Die neu Auktion wird bald beginnen

Auctionen 118. Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
24895

1965 700-lecie Warszawy, całostka z sygnaturą III.69 i hasłem propagandowym 68.

Fi.Cp275III
30 PLN
24896

1965 900-lecie Grudziądza, całostka z przesuniętym w prawo drukiem barwy czerwonej.

Fi.Cp280MK
75 PLN
24897

1965 200-lecie Teatru Narodowego w Warszawie, komplet 9 czystych kart; bardzo dobry stan zachowania (Fi.88.-).

Fi.Cp283-91
50 PLN
24898

1966 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuki (Fi.94,50).

Fi.Cp294-314
50 PLN
24899

1967 koperta lotnicza "Ptasie pióro", koperta z sygnatura VI-67.

Fi.Ck45
20 PLN
24900

1967 koperta lotnicza, koperta przygotowana do druku kopert lotniczych wydania z 1967 i 1973 roku, gwarancja i opis Pelczar.

Fi.Ck45/56 MK
800 PLN
24901

1967 koperta lotnicza bez druku barwy czarnej - brak rysunku pióra i napisu POLSKA, gwarancja i oznaczenie Pelczar.

Fi.Ck45B1
600 PLN
24902

1967 koperta lotnicza, koperta bez druku barwy czarnej - brak rysunku pióra i napisu Polska, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck45B1
600 PLN
24903

1967 koperta lotnicza bez druku barwy fioletowej, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck59MK
600 PLN
24904

1967 koperta lotnicza z niespasowanym drukiem kolorów, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck59MK
100 PLN
24905

1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z drukiem podwójnym z sygnaturą III.68.

Fi.Cp316Dp
600 PLN
24906

1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z drukiem podwójnym z sygnaturą I.68.

Fi.Cp316Dp
600 PLN
24907

1967 jacht na jeziorach mazurskich, całostka z niedodrukiem obrazku znaczka z sygnaturą X.70.

Fi.Cp316MK
150 PLN
24908

1968 karty pocztowe czyste, rocznik - 42 sztuki + dodatkowo 395I (Fi.171.-).

Fi.Cp365-402
75 PLN
24909

1968 Międzynarodowe Biennale Plakatu, kartka makulaturowa bez druku sygnatury, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp375B1
150 PLN
24910

1968 II Międzynarodowe Biennale Plakatu, całostka z brakiem sygnatury z obiegu pocztowego, gwarancja Rzadkosz.

Fi.Cp376B1
100 PLN
24911

1968 Ogólnopolska Wystawa Ogrodnicza w Katowicach, całostka bez druku barwy różowej, dla porównania prawidłowo wydrukowana całostka poniżej.

Fi.Cp380MK
500 PLN
24912

1968 30-lecie Zakładów Wytwórczych Aparatury Teletechnicznej, całostka z brakiem druku barwy czarnej, gwarancja i opis Pelczar.

Fi.Cp387MK
550 PLN
24913

1968 700-lecie Goleniowa, całostka z szczątkowym odwróconym drukiem barwy niebieskiej i żółtej, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp392MK
250 PLN
24914

1968 latarnia morska w Rozewiu, całostka z przesuniętym w prawo drukiem barwy jasnoniebieskiej.

Fi.Cp393MK
120 PLN
24915

1969 koperta lotnicza 40-lecie PLL "Lot" - kolor granatowy przesunięty w dół (szczególnie widoczne u dołu kadłuba, a na stateczniku pionowym czerwony poziomy pasek zamiast biało czerwonego), dla porównania koperta wydrukowana prawidłowo, obie koperty sygnatura (VI.70); gwarancja.

Fi.Ck47 B2
150 PLN
24916

1969 całostki, rocznik: 2 koperty i 24 karty (Fi.114.-).

Fi.Ck47-8, Cp403-26
65 PLN
24917

1969 pamięci walki o polskość ziemi bytowskiej, całostka z niespasowanym drukiem kolorów - nominał poza obrysem znaku opłaty.

Fi.Cp411MK
90 PLN
24918

1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą VI.70.

