Auction 103. Postal stationery

17657

1974 Krajowa Loteria Pieniężna, karta z dodrukiem na odwrocie "P.S. 1.000.000 czeka na Ciebie - kup los Krajowej Loterii Pieniężnej"; dokładniej opisane w artykule H.Sufczyńskiego "Karty pocztowe z nadrukami Polskiego Monopolu Loteryjnego" Pomorskie Wiadomości Filatelistyczne 1/2004.

Fi.Cp597
50 PLN
17658

1974 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.78.-).

Fi.Cp597-625
70 PLN
17659

1974 wstępny projekt autorski W. Andrzejewskiego do całostki z okazji kongresu ZBOWID na całostce wydania okolicznościowego z okazji walnego zjazdu PZF, z archiwum projektanta.

Fi.Cp603E
300 PLN
17660

1975 karty pocztowe, czyste, rocznik - 24 sztuki w tym 635I i 635II (Fi.117.-).

Fi.Cp626-47
95 PLN
17661

1976 karty pocztowe, czyste, rocznik - 14 sztuki (Fi.45.-).

Fi.Cp648-61
35 PLN
17662

1977 karty pocztowe czyste, rocznik - 28 kart w tym 680b i 680c (Fi.90.-).

Fi.Cp662-87
55 PLN
17663

1977 300-lecie Wilanowa, sygnatura (VI-78).

Fi.Cp668
40 PLN
17664

1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.85.-)

Fi.Cp688-718
60 PLN
17665

1978 Zapowiedź Międzynarodowego Roku Dziecka, karta z sygnaturą V.79 i dodatkowym napisem "MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA POKÓJ DZIECIOM Warszawa, czerwiec 1979 r.", bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp715II
100 PLN
17666

1979 całostki, rocznik: 1 koperta i 26 kart (Fi.84,50).

Fi.Ck63, Cp719-43
60 PLN
17667

1980 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.123.-).

Fi.Ck64-6, Cp744-78
70 PLN
17668

1980 450.rocznica urodzin Jana Kochanowskiego, karty o nieopisanej w katalogu Fischer sygnaturze "II.83" (niewprowadzone do obiegu?) z prywatnym dodrukiem - "INTERNACIA ESPERANTA ŜAKTURNIRO de JUNULOJ MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY MŁODYCH ESPERANTYSTÓW BYDGOSZCZ POLLANDO 31.01-5.02 1984 R."; doskonały stan zachowania; temat - ESPERANTO, SZACHY.

Fi.Cp824
400 PLN
17669

1981 całostki, rocznik: 1 koperta i 27 kart (Fi.83.-).

Fi.Ck67, Cp779-805
100 PLN
17670

1981 karta z prywatnym dodrukiem - "Zebranie polarników z okazji 50-lecia spotkania Zeppelin-Małygin Wągrowiec 14.VI.1981 rok" ostemplowana okolicznościowo efektownym stemplem.

Fi.Cp764
30 PLN
17671

1982 całostki, rocznik: 4 koperty i 15 kart (Fi.69.-).

Fi.Ck68-71, Cp806-20
55 PLN
17672

1983 koperta z prywatnym dodrukiem - "40 Rocznica Akcji pod Arsenałem", ostemplowana okolicznościowo 26.III w Warszawie; temat-HARCERSTWO.

Fi.Ck69
30 PLN
17673

1983 całostki, rocznik: 5 kopert i 43 karty (Fi.133.-).

Fi.Ck72-6, Cp821-58
70 PLN
17674

1983 znaczne przesunięcie barw na znaku opłaty sprawiające wrażenie podwójnego druku (niedokładnie skatalogowane jako druk zdwojony znaku opłaty i ilustracji!? - Fi.800.-) - koperta Druga wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, czysta, dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.Ck74 B3
500 PLN
17675

1983 karta z prywatnym dodrukiem - "Wystawa z Okazji/ 70-lecia harcerstwa wildeckiego/ Komenda Hufca ZHP Poznań-Wilda"; temat - HARCERSTWO.

Fi.Cp819
20 PLN
17676

1983 II Wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, kartka wydrukowana z błędem - zamieniona kolejność godeł - Polska i Watykan (powinno być Watykan i Polska); ostemplowana okolicznościowo 17.VI; walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.Cp830a
120 PLN
17677

1983 karta z prywatnym dodrukiem - "Wielkopolscy łącznościowcy organizatorami pierwszych placówek pocztowo-telekomunikacyjnych na Ziemiach Odzyskanych".

Fi.Cp857
15 PLN
17678

1984 karnet - Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna "Socphilex 84" we Wrocławiu, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.880K
100 PLN
17679

1984 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.112.-).

Fi.Ck77, 77II, 78, Cp859-93
65 PLN
17680

1984 MWF Socphilex 84 we Wrocławiu, całostka w formie karnetu.

Fi.Cp880K
50 PLN
17681

1985 całostki, rocznik: 3 koperty i 23 karty (Fi.84,50).

Fi.Ck79-81, Cp894-916
50 PLN
17682

1986-2001 "Poczet królów i książąt polskich" - komplet 24 kopert.

Fi.Ck83-111ex.
200 PLN
17683

1986 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.61,50).

Fi.Cp917-41
35 PLN
17684

1986 karnet - 50 lat MKS "Konradia" w Gdańsku, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp928K
80 PLN
17685

1987 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.75,50).

Fi.Cp942-90
60 PLN
17686

1988 poczet królów i książąt polskich - Kazimierz Odnowiciel, makulaturowa koperta bez druku barwy czerwono liliowej - brak portretu króla i nominału, z niefilatelistycznego obiegu pocztowego, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck85 B1
600 PLN
17687

1988 całostki, rocznik: 1 koperta i 20 kart (Fi.54.-).

Fi.Ck85, Cp971-90
40 PLN
17688

1989 całostki, rocznik: 1 koperta i 21 kart (Fi.58,50).

Fi.Ck86, Cp991-1011
40 PLN
17689

1989 poczet królów i książąt polskich, koperta makulaturowa bez druku barwy pomarańczowej - bez ramki, sygnatury i linii adresowych, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck86B1
400 PLN
17690

1990 poczet królów i książąt polskich - Bolesław II Szczodry, makulaturowa koperta bez druku barwy szarooliwkowej - brak ramki i pola adresowego i informacyjnego, z niefilatelistycznego obiegu pocztowego, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck87 B1
600 PLN
17691

1990 poczet królów i książąt polskich, koperta makulaturowa bez druku barwy szarooliwkowej - bez ramki, sygnatury i linii adresowych, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck87B1
300 PLN
17692

1990 poczet królów i książąt polskich, koperta makulaturowa bez druku barwy szarooliwkowej - bez ramki, sygnatury i linii adresowych, gwarancja Wysocki.

Fi.Ck87B1
250 PLN
17693

1990 poczet królów i książąt polskich, koperta makulaturowa z przesunięciem druku portretu w stosunku do ramki, gwarancja Wysocki.

Fi.Ck87B3
90 PLN
17694

1990 poczet królów i książąt polskich, koperta makulaturowa bez druku barwy niebieskoczarnej - bez wizerunku króla, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck87M2
300 PLN
17695

1992 karty pocztowe czyste, rocznik - 11 sztuk (Fi.21.-).

Fi.Cp1021-31
30 PLN
17696

1993 karty pocztowe czyste, rocznik - 30 sztuk (Fi.92.-).

Fi.Cp1032-61
90 PLN