Die neu Auktion wird bald beginnen

Auctionen 118. Ganzsachen

24935

1972 całostki, rocznik: 2 koperty i 46 kart (Fi.164.-).

Fi.Ck55-6, Cp512-50
80 PLN
24936

1972 500-lecie urodzin Mikołaja Kopernika, bardzo rzadka koperta bez druku barwy ciemnooliwkowej, gwarancja i oznaczenie M. Wysocki.

Fi.Ck55B2
600 PLN
24937

1972 Mikołaj Kopernik, koperta z sygnaturą I.73.

Fi.Ck56
50 PLN
24938

Fi.Cp526aMK
550 PLN
24939

Fi.Cp526bMK
550 PLN
24940

1972 Mikołaj Kopernik, całostka z sygnaturą I.73.

Fi.Cp547
40 PLN
24941

1973 całostki, rocznik: 3 koperty i 46 kart (Fi.196,50).

Fi.Ck57-9, Cp551-96
70 PLN
24942

Fi.Ck57MK
75 PLN
24943

Fi.Ck58B2
800 PLN
24944

Fi.Ck58MK
1 000 PLN
24945

1973 20-lecie Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk", krzywo złożona koperta.

Fi.Ck58MK
75 PLN
24946

1973 ŚWF Polska 73, makulaturowa koperta lotnicza bez druku barwy szaroniebieskiej i fioletowej, fotoatest M. Wysocki.

Fi.Ck59B2
550 PLN
24947

1973 ŚWF "Polska 73", Mk makulaturowa koperta lotnicza bez druku barwy szaroniebieskiej i fioletowej, gwarancja M.Wysocki.

Fi.Ck59B2
500 PLN
24948

1974 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.97,50).

Fi.Cp597-625
70 PLN
24949

1974 50-lecie pierwszego startu polskiej reprezentacji w Igrzyskach Olimpijskich, całostka z autografem autora Henryka Chylińskiego.

Fi.Cp599
60 PLN
24950

Fi.Cp599I
35 PLN
24951

Fi.Cp604
800 PLN
24952

Fi.Cp613MK
800 PLN
24953

Fi.Cp618MK
400 PLN
24954

1974 100-lecie urodzin Józefa Brudzińskiego, całostka z częściowym nie dodrukiem barwy czarnej - uszkodzony znak opłaty, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp624MK
100 PLN
24955

1975 karty pocztowe czyste, rocznik - 24 sztuki w tym 635I i 635II (Fi.117.-).

Fi.Cp626-47
100 PLN
24956

Fi.Cp629I
40 PLN
24957

1975 ochrona zabytków - Wieliczka, całostka z sygnaturą IV.76.

Fi.Cp633
40 PLN
24958

1975 ochrona zabytków - Wieliczka, całostka z sygnaturą IX.75.

Fi.Cp633
40 PLN
24959

1975 ochrona zabytków - Zamość, całostka z sygnaturą IX.75.

Fi.Cp634
40 PLN
24960

Fi.Cp635II
40 PLN
24961

1976 karty pocztowe czyste, rocznik - 14 sztuk (Fi.45.-).

Fi.Cp648-61
35 PLN
24962

Fi.Cp650I
15 PLN
24963

Fi.Cp650I
15 PLN
24964

1976 ochrona zabytków - drzwi płockie, całostka z sygnaturą VIII.77.

Fi.Cp658
40 PLN
24965

1976 Drzwi Płockie - ochrona zabytków, sygnatura VIII-76; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp658
40 PLN
24966

Fi.Ck62
50 PLN
24967

1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą XII 1976. 6000.000.

Fi.Ck62
40 PLN
24968

1977 karty pocztowe czyste, rocznik - 28 sztuk w tym 680b i 680c (Fi.90.-).

Fi.Cp662-87
60 PLN
24969

1977 ochrona zabytków - Olsztyn, całostka z sygnaturą VII.77.

Fi.Cp663
40 PLN
24970

1977 ochrona zabytków - zamek książąt pomorskich w Szczecinie, całostka z sygnaturą III.79.

Fi.Cp664
50 PLN
24971

1977 ochrona zabytków - Szczecin, całostka z sygnaturą VII.77.

Fi.Cp664
40 PLN
24972

1977 ochrona zabytków - Szczecin, całostka z sygnaturą X.77.

Fi.Cp664
40 PLN
24973

Fi.Cp664
40 PLN
24974

1977 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem Klubu Olimpijczyka PZF.

Fi.Cp667
30 PLN