Die neu Auktion wird bald beginnen

Auctionen 118. Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
24815

1954 koperta z odwróconym nadrukiem nowej wartości, bardzo rzadkie, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck16INo
1 000 PLN
24816

1954 koperta z nadrukiem nowej wartości z obiegu pocztowego, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck18IIIa
100 PLN
24817

1954 makulatura całostek wykorzystana do wykonania zawieszek na worki pocztowe, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp130MK
700 PLN
24818

1954 makulatura całostek wykorzystana do wykonania zawieszek na worki pocztowe, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp130MK/131MK
700 PLN
24819

1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 4 (Kielce) na karcie z sygnaturą IX-52 i hasłem propagandowym 19, wysłanej 10.8.1955 z Pilicy do Warszawy.

Fi.Cp132A
40 PLN
24820

1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 12 (Rzeszów) na karcie z sygnaturą VII-53 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 3.7.55 z Iwonicza do Tarnowa; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp136
40 PLN
24821

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 18.

Fi.Cp136III
120 PLN
24822

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 1.

Fi.Cp136III
120 PLN
24823

1954 makulatura całostek wykorzystana do wykonania zawieszek na worki pocztowe, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp136MK
700 PLN
24824

1955 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z sygnaturą XII.55.

Fi.Cp138
20 PLN
24825

1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu koperta z ręcznym stemplem prowizorycznym z Szczecina, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck13
200 PLN
24826

1956 wydanie prowizoryczne, koperta z stemplem dyrekcji w Szczecinie w barwie fioletowej, dwie koperty złożone jednocześnie - wewnątrz koperty z nadrukiem schowana koperta czysta.

Fi.Ck13
250 PLN
24827

1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu całostka z ręcznym stemplem prowizorycznym z Katowic i stemplem prowizorycznym nowej wartości z 1954 roku, gwarancja Rzadkosz.

Fi.Cp132
180 PLN
24828

1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu całostka z ręcznym stemplem prowizorycznym z Katowic, gwarancja Rzadkosz.

Fi.Cp132
150 PLN
24829

1956 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp144
30 PLN
24830

1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z dodrukiem wystawy i sesji naukowej w związku z inauguracją obchodów kopernikańskich w Przemyślu z 1971 roku.

Fi.Cp144
25 PLN
VERKAUFT
24831

1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp144
25 PLN
VERKAUFT
24832

1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłacona odpowiedzią.

Fi.Cp144
25 PLN
24833

1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura I-1963, czysta, na froncie pionowa, naturalna fałdka papieru.

Fi.Ck21
40 PLN
24834

1957 karty pocztowe czyste, rocznik - 5 sztuk, na odwrocie delikatne przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania (Fi.84.-).

Fi.Cp145-49
80 PLN
24835

1957 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, karta ostemplowana okolicznościowo 19.VI.1969.

Fi.Cp146
20 PLN
24836

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
24837

1958 400-lecie Poczty Polskiej, całostka z zdwojonym drukiem barwy czerwonej, gwarancja i opis Pelczar.

Fi.Ck27MK
400 PLN
24838

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta (Fi.22.-).

Fi.Cp154
15 PLN
24839

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart (Fi.68.-).

Fi.Cp155-60
60 PLN
24840

1958 400-lecie poczty polskiej, makulaturowa całostka z silnie przesuniętym drukiem kolorów, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp159MK
240 PLN
24841

1958 400-lecie poczty polskiej, kartka makulaturowa bez druku barwy brązowej, gwarancja i opis Pelczar.

Fi.Cp160MK
500 PLN
24842

1958 pierwszy tom monografii autorstwa Stanisława Żółkiewskiego "Całostki polskie oraz mające obieg na ziemiach polskich / koperty i sekretniki pocztowe", 118 stron plus tablice z czarno - białymi ilustracjami.


100 PLN
24843

1959 III Zjazd PZPR, całostka ostemplowana okolicznościowo 16.3 w Warszawie.

Fi.Cp163
20 PLN
24844

1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO.

Fi.Cp165
20 PLN
24845

1959 Wyścig Pokoju, całostka bez druku barwy czarnej - brak ceny kartki i sygnatury.

Fi.Cp165MK
500 PLN
24846

1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE.

Fi.Cp170
15 PLN
24847

1959 Zjazd Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, karta czysta, temat - POŻARNICTWO.

Fi.Cp172
20 PLN
VERKAUFT
24848

1959 15-lecie radiofonii w Polsce Ludowej, komplet 2 czystych kart (Fi.24.-).

Fi.Cp173a-b
20 PLN
24849

1960 koperty 10-lecie "Domu Książki" skasowane stemplem okolicznościowym "600 LAT KSIĘGARSTWA POLSKIEGO 1364-1964" w Warszawie; doskonały stan zachowania.

Fi.Ck30-31
60 PLN
VERKAUFT
24850

1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta.

Fi.Cp174
10 PLN
24851

1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta.

Fi.Cp176
10 PLN
24852

1960 zabytkowe budowle miast polskich, kartka z błędem w napisie "ŻÓRAW".

Fi.Cp178a
200 PLN
24853

1960 zabytkowe budowle miast polskich (I), karta Gdańsk z błędnym napisem - "ŻÓRAW"; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania (Fi.220.-).

Fi.Cp178a
200 PLN
24854

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X-60 z obiegu pocztowego nadana w pośrednictwie pocztowym Mikołajki Statek Żeglugi Mazowieckiej

Fi.Cp179
60 PLN