Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Aukcja 60. Całostki

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
27266

1949 Bolesław Bierut, MAKULATURA BARDZO SILNIE PRZESUNIĘTY POZIOMO DRUK - karta z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); walor w doskonałym stanie zachowania.

Fi.Cp109II
250 PLN
27267

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2.

Fi.Cp111
40 PLN
27268

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2.

Fi.Cp111
50 PLN
27269

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 13 z hasłem propagandowym 12.

Fi.Cp112II
80 PLN
SPRZEDANY
27270

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 5.

Fi.Cp112III
40 PLN
SPRZEDANY
27271

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4.

Fi.Cp115
100 PLN
27272

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 5.

Fi.Cp115
100 PLN
27273

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 4.

Fi.Cp115
100 PLN
27274

1949 wydanie prowizoryczne, całostka ilustrowana z nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
40 PLN
27275

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją w kolorze oliwkowym.

Fi.Cp117
30 PLN
27276

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją w kolorze zielonym.

Fi.Cp117
30 PLN
27277

1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z ilustracją w kolorze niebieskim z nadrukiem typu 3, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp117a
80 PLN
27278

1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z nadrukiem typu 3 ilustracja w kolorze zielonym, czysta.

Fi.Cp117b
80 PLN
27279

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 3.

Fi.Cp117
50 PLN
27280

1949 wydanie prowizoryczne, na odwrocie stempelek własnościowy.

Fi.Cp117
30 PLN
27281

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 3.

Fi.Cp117
50 PLN
27282

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 3.

Fi.Cp117
50 PLN
27283

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
40 PLN
27284

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
30 PLN
27285

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
30 PLN
27286

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.48.

Fi.Cp119
40 PLN
27287

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.47.

Fi.Cp119
40 PLN
SPRZEDANY
27288

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.48.

Fi.Cp119
40 PLN
27289

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.48.

Fi.Cp119
40 PLN
27290

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z hasłem propagandowym 16b.

Fi.Cp119Ib
40 PLN
27291

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z nadrukiem typu 14, wysłana 6.12 z Bytomia do Sanoka; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121
50 PLN
27292

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Mikołaj Rej) z nadrukiem typu 15, ostemplowana 13.10.1949 w Warszawie kasownikiem okolicznościowym "IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM FRYDERYKA CHOPINA" (Myślicki 49 090).

Fi.Cp121
30 PLN
27293

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Mikołaj Rej) z nadrukiem typu 15, ostemplowana 13.10.1949 w Warszawie kasownikiem okolicznościowym "IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM FRYDERYKA CHOPINA" (Myślicki 49 090).

Fi.Cp121
30 PLN
27294

1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 z nadrukiem typu 12.

Fi.Cp122
50 PLN
27295

1950 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
25 PLN
27296

1950 całostka z hasłem propagandowym 18a.

Fi.Cp124
10 PLN
27297

1950 całostka z hasłem propagandowym 18a.

Fi.Cp124
10 PLN
27298

1951 groszy, całostka z Wrocławia 1 5.3.51 do Gdyni opłacony z nadrukiem groszy typ 26 w kolorze fioletowym.

Fi.Cp121
60 PLN
27299

1951 Bolesław Bierut, z hasłem propagandowym 19, sygnatura VI.50.

Fi.Cp124
30 PLN
27300

1951 całostka z sygnaturą XI.51 i hasłem propagandowym 18b.

Fi.Cp125
20 PLN
27301

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (komplet 6 haseł propagandowych).

Fi.Cp125-130
160 PLN
27302

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta.

Fi.Cp126
15 PLN
27303

1951 kartka z okazji Światowego Tygodnia Młodzieży.

Fi.Cp126
10 PLN
27304

1951 Światowy Tydzień Młodzieży.

Fi.Cp126
10 PLN
27305

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

Fi.Cp127
15 PLN