Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
27346 |
| 60 PLN | |
27347 |
| 65 PLN SPRZEDANY | |
27348 |
| 60 PLN | |
27349 |
1955 kartka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą III.52 z nadrukiem nowej wartości typ 19 wysłana z Warszawy z kasownikiem okolicznościowym Wyścigu Pokoju. | Fi.Cp132 |
| 40 PLN | |
27350 |
1955 całostka z sygnaturą III.57. | Fi.Cp138 |
| 10 PLN | |
27351 |
1956 Gmach WRN w Szczecinie. | Fi.Cp141 |
| 10 PLN | |
27352 |
1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk. | Fi.Cp141-144 |
| 100 PLN | |
27353 |
| 30 PLN | |
27354 |
1956 Festiwal Sztuki Dni Krakowa. | Fi.Cp143b |
| 10 PLN | |
27355 |
1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą VI.56. | Fi.Cp144 |
| 10 PLN | |
27356 |
1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka cześć na odpowiedź z sygnaturą IX.56. | Fi.Cp144b |
| 10 PLN | |
27357 |
1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura (VI-1957), czysta. | Fi.Ck21 |
| 40 PLN | |
27358 |
1957 50-lecie narciarstwa polskiego. | Fi.Cp145 |
| 10 PLN | |
27359 |
1957 rocznik obejmujący 5 całostek. | Fi.Cp145-9 |
| 50 PLN | |
27360 |
1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie. | Fi.Cp147 |
| 12 PLN | |
27361 |
1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta. | Fi.Cp149 |
| 10 PLN | |
27362 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert. | Fi.Ck26-27 |
| 30 PLN | |
27363 |
1958 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I.58. | Fi.Cp144 |
| 10 PLN | |
27364 |
1958 Karty pocztowe - kompletny rocznik 12 sztuk, czyste. | Fi.Cp150-161 |
| 100 PLN | |
27365 |
1958 Tydzień Archiwów, karta czysta. | Fi.Cp154 |
| 15 PLN | |
27366 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart. | Fi.Cp155-60 |
| 80 PLN | |
27367 |
1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE. | Fi.Cp170 |
| 20 PLN | |
27368 |
1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO. | Fi.Cp165 |
| 20 PLN | |
27369 |
1959 Wykopaliska archeologiczne w Biskupinie, komplet 4 czystych kart z obydwoma sygnaturami V.59 i VI.59. | Fi.Cp168-69a, b |
| 70 PLN | |
27370 |
| 30 PLN | |
27371 |
| 30 PLN | |
27372 |
1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta. | Fi.Cp174 |
| 20 PLN | |
27373 |
1960 150. rocznica urodzin Fryderyka Chopina. | Fi.Cp174 |
| 10 PLN | |
27374 |
1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet. | Fi.Cp175 |
| 15 PLN | |
27375 |
| 10 PLN | |
27376 |
1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta. | Fi.Cp176 |
| 12 PLN | |
27377 |
1960 1800-lecie Kalisza. | Fi.Cp176 |
| 10 PLN | |
27378 |
1960 90. rocznica urodzin Lenina. | Fi.Cp177 |
| 10 PLN | |
27379 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich - Kraków - karty oliwkowe, komplet 16 sztuk z hasłami propagandowymi 29 - 44 (Fi.64.-). | Fi.Cp179b |
| 50 PLN | |
27381 |
1960 muzeum w Oświęcimiu - Brzezince. | Fi.Cp186 |
| 10 PLN | |
27382 |
1960 V Międzynarodowe Targi Książki. | Fi.Cp187 |
| 10 PLN | |
27383 |
1960 Międzynarodowe Targi Książki. | Fi.Cp187 |
| 8 PLN | |
27384 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 18 ilustrowanych kart, w tym dwie odmiany karty Gdańsk: z prawidłowym napisem - "ŻURAW" i bardzo rzadkiej z napisem błędnym - "ŻÓRAW"; idealny stan zachowania. | Fi.Cp188-204 + 191I Mi.P214I-II |
| 800 PLN | |
27385 |
1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z błędem "Żóraw". | Fi.Cp191I |
| 400 PLN | |
27386 |
1961 koperty czyste, rocznik - 3 sztuki. | Fi.Ck33-35 |
| 40 PLN | |