Aukcja 60. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
27026

1920 kartka do korespondencji zagranicznej.

Fi.Cp36
50 PLN
27027

1920 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp37
150 PLN
27028

1921-1922 karta do obrotu krajowego, 2 mk, długość napisu 98,5 mm.

Fi.Cp38
50 PLN
27029

1921 kartka do obrotu krajowego.

Fi.Cp38
35 PLN
27030

1921-1922 karta do obrotu krajowego, 4 mk, długość napisu 98,5 mm.

Fi.Cp39I
60 PLN
27031

1921 kartka z napisem KARTA POCZTOWA długości ponad 98 mm.

Fi.Cp39I
35 PLN
27032

Fi.Cp39I
40 PLN
27033

1921-1922 karta podwójna do obrotu krajowego.

Fi.Cp41
80 PLN
27034

1921 podwójna kartka z opłacona odpowiedzią.

Fi.Cp41
70 PLN
27035

1921 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp41
80 PLN
27036

1921-1922 karta podwójna do obrotu krajowego, 8+8 mk - część na odpowiedź, wysłana 9.5.22 z Siedlec do Warszawy; dobry stan zachowania.

Fi.Cp41B
40 PLN
27037

1922 kartka z Gniezna 12.5.20 do Bydgoszczy.

Fi.Cp32
10 PLN
27038

1922 kartka z napisem KARTA POCZTOWA długości ponad 98 mm.

Fi.Cp40I
30 PLN
27039

Fi.Ct15
1 200 PLN
27040

54 PLN
27041

Fi.Cfp I
60 PLN
27042

1925 całostka wydania bez sygnatury.

Fi.Cp42
50 PLN
27043

1925 całostka bez sygnatury.

Fi.Cp42
40 PLN
27044

1925 kartka z Torunia 4.12.25 do Gdańska.

Fi.Cp42
10 PLN
27045

1926 całostka z sygnaturą XII-926.

Fi.Cp43I
40 PLN
27046

1926 Kolumna Zygmunta, kreski tła dochodzą do cyfr, sygnatura (P.Z.G.No 76-100000000-26), karta dofrankowana i 20.X jako ekspresowa wysłana z miejscowości Bytom Nowy do Trzebini; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp43I, 192
40 PLN
27047

1926 Kolumna Zygmunta, karta podwójna - część na odpowiedź wysłana 13.11.27 z Krotoszyna do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp44IB
120 PLN
27048

1928 Henryk Sienkiewicz, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią, sygnatura M.P.i T.(VI-1930)500.000., wysłana 20.III.31 z Rembertowa do Warszawy, kasownik odbiorczy Warszawa 22; walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.49A
60 PLN
27049

1928 kartka - cześć nadawcza z sygnaturą IV-1928.

Fi.Cp49A
40 PLN
27050

Fi.Cp48
10 PLN
27051

1930 całostka z sygnaturą VII-1930.

Fi.Cp48
10 PLN
27052

1930 kartka pocztowa wydana przez Polskie Towarzystwo Turystyczne w Krakowie, ilustracja Kraków - Rondel, doskonały stan zachowania.

60 PLN
27053

Fi.Cp50I
90 PLN
27054

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 9 - Toruń Ratusz, II nakład, linie typografią; dofrankowana i wysłana 6.X.32 z Równego Wołyńskiego do Warszawy; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
150 PLN
27055

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 13 - Pomnik ks.Józefa Poniatowskiego Warszawa, II nakład, linie typografią; dofrankowana i wysłana 6.VIII.32 z Częstochowy do Druskiennik; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
120 PLN
27056

Fi.Cp50IIc
85 PLN
27057

Fi.Cp50IIc
85 PLN
27058

Fi.Cp50IIc
200 PLN
27059

Fi.Cp50IIc
200 PLN
27060

Fi.Cp50IIc
100 PLN
27061

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20 - Pałac w Łazienkach Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; przesłana 17.V.32 miejscowo w Warszawie; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
60 PLN
27062

Fi.Cp50IIc il.1-32
5 000 PLN
27063

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 6 - Wilno Katedra, I nakład, sygnatura VIII-1931; dofrankowana i wysłana 27.VII.32 z Radomia do Warszawy; dobry stan zachowania (lekko odciśnięty ślad spinacza).

Fi.Cp50Ia
30 PLN
27064

1932 całostka z sygnaturą I-1932.

Fi.Cp48I
10 PLN
27065

1932 kartka druk w sprawach żywnościowych z doklejonymi znaczkami, sygnatura VII-1932.

Fi.Cp53
30 PLN