Die neu Auktion wird bald beginnen

Auctionen 118. Ganzsachen

24775

1951 kartka z reklamą banku PKO, kreska nad pierwszym "Z" w "OSZCZĘDZAJ".

Fi.Cp130B1
25 PLN
24776

Fi.Ck12
160 PLN
24777

1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą XI-51 i hasłem propagandowym G.

Fi.Ck13
20 PLN
24778

1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą XI-51 i hasłem propagandowym D.

Fi.Ck13
20 PLN
24779

Fi.Ck13
20 PLN
24780

1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą XI-51 i hasłem propagandowym E.

Fi.Ck13
20 PLN
24781

Fi.Ck13MK
1 000 PLN
24782

Fi.Ck14
220 PLN
24783

Fi.Ck14MK
800 PLN
24784

1952 Plan 6-letni Elektryfikacja, zakończenie klapy ostre, koperta na papierze x z hasłem propagandowym C.

Fi.Ck14xa
30 PLN
24785

1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe G.

Fi.Ck14ya
35 PLN
24786

1952 Plan 6-letni Elektryfikacja, zakończenie klapy ostre, koperta na papierze y z hasłem propagandowym H.

Fi.Ck14ya
30 PLN
24787

1952 Plan 6-letni Elektryfikacja, zakończenie klapy ostre, koperta na papierze y z hasłem propagandowym E.

Fi.Ck14ya
30 PLN
24788

Fi.Ck15, 689
100 PLN
24789

1952 budownictwo mieszkaniowe, całostka z sygnaturą VIII.52 i hasłem propagandowym 20b.

Fi.Cp131
26 PLN
24790

Fi.Cp132
50 PLN
24791

Fi.Cp132
20 PLN
24792

1952 Kongres Obrońców Pokoju w Wiedniu.

Fi.Cp134
25 PLN
24793

1953 koperta z nadrukiem fioletowego stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", klapa ostro zakończona, hasło propagandowe G; wysłana 14.-2.55 z Krakowa do Zakopanego; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck14I
60 PLN
24794

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym E, klapa typ a.

Fi.Ck16
30 PLN
24795

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym G, klapa typ a.

Fi.Ck16
30 PLN
24796

Fi.Ck16I
60 PLN
24797

1953 koperta z nadrukiem fioletowego stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", klapa ostro zakończona, NADAWCA i trzy linie adresowe, hasło propagandowe H; wysłana 11.-5.55 z miejscowości Dobra k.LIMANOWEJ do Zakopanego; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck16I
60 PLN
24798

Fi.Ck16x1
30 PLN
24799

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym F, napis na klapie typ 2.

Fi.Ck16y2
30 PLN
24800

Fi.Ck16y2
30 PLN
24801

Fi.Ck16y2
30 PLN
24802

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym C, napis na klapie typ 2.

Fi.Ck16y2
30 PLN
24803

Fi.Ck16y2
30 PLN
24804

1953 koperta lotnicza z sygnaturą V-1953 z obiegu pocztowego.

Fi.Ck17
20 PLN
24805

Fi.Ck18a
60 PLN
24806

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym C, klapa z ostrym zakończeniem.

Fi.Ck18a
60 PLN
24807

1953 koperta z hasłem propagandowym F, klapa okrągła.

Fi.Ck18b
80 PLN
24808

1953 koperta z hasłem propagandowym H, klapa okrągła.

Fi.Ck18b
80 PLN
24809

1953 koperta z hasłem propagandowym D, klapa okrągła.

Fi.Ck18b
80 PLN
24810

1953 Nowa Huta, całostka z sygnaturą II.53 z hasłem propagandowym 21c.

Fi.Cp135
10 PLN
24811

1953 budownictwo, całostka z sygnaturą VII-53 i hasłem propagandowym 20b.

Fi.Cp136
50 PLN
24812

1953 budownictwo, całostka z sygnaturą VII-53 i hasłem propagandowym 19.

Fi.Cp136
50 PLN
24813

1953 całostka okolicznościowa z Mikołajem Kopernikiem.

Fi.Cp137
40 PLN
24814

Fi.Ck14IIINp
1 500 PLN