The auction will start on 19.04.2024

Auction 106. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
45889

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa.

Fi.Cp77
160 PLN
45890

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia.

Fi.Cp77
160 PLN
45891

1937 koperta na przesyłki lotnicze.


80 PLN
SOLD
45892

1938 koperta - "20-lecie odzyskania niepodległości", dofrankowana i wysłana 30.VI.1939 ze Zbąszynia do Hanoweru.

Fi.Ck10
10 PLN
SOLD
45893

1938 koperta "20-lecie odzyskania niepodległości" wysłana 5.VI.1939 z miejscowości Czarna Wieś do Miechowa.

Fi.Ck10
20 PLN
45894

1938 całostka z nadrukiem okolicznościowym wystawy filatelistycznej w Hamtramck, złamany górny prawy róg.

Fi.Cp2II
80 PLN
45895

1938 całostka ze znakiem opłaty z podobizna prezydenta Ignacego Mościckiego, egzemplarz okazowy poczty z stemplem "NIEWAŻNY", na odwrocie podlepki, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp78
600 PLN
45896

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe J - TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ; karta z obiegu.

Fi.Cp78II2
10 PLN
45897

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp80
15 PLN
45898

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp80
15 PLN
SOLD
45899

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE (Fi.20.-).

Fi.Cp80
20 PLN
SOLD
45900

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe R - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODRÓŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM (Fi.20.-).

Fi.Cp81
15 PLN
SOLD
45901

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym R i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
15 PLN
SOLD
45902

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
15 PLN
SOLD
45903

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym R i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
15 PLN
SOLD
45904

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura X-1938 (Fi.40.-).

Fi.Cp83
50 PLN
SOLD
45905

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 58 - Stanisław Noakowski "Wizja pałacu Ujazdowskiego w Warszawie"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
100 PLN
45906

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 59 - Klasycyzm BEJSCE; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
100 PLN
45907

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 60 - Gotyk ORAWKA; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
100 PLN
45908

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 51 - Barok Berezwecz; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
100 PLN
45909

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 34 w bardzo dobrym stanie.

Fi.Cp86
50 PLN
SOLD
45910

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 49 w bardzo dobrym stanie.

Fi.Cp86
50 PLN
SOLD
45911

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 48 w bardzo dobrym stanie.

Fi.Cp86
50 PLN
SOLD
45912

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 47 w bardzo dobrym stanie.

Fi.Cp86
50 PLN
45913

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46 w bardzo dobrym stanie.

Fi.Cp86
50 PLN
45914

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 23 w bardzo dobrym stanie.

Fi.Cp86
50 PLN
SOLD
45915

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 41 w dobrym stanie.

Fi.Cp86
50 PLN
45916

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 w bardzo dobrym stanie.

Fi.Cp86
50 PLN
SOLD
45917

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 39 w bardzo dobrym stanie.

Fi.Cp86
50 PLN
SOLD
45918

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 31 w bardzo dobrym stanie.

Fi.Cp86
50 PLN
SOLD
45919

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 4 w bardzo dobrym stanie.

Fi.Cp86
50 PLN
SOLD
45920

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 53 w bardzo dobrym stanie.

Fi.Cp86
50 PLN
SOLD
45921

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32 w bardzo dobrym stanie.

Fi.Cp86
50 PLN
45922

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 24 w bardzo dobrym stanie.

Fi.Cp86
100 PLN
SOLD
45923

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 23 w bardzo dobrym stanie.

Fi.Cp86
50 PLN
45924

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 12 w bardzo dobrym stanie.

Fi.Cp86
50 PLN
45925

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 19 w bardzo dobrym stanie.

Fi.Cp86
50 PLN
SOLD
45926

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10 w bardzo dobrym stanie.

Fi.Cp86
50 PLN
SOLD
45927

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 45, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
50 PLN
SOLD
45928

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 54, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
50 PLN
SOLD