Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
8390 |
1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.85.-) | Fi.Cp688-718 |
| 60 PLN | |
8391 |
1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978" skasowana 6.X wystawowym stemplem okolicznościowym, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp710I |
| 50 PLN | |
8392 |
1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978", bardzo dobry stan zachowania (Fi.80.-). | Fi.Cp710I |
| 40 PLN | |
8393 |
1979 całostki, rocznik: 1 koperta i 26 kart (Fi.84,50). | Fi.Ck63, Cp719-43 |
| 60 PLN | |
8394 |
1980 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.123.-). | Fi.Ck64-6, Cp744-78 |
| 70 PLN | |
8395 |
1980 30 lat Polskiego Związku Filatelistów, unikalna makulaturowa całostka z drukiem podwójnym w kolorze szarym i pomarańczowym na odwrocie prawidłowo wydrukowanej kartki. Gwarancja i opis Mk J.Berbeka PZF. | Fi.Cp755Is |
| 900 PLN | |
8396 |
1981 całostki, rocznik: 1 koperta i 27 kart (Fi.83.-). | Fi.Ck67, Cp779-805 |
| 100 PLN | |
8397 |
1982 całostki, rocznik: 4 koperty i 15 kart (Fi.69.-). | Fi.Ck68-71, Cp806-20 |
| 55 PLN | |
8398 |
1982 koperta lotnicza podwójnie złożona i sklejona, koperta składa się z dwóch złożonych kopert. | Fi.Ck70 |
| 200 PLN | |
8399 |
1982 całostka z tak zwanym przewartościowaniem bytomskim, nadruk typ 4, na odwrocie ślady 5 podlepek. | Fi.Cp762B |
| 35 PLN | |
8400 |
1982 całostka z tak zwanym przewartościowaniem bytomskim, nadruk typ 1, na odwrocie ślady 5 podlepek. | Fi.Cp762B |
| 35 PLN | |
8401 |
1982 karta z prywatnym dodrukiem - "Wystawa z okazji/ 70-lecia harcerstwa wildeckiego/ Komenda Hufca ZHP Poznań-Wilda", ostemplowana okolicznościowo 28.I w Poznaniu; temat-HARCERSTWO. | Fi.Cp819 |
| 30 PLN | |
8402 |
1983 całostki, rocznik: 5 kopert i 43 karty (Fi.133.-). | Fi.Ck72-6, Cp821-58 |
| 70 PLN | |
8403 |
1983 II Wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, odmiana karty "przestawione godła" - początkowo wydrukowano nakład z błędnym rysunkiem - po lewej stronie godło Polski, a po prawej Watykanu, ponieważ protokół dyplomatyczny określa, że jako pierwsze (patrząc od lewej) umieszcza się symbole gościa; nakład został w większości wycofany, a do obiegu wprowadzono nakład II, gdzie godło Watykanu jest na pierwszym miejscu (po lewej stronie). | Fi.Cp830a |
| 150 PLN | |
8404 |
1984 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.112.-). | Fi.Ck77, 77II, 78, Cp859-93 |
| 65 PLN | |
8405 |
1984 karnet - 40 rocznica Służby Bezpieczeństwa i Milicji Obywatelskiej, całostka z prywatnym dodrukiem - "25 LAT KOŁA PZF przy MINISTERSTWIE SPRAW WEWNĘTRZNYCH 1960-1985", czysta; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp887K |
| 100 PLN | |
8406 |
1985 całostki, rocznik: 3 koperty i 23 karty (Fi.84,50). | Fi.Ck79-81, Cp894-916 |
| 50 PLN | |
8407 |
1985 całostka z dodrukiem "Wielkopolscy Łącznościowcy" za zgodą Ministerstwa Łączności. | Fi.Cp857 |
| 220 PLN | |
8408 |
1985 MWF "Socphilex 85" Berlin - Światowy Dzień Poczty, karta z ilustracją Muzeum Poczty w Berlinie, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp912b |
| 40 PLN | |
8409 |
1986-2001 "Poczet królów i książąt polskich" - komplet 24 kopert. | Fi.Ck83-111ex. |
| 200 PLN | |
8410 |
1986 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.61,50). | Fi.Cp917-41 |
| 35 PLN | |
8411 |
1987 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.75,50). | Fi.Cp942-90 |
| 60 PLN | |
8412 |
1987 Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna Poznań 87, 8 całostek z usterką w postaci bąbla na lewo od 87 na znaku opłaty z różnych faz narastania tej usterki, osobliwe. | Fi.Cp959 |
| 130 PLN | |
8413 |
1988 poczet królów i książąt polskich - Kazimierz Odnowiciel, makulaturowa koperta bez druku barwy czerwono liliowej - brak portretu króla i nominału, z niefilatelistycznego obiegu pocztowego, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck85 B1 |
| 600 PLN | |
8414 |
1988 poczet królów i książąt polskich - Kazimierz Odnowiciel, całostka bez druku barwy oliwkowej - brak ramki, sygnatury i linii adresowych, gwarancja Wysocki. | Fi.Ck85 B3 |
| 280 PLN | |
8415 |
1988 całostki, rocznik: 1 koperta i 20 kart (Fi.54.-). | Fi.Ck85, Cp971-90 |
| 40 PLN | |
8416 |
1989 całostki, rocznik: 1 koperta i 21 kart (Fi.58,50). | Fi.Ck86, Cp991-1011 |
| 40 PLN | |
8417 |
1989 poczet królów i książąt polskich, koperta makulaturowa bez druku barwy pomarańczowej - bez ramki, sygnatury i linii adresowych, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck86B1 |
| 400 PLN | |
8418 |
1990 poczet królów i książąt polskich - Bolesław II Szczodry, makulaturowa koperta bez druku barwy szarooliwkowej - brak ramki i pola adresowego i informacyjnego, z niefilatelistycznego obiegu pocztowego, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck87 B1 |
| 600 PLN | |
8419 |
1990 poczet królów i książąt polskich, koperta makulaturowa bez druku barwy szarooliwkowej - bez ramki, sygnatury i linii adresowych, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck87B1 |
| 300 PLN | |
8420 |
1990 poczet królów i książąt polskich, koperta makulaturowa bez druku barwy niebieskoczarnej - bez wizerunku króla, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck87M2 |
| 300 PLN | |
8421 |
1992 karty pocztowe czyste, rocznik - 11 sztuk (Fi.21.-). | Fi.Cp1021-31 |
| 30 PLN | |
8422 |
1993 karty pocztowe czyste, rocznik - 30 sztuk (Fi.92.-). | Fi.Cp1032-61 |
| 90 PLN | |
8423 |
1994 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuki (Fi.68.-). | Fi.Cp1062-83 |
| 100 PLN | |
8424 |
1995 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.66.-). | Fi.Cp1084-1108 |
| 100 PLN | |
8425 |
1996 karty pocztowe czyste, rocznik - 32 sztuk (Fi.85,50). | Fi.Cp1109-40 |
| 100 PLN | |
8426 |
1997 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.59.-). | Fi.1141-65 |
| 100 PLN | |
8427 |
1998 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.77,50.-). | Fi.Cp1166-96 |
| 140 PLN | |
8429 |
2014 koleje wąskotorowe w Polsce, seria całostek. | |
| 35 PLN | |