24455 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
24456 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
24457 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
24458 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
24459 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
24460 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 27 - Hel. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
24461 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 29 - Grodno. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
24462 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
24463 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 25 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
24464 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 3 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 50 PLN | |
24465 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 7 z obiegu pocztowego Podobowice. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
24466 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 16 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
24467 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 17 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
24468 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 25 z obiegu pocztowego z Mielnicy. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
24469 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 27 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
24470 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 28 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
24471 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 32 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 30 PLN | |
24472 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 31 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
24473 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia Poczta Głóna, wysłana 22.I.36 z Warszawy do miejscowości Przybysławice poczta Miechów-Charsznice; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
24474 |
1935 M/S Piłsudski, kartka z podwójny odwróconym drukiem znaku opłaty i napisów, unikalne, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp68 |
| 2 250 PLN VERKAUFT | |
24475 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją 3 obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 30 PLN | |
24476 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa Gmach Centrali Telegrafu i Telefonu, wysłana 4.III.36 z miejscowości Zator do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
24477 |
1936 kartka z Radogoszczy do Wiednia, sygnatura IX-1934. | Fi.Cp67 |
| 40 PLN | |
24478 |
1936 kartka na odpowiedź z sygnaturą I-1936 wysłana z Wąchocka do Kielc. | Fi.Cp71B |
| 40 PLN | |
24479 |
1936 kartka z sygnaturą XI-1936 z Warszawy do Wiednia. | Fi.Cp75 |
| 40 PLN | |
24480 |
1937 koperta lotnicza. | Fi.Ck9 |
| 30 PLN | |
24481 |
| 40 PLN | |
24482 |
1937 kartka z opłaconą odpowiedzią z rzadką sygnaturą I-1937 wyałana z Radomia do Warszawy. | Fi.Cp71A |
| 50 PLN | |
24483 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka na odpowiedź z sygnaturą Z-1937 i hasłem propagandowym 10 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp73 |
| 50 PLN | |
24484 |
1937 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I-1937 z hasłem propagandowym O. | Fi.Cp74 |
| 80 PLN | |
24485 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z opłaconą odpowiedziąz sygnaturą VI-1938. | Fi.Cp74 |
| 150 PLN | |
24486 |
1937 Lwów - Uniwersytet, karta podwójna - część na odpowiedź, rzadka sygnatura VI-1938 , hasło propagandowe O - "CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE" (Fi.40.-). | Fi.Cp74B |
| 25 PLN | |
24487 |
1937 całostka - część na odpowiedź wysłana z Łodzi do Warszawy. | Fi.Cp74B |
| 40 PLN | |
24488 |
1937 całostka cześć na odpowiedź wysłana z Nowego Sącza do Nowego targu. | Fi.Cp74B |
| 40 PLN | |
24489 |
| 120 PLN VERKAUFT | |
24490 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów Fragment pałacu. | Fi.Cp76 |
| 120 PLN | |
24491 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 27 - Hel Port. | Fi.Cp76 |
| 120 PLN | |
24492 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia. | Fi.Cp76 |
| 105 PLN VERKAUFT | |
24493 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 32. | Fi.Cp76 |
| 105 PLN VERKAUFT | |
24494 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 32, złamany narożnik. | Fi.Cp76 |
| 50 PLN | |