24775 |
1951 kartka z reklamą banku PKO, kreska nad pierwszym "Z" w "OSZCZĘDZAJ". | Fi.Cp130B1 |
| 25 PLN | |
24776 |
| 160 PLN | |
24777 |
1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą XI-51 i hasłem propagandowym G. | Fi.Ck13 |
| 20 PLN | |
24778 |
1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą XI-51 i hasłem propagandowym D. | Fi.Ck13 |
| 20 PLN | |
24779 |
| 20 PLN | |
24780 |
1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą XI-51 i hasłem propagandowym E. | Fi.Ck13 |
| 20 PLN | |
24781 |
1952 Bolesław Bierut, makulatura druku z drukiem wielokrotnym - normalnym i odwróconym, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck13MK |
| 1 000 PLN | |
24782 |
1952 koperty "Plan 6-letni Elektryfikacja", zakończenie klapy ostre, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.252.-). | Fi.Ck14 |
| 220 PLN | |
24783 |
1952 plan 6-letni elektryfikacja, makulatura w postaci fragmentu nie pociętego arkusza na którym drukowano koperty. | Fi.Ck14MK |
| 800 PLN | |
24784 |
1952 Plan 6-letni Elektryfikacja, zakończenie klapy ostre, koperta na papierze x z hasłem propagandowym C. | Fi.Ck14xa |
| 30 PLN | |
24785 |
1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe G. | Fi.Ck14ya |
| 35 PLN | |
24786 |
1952 Plan 6-letni Elektryfikacja, zakończenie klapy ostre, koperta na papierze y z hasłem propagandowym H. | Fi.Ck14ya |
| 30 PLN | |
24787 |
1952 Plan 6-letni Elektryfikacja, zakończenie klapy ostre, koperta na papierze y z hasłem propagandowym E. | Fi.Ck14ya |
| 30 PLN | |
24788 |
1952 list z Mikołowa do Warszawy, wycofana z obiegu koperta z doklejonymi znaczkami opłaty i stemplem nowej wartości. | Fi.Ck15, 689 |
| 100 PLN | |
24789 |
1952 budownictwo mieszkaniowe, całostka z sygnaturą VIII.52 i hasłem propagandowym 20b. | Fi.Cp131 |
| 26 PLN VERKAUFT | |
24790 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, niezłożona, sygnatura III.52, układ haseł 19-23. | Fi.Cp132 |
| 50 PLN | |
24791 |
1952 budownictwo mieszkaniowe, całostka z sygnaturą II.52 i hasłem propagandowym 19. | Fi.Cp132 |
| 20 PLN VERKAUFT | |
24792 |
1952 Kongres Obrońców Pokoju w Wiedniu. | Fi.Cp134 |
| 25 PLN VERKAUFT | |
24793 |
1953 koperta z nadrukiem fioletowego stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", klapa ostro zakończona, hasło propagandowe G; wysłana 14.-2.55 z Krakowa do Zakopanego; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck14I |
| 60 PLN | |
24794 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym E, klapa typ a. | Fi.Ck16 |
| 30 PLN | |
24795 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym G, klapa typ a. | Fi.Ck16 |
| 30 PLN | |
24796 |
| 60 PLN | |
24797 |
1953 koperta z nadrukiem fioletowego stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", klapa ostro zakończona, NADAWCA i trzy linie adresowe, hasło propagandowe H; wysłana 11.-5.55 z miejscowości Dobra k.LIMANOWEJ do Zakopanego; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck16I |
| 60 PLN | |
24798 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym C, napis na klapie typ 1. | Fi.Ck16x1 |
| 30 PLN | |
24799 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym F, napis na klapie typ 2. | Fi.Ck16y2 |
| 30 PLN | |
24800 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym H, napis na klapie typ 2. | Fi.Ck16y2 |
| 30 PLN | |
24801 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym G, napis na klapie typ 2. | Fi.Ck16y2 |
| 30 PLN | |
24802 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym C, napis na klapie typ 2. | Fi.Ck16y2 |
| 30 PLN | |
24803 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym E, napis na klapie typ 2. | Fi.Ck16y2 |
| 30 PLN | |
24804 |
1953 koperta lotnicza z sygnaturą V-1953 z obiegu pocztowego. | Fi.Ck17 |
| 20 PLN | |
24805 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym H, klapa z ostrym zakończeniem. | Fi.Ck18a |
| 60 PLN VERKAUFT | |
24806 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym C, klapa z ostrym zakończeniem. | Fi.Ck18a |
| 60 PLN | |
24807 |
1953 koperta z hasłem propagandowym F, klapa okrągła. | Fi.Ck18b |
| 80 PLN | |
24808 |
1953 koperta z hasłem propagandowym H, klapa okrągła. | Fi.Ck18b |
| 80 PLN | |
24809 |
1953 koperta z hasłem propagandowym D, klapa okrągła. | Fi.Ck18b |
| 80 PLN | |
24810 |
| 10 PLN | |
24811 |
1953 budownictwo, całostka z sygnaturą VII-53 i hasłem propagandowym 20b. | Fi.Cp136 |
| 50 PLN | |
24812 |
1953 budownictwo, całostka z sygnaturą VII-53 i hasłem propagandowym 19. | Fi.Cp136 |
| 50 PLN | |
24813 |
1953 całostka okolicznościowa z Mikołajem Kopernikiem. | Fi.Cp137 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
24814 |
1954 koperta z podwójnym nadrukiem nowej wartości, bardzo rzadkie, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck14IIINp |
| 1 500 PLN | |