Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
27106 |
| 30 PLN | |
27107 |
| 30 PLN | |
27108 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją całostka z ilustracją nr 3 - Lwów Kaplica Boimów. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
27109 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia Poczta Główna. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
27110 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją całostka z ilustracją nr 22 - Wilno Katedra. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
27111 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją całostka z ilustracją nr 28 - Łowickie Panna młoda w czepcu. | Fi.Cp76 |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
27112 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 7 - Żabie Kapela huculska, wysłana 4.VIII.38 z miejscowości Nadwórna do Komitetu Krzyża i Medalu Niepodległości w Warszawie, czerwony stempel "WPŁYNĘŁO PO 30.VI.1938. r" - odznaczenie nadawał Prezydent RP na podstawie wniosków Komitetu Krzyża i Medalu Niepodległości, nadawano je tylko do 30 czerwca 1938; bardzo dobry stan zachowania (kasownik wyjątkowo silnie odciśnięty). | Fi.Cp76 |
| 80 PLN | |
27113 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów Brama Warszawska, wysłana 30.XII.38 z miejscowości Wiązowna do Lublina; dobry stan zachowania (lewy górny róg słabszy). | Fi.Cp76 |
| 40 PLN | |
27114 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 1 - Kraków Wawel (krużganki), wysłana 3.VIII.38 z miejscowości Hucisko k.Żywca do Katowic; bardzo dobry stan zachowania (lekko odciśnięte 2 ślady spinacza). | Fi.Cp76 |
| 40 PLN | |
27115 |
| 60 PLN | |
27116 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań Ratusz. | Fi.Cp77 |
| 250 PLN SPRZEDANY | |
27117 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz Nidzica Zamek. | Fi.Cp77 |
| 250 PLN | |
27118 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa Gmach Centrali Telegrafu i Telefonu. | Fi.Cp77 |
| 225 PLN SPRZEDANY | |
27119 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa Belweder. | Fi.Cp77 |
| 250 PLN | |
27120 |
1938 koperta z papeterią w środku, bardzo dobry stan. | Fi.Ck10 |
| 50 PLN | |
27121 |
1938 koperta "20-lecie odzyskania niepodległości". | Fi.Ck10 |
| 80 PLN | |
27122 |
1938 trzy kartki kolejno z sygnaturą i hasłem propagandowym: X-1937 H, VI-1938 I, X-1937 I. | Fi.Cp78 |
| 10 PLN | |
27123 |
| 15 PLN | |
27124 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! przybrudzenia na froncie. | Fi.Cp78II |
| 10 PLN | |
27125 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! | Fi.Cp78II2 |
| 20 PLN | |
27126 |
1938 całostka z sygnaturą I-1938. | Fi.Cp79 |
| 30 PLN | |
27127 |
| 20 PLN | |
27128 |
| 30 PLN | |
27129 |
| 20 PLN | |
27130 |
| 30 PLN | |
27131 |
| 15 PLN | |
27132 |
1938 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
27133 |
1938 całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
27134 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym o, minimalnie zagięty dolny narożnik. | Fi.Cp80 |
| 10 PLN | |
27135 |
| 25 PLN | |
27136 |
| 25 PLN | |
27137 |
1938 całostka z hasłem propagandowym P i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN | |
27138 |
| 20 PLN | |
27139 |
| 20 PLN | |
27140 |
| 20 PLN | |
27141 |
| 15 PLN | |
27142 |
| 60 PLN | |
27143 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp83 |
| 40 PLN | |
27144 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp84 |
| 40 PLN | |
27145 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 26. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |