Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Auctionen 118. Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
24735

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 15 (pominiętym w katalogu) i hasłem propagandowym 16c w barwie czerwonej, ilustracja 16.

Fi.Cp121I Nd.15
250 PLN
24736

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 15 (pominiętym w katalogu) i hasłem propagandowym 16c w barwie czerwonej, ilustracja 13.

Fi.Cp121I Nd. 15
250 PLN
24737

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 15 (pominiętym w katalogu) i hasłem propagandowym 16c w barwie czerwonej, ilustracja 20.

Fi.Cp121I Nd. 15
250 PLN
24738

1949 wydanie prowizoryczne, komplet całostek wydania "trzy walczące orły" z ilustracjami 1-22 z nadrukami typ 14 i hasłem propagandowym 16c w barwie czerwonej, katalog Fischer 3.120,- zł.

Fi.Cp121I il. 1-22
2 500 PLN
24739

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 12, gwarancja Rzadkosz.

Fi.Cp122
30 PLN
24740

1950 formularz służbowy na kopercie Generalnej Guberni - Ck2 Wawel, znak opłaty zadrukowany czarną belką, koperta z obiegu nadana z Ministerstwa Poczt i Telegrafów jako przesyłka poufna, dobry stan zachowania, rzadki i dekoracyjny walor, gwarancja Pelczar.

Fi.Cfpu
500 PLN
24741

1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 18 w barwie fioletowej.

Fi.Ck12IB
60 PLN
24742

1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 18 w barwie fioletowej.

Fi.Ck12IB
60 PLN
24743

1950 groszy, całostka z nadrukiem lokalnym groszy z Niemodlina typ 31 w barwie fioletowej.

Fi.Cp109I
90 PLN
VERKAUFT
24744

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 4 w barwie fioletowej.

Fi.Cp109I
40 PLN
24745

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 5 w barwie fioletowej.

Fi.Cp109I
40 PLN
24746

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 10 w barwie fioletowej.

Fi.Cp109I
40 PLN
24747

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 18A w barwie fioletowej.

Fi.Cp109I
40 PLN
24748

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 11 w barwie fioletowej.

Fi.Cp109I
40 PLN
24749

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 9 w barwie czarnej.

Fi.Cp109I
40 PLN
24750

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 24 w barwie fioletowej i doklejonymi znaczkami.

Fi.Cp109I
40 PLN
24751

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 10 w barwie fioletowej.

Fi.Cp109I
40 PLN
24752

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 18b w barwie fioletowej.

Fi.Cp109I
40 PLN
24753

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 11 w barwie fioletowej.

Fi.Cp109I
40 PLN
24754

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 21 w barwie czarnej.

Fi.Cp109I
40 PLN
24755

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 10 w barwie fioletowej.

Fi.Cp109II
350 PLN
24756

1950 groszy całostka wydania przedrukowego z nadrukiem typu krakowskiego z ilustracją 23 i nadrukiem groszy typ 23 w barwie fioletowej.

Fi.Cp110IAb
220 PLN
24757

1950 groszy, całostka wydania przedrukowego z nadrukiem groszy typ 23b w barwie fioletowej.

Fi.Cp117d
140 PLN
24758

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 3 w barwie czerwonej.

Fi.Cp121
220 PLN
24759

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 10 w barwie fioletowej.

Fi.Cp122
100 PLN
24760

1950 gołąb pokoju, całostka z obiegu pocztowego.

Fi.Cp123
20 PLN
24761

1950 gołąb pokoju, całostka.

Fi.Cp123
30 PLN
VERKAUFT
24762

1950 "groszy" karta z nadrukiem typu 8 z hasłem propagandowym 19, dofrankowana znaczkami w nowej walucie (w tym obowiązkowa dopłata 15 gr na odbudowę Warszawy) i wysłana 26-1 1952 z Krynicy do Krakowa.

Fi.Cp124
40 PLN
24763

1950 groszy, całostka z nadrukiem lokalnym groszy z Piły typ 41 w barwie fioletowej.

Fi.Cp124
100 PLN
24764

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 2 w barwie fioletowej.

Fi.Cp124
50 PLN
24765

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 8 w barwie fioletowej.

Fi.Cp124
50 PLN
24766

1950 Bolesław Bierut, całostka z hasłem propagandowym 18a.

Fi.Cp124
10 PLN
24767

1950 służbowy list polecony z Ministerstwa Poczt i Telekomunikacji do Poznania w kopercie wydania Generalnego Gubernatorstwa z zadrukowanym znakiem opłaty i niemieckim napisem na odwrocie. Ciekawe prowizorium.


450 PLN
24768

1951 formularz służbowy na kopercie Generalnej Guberni - Ck2 Wawel, znak opłaty zasmarowany czarnym tuszem, koperta z obiegu nadana z Ministerstwa Poczt i Telegrafów jako przesyłka polecona, dobry stan zachowania, rzadki i dekoracyjny walor, gwarancja Pelczar.

Fi.Cfpu
500 PLN
24769

1951 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą VI.50 i hasłem propagandowym 19.

Fi.Cp124
20 PLN
24770

1951 karta ze znakiem opłaty portret Bieruta (jak zn.537), sygnatura (VII.52), hasło propagandowe 20b, dofrankowana i wysłana 21.12.1953 z Łodzi do Warszawy.

Fi.Cp125
20 PLN
24771

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (komplet 6 haseł propagandowych) z sygnaturami XI.51 - dopłata 200%, na karcie Cp128 na odwrocie dwa delikatne ślady po podlepkach (Fi. 276,-).

Fi.Cp125-30
220 PLN
24772

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta ostemplowana okolicznościowo 21.III w pierwszym dniu obiegu (Myślicki 51 009).

Fi.Cp126
20 PLN
24773

1951 kartka przeznaczona do przesyłania życzeń 1-Majowych.

Fi.Cp127
10 PLN
VERKAUFT
24774

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

Fi.Cp128
20 PLN
VERKAUFT