Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
24855 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich - Kraków - karty oliwkowe, komplet 16 sztuk z hasłami propagandowymi 29-44 (Fi.96.-). | Fi.Cp179b |
| 80 PLN | |
24856 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z hasłem propagandowym 42. | Fi.Cp179b |
| 10 PLN | |
24857 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, komplet 16 całostek z hasłami propagandowymi 29-44. | Fi.Cp179b hp 29-44 |
| 100 PLN | |
24858 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61. | Fi.Cp180 |
| 80 PLN | |
24859 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62. | Fi.Cp181 |
| 50 PLN | |
24860 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61. | Fi.Cp181 |
| 80 PLN | |
24861 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62. | Fi.Cp184 |
| 50 PLN | |
24862 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VI.60. | Fi.Cp184 |
| 50 PLN | |
24863 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą III.60. | Fi.Cp184 |
| 50 PLN | |
24864 |
1960 zabytkowe budowle polskich miast - Warszawa Barbakan, całostka z sygnaturą V.62. | Fi.Cp184a |
| 40 PLN | |
24865 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.60. | Fi.Cp185 |
| 40 PLN | |
24866 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą II.60. | Fi.Cp185 |
| 20 PLN | |
24867 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą II.60. | Fi.Cp185a |
| 10 PLN | |
24868 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 17 ilustrowanych kart, w tym karta Gdańsk z prawidłowym napisem - "ŻURAW"; bardzo dobry stan zachowania (Fi.292.-). | Fi.Cp188-204 |
| 250 PLN | |
24869 |
1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z poprawnym napisem "ŻURAW". | Fi.Cp191 |
| 80 PLN | |
24870 |
1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z błędem "ŻÓRAW". | Fi.Cp191I |
| 480 PLN | |
24871 |
1960 zabytkowe budowle polskich miast, całostka z błędem w napisie "ŻÓRAW zamiast ŻURAW". | Fi.Cp191I |
| 400 PLN | |
24872 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego - karty ilustrowane - komplet 40 sztuk, w tym karta z błędem "chmurka", czyste (Fi.589.-). | Fi.Cp205 |
| 480 PLN | |
24873 |
1961 1962 20. rocznica powstania PPR, kartka z niespasowanym drukiem kolorów, gwarancja. | Fi.Cp208MK |
| 100 PLN | |
24874 |
1962 Warszawa - Stare Miasto - karty ilustrowane - komplet 30 sztuk, czyste (Fi.378.-). | Fi.Cp210 |
| 280 PLN | |
24875 |
1962Warszawa - Stare Miasto, komplet całostek z oficjalny nadrukiem z okazji Wystawy Filatelistycznej w Warszawie. | Fi.Cp210 |
| 150 PLN | |
24876 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą XII.64. | Fi.Cp233 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
24877 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą IX.64. | Fi.Cp233 |
| 40 PLN | |
24878 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.64. | Fi.Cp233 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
24879 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.63. | Fi.Cp233 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
24880 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą III.63. | Fi.Cp233 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
24881 |
1963 statek skandynawski, całostka bez hasła propagandowego i drukiem firmowym na odwrocie, całostki z sygnaturą XII.63 z kompletem ośmiu haseł propagandowych i całostki z sygnaturą VI.64 z kompletem czterech haseł propagandowych. | Fi.Cp233, 233I, 233II |
| 60 PLN | |
24882 |
1963 15-lecie zespołu "Mazowsze" - karta wadliwie cięta, napis "Cena 60 gr." częściowo na dole. | Fi.Cp240 MK |
| 100 PLN | |
24883 |
1964 całostki, rocznik: 4 koperty i 22 kart w tym Cp251I (Fi.251.-). | Fi.Ck.38-40, Cp243 -62b |
| 180 PLN | |
24884 |
1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, komplet okolicznościowych kopert stemplowanych okolicznościowym kasownikiem. | Fi.Ck38-40 |
| 25 PLN | |
24885 |
1964 koperty - 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet - 4 sztuki, czyste (Fi.43.-). | Fi.Ck38-40, 38I |
| 50 PLN | |
24886 |
1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 3 kart (Fi.21.-). | Fi.Cp244-46 |
| 20 PLN | |
24887 |
1964 kartka lotnicza, całostka z niebieską plamą na znaku opłaty, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp247 |
| 100 PLN | |
24888 |
1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 8 kart (Fi.66.-). | Fi.Cp248-55 |
| 40 PLN | |
24889 |
1965 całostki, rocznik: 2 koperty i 31 kart (Fi.278.-). | Fi.Ck41-2, Cp263-93 |
| 180 PLN | |
24890 |
1965 VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie, koperta lotnicza z niespasowanym drukiem barw widoczny na znaku opłaty, gwarancja. | Fi.Ck41B6 |
| 120 PLN | |
24891 |
1965 barbakan warszawski, koperta z sygnaturą VII.66. | Fi.Ck42 |
| 30 PLN | |
24892 |
1965 Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, całostka z przesuniętym do góry drukiem barwy czarnej. | Fi.Cp263MK |
| 75 PLN | |
24893 |
1965 700-lecie Warszawy komplet 8 kart ilustrowanych, czyste (Fi.80.-). | Fi.Cp264-71 |
| 50 PLN | |
24894 |
1965 700-lecie Warszawy, karta skasowana okolicznościowo z okazji Wystawy "50 lat filatelistyki w Warszawie". | Fi.Cp265 |
| 10 PLN VERKAUFT | |