Auction 106. Postal stationery

45652

1890 kartka z Rohatyń do Lwowa.

Fi.Cp10
10 PLN
45653

1899 kartka z Sambora do Austrii.

Fi.Cp15
25 PLN
45654

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem na doklejonym znaczku.

Fi.Cp1 + 1 z. 2½
70 PLN
45655

1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 11; dobry stan zachowania (Fi.90.-).

Fi.Cp1I
60 PLN
45656

1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 14; dobry stan zachowania (Fi.90.-).

Fi.Cp1I
60 PLN
45657

1918 wydanie warszawskie, rzadka karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowych znaczkach za 2/5 fen i 5 fen; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 14; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp1I
500 PLN
45658

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 21.

Fi.Cp2I
30 PLN
45659

Fi.Cp2I
80 PLN
45660

1918 ZAWIERCIE - wydanie warszawskie; karta za 15 fen datowana 24/9 wysłana z Zawiercia do Warszawy, znak opłaty z ciekawą usterką "justunek" przed prawą cyfrą "1", unieważniony stemplem prowizorycznym, pełna treść, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Korszeń.

Fi.Cp2I
800 PLN
45661

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ I.

Fi.Cp2I
35 PLN
45662

1918 wydanie warszawskie; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 1; dobry stan zachowania.

Fi.Cp2II
40 PLN
45663

Fi.Cp2II
30 PLN
45664

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 1.

Fi.Cp2II
30 PLN
45665

Fi.Cp2II
50 PLN
45666

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 6, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp2II
90 PLN
45667

Fi.Cp2II
80 PLN
45668

1918 wydanie warszawskie, karta za 15 fen wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 4, wysłana 30 3 z Warszawy do Żyrardowa, datownik odbiorczy ZYRARDOW z 31 3, najpóźniejsze data użycia kartki z tym typem nadruku; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp2II
300 PLN
45669

Fi.Cp3I
80 PLN
45670

1918 wydanie PP/GGW, całostka grzecznościowo skasowana stemplem prowizorycznym Konin, nadruk typ 9, gwarancja pod znakiem opłaty Korszeń, oznaczenie typu Pelczar.

Fi.Cp3I
120 PLN
45671

1918 wydanie warszawskie, część na odpowiedź karty podwójnej z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2,5 fen; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 8; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp3IA
200 PLN
45672

Fi.Cp3IIB
150 PLN
45673

Fi.Cp4
200 PLN
45674

Fi.Cp4
300 PLN
45675

1918 wydanie lubelskie, na odwrocie dwie podlepki, gwarancja Korszeń.

Fi.Cp4a
100 PLN
45676

Fi.Cp4ay-by
200 PLN
45677

1918 wydanie lubelskie, całostka nadana miejscowo w Lublinie 4.01.19, w treści zamówienie nowo wydanych znaczków wydania lubelskiego, wątpliwy obieg pocztowy.

Fi.Cp5
100 PLN
45678

1918 wydanie lubelskie, dwie karty za 25 hal na kartonach szarym i żółtobrązowym; czyste; doskonały stan zachowania;

na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

Fi.Cp5x, y
300 PLN
45679

1918 wydanie lubelskie, całostka na kartonie brązowawoszarym.

Fi.Cp5y
100 PLN
45680

1919 wydanie krakowskie, pocztowy adres przesyłkowy.

Fi.Ca3
150 PLN
45681

Fi.Ca3
400 PLN
45682

Fi.Ck1II
1 200 PLN
45683

1919 koperta ze znakiem opłaty.

Fi.Ck6
60 PLN
45684

Fi.Cp3I
100 PLN
45685

Fi.Cp4II
1 200 PLN
45686

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 4 - koniczynka zamiast rombu.

Fi.Cp8I
480 PLN
45687

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 3, gwarancja Schmutz.

Fi.Cp8I
500 PLN
45688

Fi.Cp8I
500 PLN
45689

Fi.Cp8II
500 PLN
45690

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 44, gwarancja Schmutz.

Fi.Cp8II
500 PLN
45691

Fi.Cp12II
60 PLN