The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 102. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
8390

1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.85.-)

Fi.Cp688-718
60 PLN
8391

1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978" skasowana 6.X wystawowym stemplem okolicznościowym, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp710I
50 PLN
8392

1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978", bardzo dobry stan zachowania (Fi.80.-).

Fi.Cp710I
40 PLN
8393

1979 całostki, rocznik: 1 koperta i 26 kart (Fi.84,50).

Fi.Ck63, Cp719-43
60 PLN
8394

1980 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.123.-).

Fi.Ck64-6, Cp744-78
70 PLN
8395

1980 30 lat Polskiego Związku Filatelistów, unikalna makulaturowa całostka z drukiem podwójnym w kolorze szarym i pomarańczowym na odwrocie prawidłowo wydrukowanej kartki. Gwarancja i opis Mk J.Berbeka PZF.

Fi.Cp755Is
900 PLN
8396

1981 całostki, rocznik: 1 koperta i 27 kart (Fi.83.-).

Fi.Ck67, Cp779-805
100 PLN
8397

1982 całostki, rocznik: 4 koperty i 15 kart (Fi.69.-).

Fi.Ck68-71, Cp806-20
55 PLN
8398

1982 koperta lotnicza podwójnie złożona i sklejona, koperta składa się z dwóch złożonych kopert.

Fi.Ck70
200 PLN
8399

1982 całostka z tak zwanym przewartościowaniem bytomskim, nadruk typ 4, na odwrocie ślady 5 podlepek.

Fi.Cp762B
35 PLN
8400

1982 całostka z tak zwanym przewartościowaniem bytomskim, nadruk typ 1, na odwrocie ślady 5 podlepek.

Fi.Cp762B
35 PLN
8401

1982 karta z prywatnym dodrukiem - "Wystawa z okazji/ 70-lecia harcerstwa wildeckiego/ Komenda Hufca ZHP Poznań-Wilda", ostemplowana okolicznościowo 28.I w Poznaniu; temat-HARCERSTWO.

Fi.Cp819
30 PLN
8402

1983 całostki, rocznik: 5 kopert i 43 karty (Fi.133.-).

Fi.Ck72-6, Cp821-58
70 PLN
8403

1983 II Wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, odmiana karty "przestawione godła" - początkowo wydrukowano nakład z błędnym rysunkiem - po lewej stronie godło Polski, a po prawej Watykanu, ponieważ protokół dyplomatyczny określa, że jako pierwsze (patrząc od lewej) umieszcza się symbole gościa; nakład został w większości wycofany, a do obiegu wprowadzono nakład II, gdzie godło Watykanu jest na pierwszym miejscu (po lewej stronie).

Fi.Cp830a
150 PLN
8404

1984 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.112.-).

Fi.Ck77, 77II, 78, Cp859-93
65 PLN
8405

1984 karnet - 40 rocznica Służby Bezpieczeństwa i Milicji Obywatelskiej, całostka z prywatnym dodrukiem - "25 LAT KOŁA PZF przy MINISTERSTWIE SPRAW WEWNĘTRZNYCH 1960-1985", czysta; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp887K
100 PLN
8406

1985 całostki, rocznik: 3 koperty i 23 karty (Fi.84,50).

Fi.Ck79-81, Cp894-916
50 PLN
8407

1985 całostka z dodrukiem "Wielkopolscy Łącznościowcy" za zgodą Ministerstwa Łączności.

Fi.Cp857
220 PLN
8408

1985 MWF "Socphilex 85" Berlin - Światowy Dzień Poczty, karta z ilustracją Muzeum Poczty w Berlinie, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp912b
40 PLN
8409

1986-2001 "Poczet królów i książąt polskich" - komplet 24 kopert.

Fi.Ck83-111ex.
200 PLN
8410

1986 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.61,50).

Fi.Cp917-41
35 PLN
8411

1987 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.75,50).

Fi.Cp942-90
60 PLN
8412

1987 Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna Poznań 87, 8 całostek z usterką w postaci bąbla na lewo od 87 na znaku opłaty z różnych faz narastania tej usterki, osobliwe.

Fi.Cp959
130 PLN
8413

1988 poczet królów i książąt polskich - Kazimierz Odnowiciel, makulaturowa koperta bez druku barwy czerwono liliowej - brak portretu króla i nominału, z niefilatelistycznego obiegu pocztowego, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck85 B1
600 PLN
8414

1988 poczet królów i książąt polskich - Kazimierz Odnowiciel, całostka bez druku barwy oliwkowej - brak ramki, sygnatury i linii adresowych, gwarancja Wysocki.

Fi.Ck85 B3
280 PLN
8415

1988 całostki, rocznik: 1 koperta i 20 kart (Fi.54.-).

Fi.Ck85, Cp971-90
40 PLN
8416

1989 całostki, rocznik: 1 koperta i 21 kart (Fi.58,50).

Fi.Ck86, Cp991-1011
40 PLN
8417

1989 poczet królów i książąt polskich, koperta makulaturowa bez druku barwy pomarańczowej - bez ramki, sygnatury i linii adresowych, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck86B1
400 PLN
8418

1990 poczet królów i książąt polskich - Bolesław II Szczodry, makulaturowa koperta bez druku barwy szarooliwkowej - brak ramki i pola adresowego i informacyjnego, z niefilatelistycznego obiegu pocztowego, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck87 B1
600 PLN
8419

1990 poczet królów i książąt polskich, koperta makulaturowa bez druku barwy szarooliwkowej - bez ramki, sygnatury i linii adresowych, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck87B1
300 PLN
8420

1990 poczet królów i książąt polskich, koperta makulaturowa bez druku barwy niebieskoczarnej - bez wizerunku króla, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck87M2
300 PLN
8421

1992 karty pocztowe czyste, rocznik - 11 sztuk (Fi.21.-).

Fi.Cp1021-31
30 PLN
8422

1993 karty pocztowe czyste, rocznik - 30 sztuk (Fi.92.-).

Fi.Cp1032-61
90 PLN
8423

1994 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuki (Fi.68.-).

Fi.Cp1062-83
100 PLN
8424

1995 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.66.-).

Fi.Cp1084-1108
100 PLN
8425

1996 karty pocztowe czyste, rocznik - 32 sztuk (Fi.85,50).

Fi.Cp1109-40
100 PLN
8426

1997 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.59.-).

Fi.1141-65
100 PLN
8427

1998 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.77,50.-).

Fi.Cp1166-96
140 PLN
8429

2014 koleje wąskotorowe w Polsce, seria całostek.


35 PLN