Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
26945 |
1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2,5 fen.; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 14; dobry stan zachowania (punktowa przebarwienia na górnej i lewej krawędzi karty). | Fi.Cp1I |
| 100 PLN | |
26946 |
1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2,5 fen.; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - wymiary mieszczące się w typie 5, brak wspólnych cech opisowych dla tego typu (2, 5), ale występują nienotowane (11 i 22); dobry stan zachowania (punktowe przebarwienia na i pod górnymi ząbkami doklejonego znaczka) - karta niekatalogowana!!! | Fi.Cp1II (1s) |
| 300 PLN | |
26947 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 6, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp2I |
| 35 PLN | |
26948 |
| 60 PLN | |
26949 |
1918 wydanie PP/GGW, kartka z nadrukiem typ 11 wysłana 21.3.19 z Warszawy do Poznania. | Fi.Cp2I |
| 65 PLN SPRZEDANY | |
26950 |
1918 wydanie warszawskie; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 1; dobry stan zachowania. | Fi.Cp2II |
| 50 PLN | |
26951 |
1918 wydanie PP/GGW, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z obiegu pocztowego z nadrukiem typ 11. | Fi.Cp3 |
| 240 PLN SPRZEDANY | |
26952 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z opłaconą odpowiedzią grzecznościowo kasowana prowizorycznym kasownikiem Konina, nadruk typ 9 według najnowszego opracowania J.Berbeki i P.Pelczara. | Fi.Cp3I |
| 150 PLN | |
26953 |
1918 wydanie PP/GGW, podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią wysłana z Warszawy do Lublina, kartka zwrotnie zaadresowana przez nadawcę, całostka z nadrukami typu 20, na części na odpowiedź nadruk lekko skośny, osobliwe. | Fi.Cp3II |
| 650 PLN SPRZEDANY | |
26954 |
1918 wydanie lubelskie, całostki na kartonie szarożółtym z eksponatu medalowego, obie stemplowane. | Fi.Cp4 |
| 340 PLN | |
26955 |
1918 wydanie lubelskie, dwie karty za 15 hal na kartonie szarym z nadrukiem w kolorze czerwonobrązowym i czerwonym, czyste. | Fi.Cp4ay-by |
| 200 PLN | |
26956 |
| 360 PLN | |
26957 |
1918 wydanie lubelskie, całostka z obiegu pocztowego z Lublina 17.I.19 do Warszawy, kartki tego wydania z obiegu pocztowego są niezwykle rzadkie, gwarancja. | Fi.Cp4a |
| 1 200 PLN | |
26958 |
| 380 PLN | |
26959 |
| 350 PLN | |
26960 |
| 380 PLN | |
26961 |
| 340 PLN | |
26962 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 18 - z napisem POLSKA POCZTA zamiast POCZTA POLSKA i belką zamiast ozdobnika, gwarancja i opis Berbeka. | Fi.Ck4IIIt |
| 280 PLN | |
26963 |
1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 42, plamki. | Fi.Cp14IIx |
| 40 PLN | |
26964 |
| 60 PLN | |
26965 |
| 100 PLN | |
26966 |
| 50 PLN | |
26967 |
| 100 PLN | |
26968 |
1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 44. | Fi.Cp14IIy |
| 40 PLN | |
26969 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 42, na odwrocie gwarancja Schmutz. | Fi.Cp14IIy |
| 100 PLN | |
26970 |
1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 120 - brak rombu. | Fi.Cp14IIy |
| 80 PLN | |
26971 |
| 60 PLN | |
26972 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 117, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.Cp15IIxA |
| 120 PLN | |
26973 |
| 100 PLN | |
26974 |
1919 wydanie krakowskie, całostka wysłana 23.VIII.1919 z Żywca do Linzu, typ nadruku 98. | Fi.Cp 16IIx |
| 100 PLN | |
26975 |
| 60 PLN | |
26976 |
| 200 PLN | |
26977 |
| 80 PLN | |
26978 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 121, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp16IIx |
| 60 PLN | |
26979 |
1919 wydanie krakowskie, kartka wysłana z Bielska 21.VIII.19 do Niemiec, nadruk typ 77. | Fi.Cp16IIx |
| 50 PLN | |
26980 |
| 100 PLN | |
26981 |
1919 wydanie krakowskie, karta z nadrukiem typu 77; dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Cp16Ix |
| 120 PLN | |
26982 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z przesuniętym nadrukiem typ 135a. | Fi.Cp18I |
| 150 PLN | |
26983 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 133, ślad po złamaniu. | Fi.Cp19IIx |
| 40 PLN | |
26984 |
1919 wydanie krakowskie, całostka na kartonie szarym z nadrukiem typu 134, wysłana 5.I.1920 miejscowości Sucha do Wiednia, stempelek cenzury krakowskiej, dobry stan zachowania (na odwrocie ubytek papieru); gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Cp19IIy |
| 200 PLN | |