The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 102. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
8150

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 32 - Pieniny.

Fi.Cp77
160 PLN
8151

1938 kartka wysłana pocztą lotniczą z Warszawy na Litwę, nie wypisana na odwrocie.

Fi.Cp77, 284
150 PLN
8152

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! minimalnie słabszy stan zachowania.

Fi.Cp78II
10 PLN
8153

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! przybrudzenia na froncie.

Fi.Cp78II
10 PLN
8154

1938 całostka z sygnaturą I-1938.

Fi.Cp79
20 PLN
8155

1938kartka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp80
10 PLN
8156

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp80
15 PLN
8157

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp80
15 PLN
8158

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE (Fi.20.-).

Fi.Cp80
20 PLN
8159

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe R - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODRÓŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM (Fi.20.-).

Fi.Cp81
15 PLN
8160

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym R i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
15 PLN
8161

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
15 PLN
8162

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym R i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
15 PLN
8163

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura X-1938 (Fi.40.-).

Fi.Cp83
50 PLN
8164

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 10.11.38, czyli w przeddzień wejścia do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38, rzadki egzemplarz wydany przez pocztę polską dla celów okazowo reklamowych, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp83
1 200 PLN
8165

1938 całostka do korespondencji zagranicznej.

Fi.Cp84
40 PLN
8166

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60.

Fi.Cp86
35 PLN
8167

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16 - Bolesław Prus, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
30 PLN
8168

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 7 - Hugo Kołłątaj, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
30 PLN
8169

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 6 - Stanisław Staszic, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
30 PLN
8170

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15 - Stefan Żeromski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
30 PLN
8171

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 23 - Marian Smoluchowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
30 PLN
8172

1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 9.11.38, czyli przed wejściem do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38, rzadki egzemplarz wydany przez pocztę polską dla celów okazowo reklamowych, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
1 200 PLN
8173

1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 9.11.38, czyli przed wejściem do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38, rzadki egzemplarz wydany przez pocztę polską dla celów okazowo reklamowych, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
1 200 PLN
8174

1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 50 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 9.11.38, czyli przed wejściem do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38, rzadki egzemplarz wydany przez pocztę polską dla celów okazowo reklamowych, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
1 200 PLN
8175

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 6 - Stanisław Staszic; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
8176

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10 - Juliusz Słowacki; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
80 PLN
8177

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18 - Jan Kasprowicz; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
8178

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26 - Aleksander Fredro; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
8179

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 1 - Jan Długosz; dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
50 PLN
8180

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16 - Bolesław Prus.

Fi.Cp87
200 PLN
8181

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 31 - Karol Szymanowski.

Fi.Cp87
200 PLN
8182

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 1.

Fi.Cp87
150 PLN
8183

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2.

Fi.Cp87
150 PLN
8184

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 3.

Fi.Cp87
150 PLN
8185

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 4.

Fi.Cp87
150 PLN
8186

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5.

Fi.Cp87
150 PLN
8187

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 6.

Fi.Cp87
150 PLN
8188

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 7.

Fi.Cp87
150 PLN
8189

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 8.

Fi.Cp87
150 PLN