Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Auctionen 118. Ganzsachen

24535

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 47.

Fi.Cp86
60 PLN
24536

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 48.

Fi.Cp86
60 PLN
24537

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, zestaw 20 całostek z różnymi ilustracjami w słabszym stanie, każda z niewielkimi mankamentami.

Fi.Cp86
280 PLN
24538

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 20 - Mikołaj Kopernik.

Fi.Cp86
100 PLN
24539

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 24 - Maria Skłodowska Curie.

Fi.Cp86
100 PLN
24540

Fi.Cp86
60 PLN
24541

Fi.Cp86
60 PLN
24542

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22 - August Cieszkowski; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
24543

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 52 - Barok Buczacz; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
100 PLN
24544

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 58 - Stanisław Noakowski wizja pałacu Ujazdowskiego w Warszawie; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
100 PLN
24545

Fi.Cp86
70 PLN
24546

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 46 - Gotyk (budownictwo drewniane): HACZÓW (woj. lwowskie); doskonały dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
100 PLN
24547

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 58 z błędem "dodatkowa kreska w sygnaturze".

Fi.Cp86B6
200 PLN
24548

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 - Mikołaj Rej.

Fi.Cp87
240 PLN
24549

Fi.Cp87
240 PLN
24550

Fi.Cp87
7 000 PLN
24551

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16.

Fi.Cp87
200 PLN
24552

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 44.

Fi.Cp87
200 PLN
24553

Fi.Cp87
200 PLN
24554

Fi.Cp87
200 PLN
24555

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 50.

Fi.Cp87
200 PLN
24556

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 51.

Fi.Cp87
200 PLN
24557

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 53.

Fi.Cp87
200 PLN
24558

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 54.

Fi.Cp87
200 PLN
24559

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 56.

Fi.Cp87
200 PLN
24560

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18.

Fi.Cp87
200 PLN
24561

Fi.Cp87
200 PLN
24562

Fi.Cp87 il.62
2 400 PLN
24563

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 28, przesłana 18.VIII ambulansem nr.387a WOROCHTA-STANISŁAWÓW, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp88
150 PLN
24564

Fi.Cp88
50 PLN
24565

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 7 - Komendant J.Piłsudski i szef sztabu ppłk. K.Sosnkowski w Grudzynach nad Nidą - kwiecień 1915; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp88
70 PLN
24566

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 23 - Szef sztabu I Brygady płk. Kazimierz Sosnkowski Piaseczno (Wołyń) - sierpień 1916; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp88
60 PLN
24567

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 23 - Szef sztabu I Brygady płk. Kazimierz Sosnkowski Piaseczno (Wołyń) - sierpień 1916, wysłana 6.VIII z Krakowa do Cieszyna, znak opłaty skasowany wirnikiem propagandowym "ZJAZD SIERPNIOWY 1914-6.VIII-1939 POLSKA NA SZLAKU JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO" Kraków 2, czytelna odbitka rzadkiego wirnika okolicznościowego (Myślicki - stopień rzadkości C); dobry stan zachowania (Myślicki 39 130).

Fi.Cp88
100 PLN
24568

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, WZÓR - dla celów okazowych i reklamowych część kart oznaczono na znaku opłaty stemplem WZÓR w barwie fioletowej, karta z ilustracją nr 4, bardzo rzadkie, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp88 WZÓR
1 400 PLN
24569

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 1 pochodząca z archiwum wzorów stemplowana datownikiem Głównej Składnicy Materiałów Pocztowych w Warszawie w przededniu wprowadzenia całostek do obiegu, dodatkowo stempel "WZÓR / SKASOWANO", fotoatest Rzadkosz.

Fi.Cp88 WZÓR
1 200 PLN
24570

1941 całostka z sygnaturą I.44.

Fi.Cp9III
40 PLN
24571

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 31 z obiegu pocztowego z Lublina.

Fi.Cp89
800 PLN
24572

1944 wydanie lubelskie, kartka z radzieckiej poczty polowej w Lublinie wysłana w rejon Śniatynia (ZSRR), cenzura sowiecka, datownik tranzytowy Moskwa 7.02.45 i odbiorczy z Zabołotowa, całostka użyta jako formularz - poczta wojskowa była zwolniona z opłat pocztowych.

Fi.Cp89
900 PLN
24573

Fi.Cp89I
80 PLN
24574

Fi.Cp89I
300 PLN