Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Auctionen 118. Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
24855

1960 zabytkowe budowle miast polskich - Kraków - karty oliwkowe, komplet 16 sztuk z hasłami propagandowymi 29-44 (Fi.96.-).

Fi.Cp179b
80 PLN
24856

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z hasłem propagandowym 42.

Fi.Cp179b
10 PLN
24857

1960 zabytkowe budowle miast polskich, komplet 16 całostek z hasłami propagandowymi 29-44.

Fi.Cp179b hp 29-44
100 PLN
24858

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61.

Fi.Cp180
80 PLN
24859

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62.

Fi.Cp181
50 PLN
24860

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61.

Fi.Cp181
80 PLN
24861

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62.

Fi.Cp184
50 PLN
24862

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VI.60.

Fi.Cp184
50 PLN
24863

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą III.60.

Fi.Cp184
50 PLN
24864

1960 zabytkowe budowle polskich miast - Warszawa Barbakan, całostka z sygnaturą V.62.

Fi.Cp184a
40 PLN
24865

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.60.

Fi.Cp185
40 PLN
24866

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą II.60.

Fi.Cp185
20 PLN
24867

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą II.60.

Fi.Cp185a
10 PLN
24868

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 17 ilustrowanych kart, w tym karta Gdańsk z prawidłowym napisem - "ŻURAW"; bardzo dobry stan zachowania (Fi.292.-).

Fi.Cp188-204
250 PLN
24869

1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z poprawnym napisem "ŻURAW".

Fi.Cp191
80 PLN
24870

1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z błędem "ŻÓRAW".

Fi.Cp191I
480 PLN
24871

1960 zabytkowe budowle polskich miast, całostka z błędem w napisie "ŻÓRAW zamiast ŻURAW".

Fi.Cp191I
400 PLN
24872

1961 1000-lecie Państwa Polskiego - karty ilustrowane - komplet 40 sztuk, w tym karta z błędem "chmurka", czyste (Fi.589.-).

Fi.Cp205
480 PLN
24873

1961 1962 20. rocznica powstania PPR, kartka z niespasowanym drukiem kolorów, gwarancja.

Fi.Cp208MK
100 PLN
24874

1962 Warszawa - Stare Miasto - karty ilustrowane - komplet 30 sztuk, czyste (Fi.378.-).

Fi.Cp210
280 PLN
24875

1962Warszawa - Stare Miasto, komplet całostek z oficjalny nadrukiem z okazji Wystawy Filatelistycznej w Warszawie.

Fi.Cp210
150 PLN
24876

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą XII.64.

Fi.Cp233
40 PLN
VERKAUFT
24877

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą IX.64.

Fi.Cp233
40 PLN
24878

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.64.

Fi.Cp233
40 PLN
VERKAUFT
24879

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.63.

Fi.Cp233
30 PLN
VERKAUFT
24880

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą III.63.

Fi.Cp233
30 PLN
VERKAUFT
24881

1963 statek skandynawski, całostka bez hasła propagandowego i drukiem firmowym na odwrocie, całostki z sygnaturą XII.63 z kompletem ośmiu haseł propagandowych i całostki z sygnaturą VI.64 z kompletem czterech haseł propagandowych.

Fi.Cp233, 233I, 233II
60 PLN
24882

1963 15-lecie zespołu "Mazowsze" - karta wadliwie cięta, napis "Cena 60 gr." częściowo na dole.

Fi.Cp240 MK
100 PLN
24883

1964 całostki, rocznik: 4 koperty i 22 kart w tym Cp251I (Fi.251.-).

Fi.Ck.38-40, Cp243 -62b
180 PLN
24884

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, komplet okolicznościowych kopert stemplowanych okolicznościowym kasownikiem.

Fi.Ck38-40
25 PLN
24885

1964 koperty - 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet - 4 sztuki, czyste (Fi.43.-).

Fi.Ck38-40, 38I
50 PLN
24886

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 3 kart (Fi.21.-).

Fi.Cp244-46
20 PLN
24887

1964 kartka lotnicza, całostka z niebieską plamą na znaku opłaty, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp247
100 PLN
24888

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 8 kart (Fi.66.-).

Fi.Cp248-55
40 PLN
24889

1965 całostki, rocznik: 2 koperty i 31 kart (Fi.278.-).

Fi.Ck41-2, Cp263-93
180 PLN
24890

1965 VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie, koperta lotnicza z niespasowanym drukiem barw widoczny na znaku opłaty, gwarancja.

Fi.Ck41B6
120 PLN
24891

1965 barbakan warszawski, koperta z sygnaturą VII.66.

Fi.Ck42
30 PLN
24892

1965 Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, całostka z przesuniętym do góry drukiem barwy czarnej.

Fi.Cp263MK
75 PLN
24893

1965 700-lecie Warszawy komplet 8 kart ilustrowanych, czyste (Fi.80.-).

Fi.Cp264-71
50 PLN
24894

1965 700-lecie Warszawy, karta skasowana okolicznościowo z okazji Wystawy "50 lat filatelistyki w Warszawie".

Fi.Cp265
10 PLN
VERKAUFT