Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
27186 |
| 30 PLN | |
27187 |
| 30 PLN | |
27188 |
| 30 PLN | |
27189 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 11 - Zygmunt Krasiński, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
27190 |
| 60 PLN | |
27191 |
| 140 PLN | |
27192 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 60 - Gotyk (budownictwo drewniane): ORAWKA, wysłana 11.VIII z miejscowości Szreniawa do miejscowości Zarabie; dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 80 PLN | |
27193 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 6 - Stanisław Staszic. | Fi.Cp87 |
| 180 PLN SPRZEDANY | |
27194 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 11 - Zygmunt Krasiński. | Fi.Cp87 |
| 180 PLN SPRZEDANY | |
27195 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18 - Jan Kasprowicz. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
27196 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 38 - Józef Chełmoński. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN SPRZEDANY | |
27197 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46 - Gotyk Haczów (woj.lwowskie). | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
27198 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr.24 - płk. Edward Śmigły-Rydz, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp88 |
| 30 PLN | |
27199 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Ułani Beliny na patrolu - maj 1915. | Fi.Cp88 |
| 60 PLN | |
27200 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 30 - Komendant J.Piłsudski dekoruje legionistów odznaką "Za Wierną Służbę" - Kolonia Dubniaki na Wołyniu - sierpień 1916, wysłana 22.VIII z Małogoszczy do Zagórza k.Dąbrowy-Górniczej; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp88 |
| 120 PLN | |
27201 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 55. | Fi.Cp89II |
| 220 PLN | |
27202 |
1944 wydanie prowizoryczne, nadruk delikatny typu I, ilustracja Władysław Stanisław Reymont - Nobel w dziedzinie literatury 1924 za powieść "Chłopi". | Fi.Cp89I |
| 300 PLN | |
27203 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 59. | Fi.Cp89 |
| 220 PLN | |
27204 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr.59 - Klasycyzm: Bejsce - Dwór z końca XVIII wieku. | Fi.Cp89 |
| 220 PLN | |
27205 |
1944 wydanie prowizoryczne, nadruk delikatny typu I, całostka z ilustracją nr 1. | Fi.Cp89I |
| 300 PLN | |
27206 |
1944 wydanie prowizoryczne, nadruk delikatny typu I, ilustracja nr 3. | Fi.Cp89 |
| 300 PLN | |
27207 |
| 200 PLN | |
27208 |
| 500 PLN | |
27209 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 9. | Fi.Cp93 |
| 40 PLN | |
27210 |
| 30 PLN | |
27211 |
| 80 PLN | |
27212 |
1945 całostka z sygnaturą w układzie poziomym. | Fi.Cp94A |
| 20 PLN | |
27213 |
| 60 PLN | |
27214 |
1945 całostka z obiegu pocztowego z Krakowa. | Fi.Cp95 |
| 10 PLN | |
27215 |
| 45 PLN | |
27216 |
1945 Belweder, całostka. | Fi.Cp95A |
| 20 PLN | |
27217 |
1945 całostka z sygnaturą w układzie poziomym. | Fi.Cp95A |
| 25 PLN | |
27218 |
| 20 PLN | |
27219 |
| 30 PLN | |
27220 |
| 40 PLN | |
27221 |
| 30 PLN | |
27222 |
1946 całostka z sygnaturą IX.46. | Fi.Cp96IA |
| 25 PLN | |
27223 |
1946 Belweder, całostka z drukiem zdwojonym (Schmitzdruck) na wszystkich elementach drukowanych w doskonałym stanie zachowania, bardzo rzadkie. | Fi.Cp96IB |
| 400 PLN SPRZEDANY | |
27224 |
1946 Belweder, całostka z hasłem propagandowym 12. | Fi.Cp96IIb |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
27225 |
1947 kartka z Małych Cieśli do Bydgoszczy. | Fi.Cp96 |
| 10 PLN | |