Fi.Ck51
20 PLN
24919

1970 całostki, rocznik 44 karty w tym 437I (Fi.145.-).

Fi.Cp427-66
60 PLN
24920

1970 100-lecie urodzin Lenina, karta z dodatkowym napisem "WYSTAWA FILATELISTYCZNA LENIN 100 WARSZAWA 22.IV.-3.V.1970 R.", bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp437I
20 PLN
24921

1970 "Czterej pancerni i pies", całostka z przesuniętym drukiem koloru czarnego.

Fi.Cp457MK
80 PLN
24922

1970 Światowy Dzień Normalizacji, całostka z abklaczem nominału, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp464
50 PLN
24923

1970 60-lecie śmierci Elizy Orzeszkowej, całostka z powtarzalnym błędem "plama pod SK", gwarancja Pelczar.

Fi.Cp466
100 PLN
24924

1971 Wydanie Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie, dla ofiarodawców krajowych wydano kopertę bez znaku opłaty z napisami wyłącznie w języku polskim, w miejscu znaku opłaty sylwetka Zamku i dwuwierszowy napis OPŁATA POCZTOWA/ ZRYCZAŁTOWANA, koperta wysłana z Warszawy do Łodzi, okolicznościowy datownik urzędu Warszawa 40 "ODBUDOWA ZAMKU KRÓLEWSKIEGO W WARSZAWIE".

Fi.Cfk1
80 PLN
24925

1971 koperty odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie, podstawowa i z okolicznościowym dodrukiem "Polsko - Rumuńska Wystawa Filatelistyczna", czyste (Fi.26.-).

Fi.Ck53, 53I
20 PLN
24926

1971 całostki, rocznik: 2 koperty (Ck53 i 53I) i 45 kart (Fi.154.-).

Fi.Ck53-53I, Cp467-511
70 PLN
24927

1971 koperta odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie z okolicznościowym dodrukiem "Polsko - Rumuńska Wystawa Filatelistyczna", skasowana okolicznościowo 8.X.1971.

Fi.Ck53I
20 PLN
24928

1971 odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z przesuniętym drukiem barwy czarnej.

Fi.Ck53MK
45 PLN
24929

1971 czysta koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, na odwrocie odbita numeratorem liczba 02783; koperta nie była dostępna w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy Zamku; bardzo dobry stan zachowania (niewielkie naddarcie na klapie na odwrocie).

Fi.Ck54
100 PLN
24930

1971 czysta koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, na odwrocie odbita numeratorem liczba 00093; koperta nie była dostępna w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy Zamku; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck54
120 PLN
24931

1971 czysta koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, na odwrocie odbita numeratorem liczba 00873; koperta nie była dostępna w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy Zamku; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck54
180 PLN
24932

1971 50. rocznica III Powstania Śląskiego, kartka makulaturowa bez druku barwy żółtej, gwarancja i opis Pelczar.

Fi.Cp488MK
450 PLN
24933

1972 Wydanie Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie, dla ofiarodawców krajowych wydano kopertę bez znaku opłaty z napisami wyłącznie w języku polskim, w miejscu znaku opłaty sylwetka Zamku i dwuwierszowy napis "OPŁATA POCZTOWA/ ZRYCZAŁTOWANA", koperta przesłana 2.12.72 miejscowo w Warszawie, okolicznościowy datownik urzędu Warszawa 40 "ODBUDOWA ZAMKU KRÓLEWSKIEGO W WARSZAWIE"; rzadki walor w dobrym stanie zachowania.

Fi.Cfk1
100 PLN
24934

1972 Wydanie Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie, dla ofiarodawców krajowych wydano kopertę bez znaku opłaty z napisami wyłącznie w języku polskim, w miejscu znaku opłaty sylwetka Zamku i dwuwierszowy napis "OPŁATA POCZTOWA/ ZRYCZAŁTOWANA", koperta przesłana 31.5.73 do Gdańska, okolicznościowy datownik urzędu Warszawa 40 "ODBUDOWA ZAMKU KRÓLEWSKIEGO W WARSZAWIE"; rzadki walor w dobrym stanie zachowania.

Fi.Cfk1
250 PLN