl.66
Mi.1986-Bl.80
750 PLN
38394

1970 rocznik znaczków czystych (Fi.158,30).

Fi.1839-bl.76
Mi.1986-Bl.44
100 PLN
38395

1970 rocznik kopert FDC (bez bl.: 65(Ark.1850), 67-74; Fi.93,50).

Fi.1839-bl.76(39)
Mi.1986-Bl.44
40 PLN
38396

Fi.1839MK
Mi.1986
15 PLN
38397

1970 100-lecie Związku Zawodowego Pracowników Poligrafii, znaczki za 60 gr w czworobloku, lewy dolny z błędem "brak A w podpisie A.HEIDRICH" na poz.16; gwarancja i opis.

Fi.1840 B1
120 PLN
38398

1970 Turystyka-na piastowskim szlaku, seria znaczków w arkuszach, bardzo poszukiwany komplet, rzadko oferowany na rynku, dobry stan zachowania.

Fi.1852-56
Mi.2001-05
2 700 PLN
38399

1970 Finał rozgrywek o Puchar Zdobywców Pucharów w piłce nożnej, arkusz (4 sektor) zawierający rzadki błąd na 21 polu "dwie kreski na prawo od buta" występujący tylko w części nakładu, czysty, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1861 B1
Mi.2008
200 PLN
38400

Fi.1868
Mi.2015
70 PLN
38401

Fi.1870-77
Mi.2017-24
25 PLN
38402

1970 miniatury w zbiorach Muzeum Narodowego, pasek znaczków z bloku z abklaczem barwy złotej.

Fi.1871
35 PLN
38403

1970 stacja automatyczna Łuna 16 na orbicie, arkusik z przywieszkami.

Fi.1893 ark.
Mi.2040 KB
30 PLN
38404

1970 stacja automatyczna Łuna 16 na orbicie, arkusik z nie przeperforowanym lewym marginesem.

Fi.1893 ark. II
Mi.2040 KB
150 PLN
38405

Fi.1893Pw
Mi.2040Zf
40 PLN