Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
32758 |
1959 FDC - "Grzyby polskie", 3 koperty. | Fi.948-955 Mi.1093-1100 |
| 40 PLN | |
32759 |
1959 grzyby polskie, parka znaczków ciętych niegumowanych bez druku barwy zielonej, brązowej i żółtej, gwarancja Miszczak. | Fi.950 nz ng Mi.1095 |
| 800 PLN | |
32760 |
1959 grzyby polskie, parka znaczków ciętych niegumowanych bez druku barwy zielonej, brązowej i żółtej, fotoatest Petriuk. | Fi.950 nz ng Mi.1095 |
| 650 PLN | |
32761 |
1959 grzyby, znaczek za 60 gr. ze znakiem wodnym w położeniu - III.3, gwarancja i opis Walisch. | Fi.951 Mi.1096 |
| 10 PLN | |
32762 |
1959 grzyby, parka znaczków za 60 gr. z rzadkimi położeniami - III.2 i III.4 - znaku wodnego, gwarancja i opis. | Fi.951 Mi.1096 |
| 90 PLN | |
32763 |
1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, arkusz z błędem na znaczku z poz. 3 "kropka między literami Z i A w ZAMEK". | Fi.956B1 ark. Mi.1101 |
| 50 PLN | |
32764 |
1959 karnet - "MIĘDZYNARODOWY KONGRES ESPERANTYSTÓW". | Fi.967-968 Mi.1111-1112 |
| 25 PLN | |
32765 |
1959 Międzynarodowy Kongres Eksperantystów, parka na papierze ze znakiem wodnym III.3. | Fi.967 III.3 Mi.1111 |
| 35 PLN | |
32766 |
1959 Wystawa Filatelistyczna BALPEX, prawy górny znaczek z mocno uszkodzonymi literami SK w GDAŃSK. | Fi.974 Mi.1118 |
| 45 PLN | |
32767 |
1959 Wystawa Filatelistyczna BALPEX, znaczek z błędem "N zamiast Ń" w czworobloku. | Fi.974B1 Mi.1118I |
| 60 PLN | |
32768 |
1959 Wystawa Filatelistyczna BALPEX, znaczek z błędem "N zamiast Ń" w czworobloku. | Fi.974B1 Mi.118I |
| 80 PLN | |
32769 |
1959 Wystawa Filatelistyczna BALPEX I, lewy górny znaczek z błędem "N zamiast Ń". | Fi.974B1 Mi.1118I |
| 40 PLN | |
32770 |
1959 FDC - "Wystawa Filatelistyczna BALPEX I" znaczek z błędem "N zamiast Ń w GDAŃSK" (7 pozycja w arkuszu), gwarancja. | Fi.974 B1 Mi.1118I |
| 40 PLN | |
32771 |
1959 karnet - "40 LECIE POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA". | Fi.976-978 Mi.1120-1122 |
| 30 PLN | |
32772 |
| 60 PLN | |
32773 |
| 30 PLN | |
32774 |
| 250 PLN | |
32775 |
| 30 PLN | |
32776 |
| 100 PLN | |
32777 |
1959 loty kosmiczne, znaczek za 2,50 zł. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu - III.2, gwarancja i opis. | Fi.985B Mi.1129A |
| 60 PLN | |
32778 |
1959 Tysiąc Szkół na Tysiąclecie, znaczek z przesuniętym w prawo drukiem barwy czerwonej. | Fi.987 Mi.1131 |
| 30 PLN | |
32779 |
1959 Wielcy uczeni - Pasteur, parka znaczków za 1.50 zł. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu - III.7 (Fi.80.-), gwarancja Falkowski. | Fi.991 Mi.1135 |
| 60 PLN | |
32780 |
1959 Wielcy uczeni - Newton, znaczek za 1.55 zł. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu - III.3 (Fi.100,-), gwarancja. | Fi.992 Mi.1136 |
| 70 PLN | |
32781 |
1959 wielcy uczeni, parka na papierze ze znakiem wodnym III.3. | Fi.992 III.3 Mi.1136 |
| 140 PLN | |
32782 |
1959 Wielcy uczeni - Kopernik, znaczek za 2,50 zł. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu - III.3, gwarancja i opis Walisch. | Fi.993 Mi.1137 |
| 60 PLN | |
32783 |
1959-1960 polskie stroje ludowe, cztery serie, dwie cięte i dwie ząbkowane. | Fi.994-1003, 1012-21 Mi.1138-1147A+B  |
| 35 PLN | |
32784 |
1959 rocznik kopert FDC (w tym komplet 3 kopert FDC ze znaczkami z przywieszkami "65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego"). | |
| 150 PLN | |
32785 |
1959 rocznik znaczków czystych. | |
| 86 PLN | |
32786 |
1960 rocznik znaczków czystych - w tym arkusik 100-lat Polskiego Znaczka Pocztowego i czarnodruk (Fi.ponad 240.-). | Fi.1004-1073 + Ark.1 Mi.1148-1217 + Klb.1 |
| 160 PLN | |
32787 |
1960-1961 zestaw znaczków, wraz z odmianami, zawartych w klaserze jubileuszowym - tom IV; aby ułatwić zakup wyłączono z niego: arkusiki "Subskrypcji" (Ark.1007-11) i nowodruk ND1054; można je będzie w dowolnym momencie dokupić; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 400 złotych; nabywcy krajowi otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.1004-1143 Mi.1148-1288 |
| 300 PLN | |
32788 |
1960-1969 komplet 10 czystych roczników obejmujący wszystkie podstawowe znaczki i bloki, nie zawierający: odmian, znaczków z przywieszkami, arkusików. | Fi.1004-1838 Mi.1148-1985 |
| 1 100 PLN | |
32789 |
1960 150. rocznica urodzin Fryderyka Chopina, seria w arkuszach sprzedażny złożonych w połowie. | Fi.1004-6 Mi.1148-50 |
| 405 PLN SPRZEDANY | |
32790 |
1960 150. rocznica urodzin Fryderyka Chopina, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.7. | Fi.1004 III.7 Mi.1148 |
| 40 PLN | |
32791 |
1960 100-lecie polskiego znaczka pocztowego, parka znaczków z chyba przypadkowym ale spektakularnym błędem w postaci plamy na cyfrze 4 na prawym znaczku, osobliwe i rzadkie. | Fi.1007 Mi.1151 |
| 200 PLN | |
32792 |
1960 100-lecie pierwszego polskiego znaczka, arkusiki tak zwanej subskrypcji stanowiących wkładkę do "Polskich Znaków Pocztowych", wszystkie z tym samym numerem 004480, wydrukowany tylko 8501 kompletów, arkusik znaczka za 1,35 zł z poz. 3 z 3 sektora z błędem "Ł w ZŁ pogrubione i brak górnego zakończenia kreski", ponieważ arkusiki drukowano w 6 sektorach, błędy na tych arkusikach są bardzo rzadkie, dodatkowo dwa arkusiki ze znaczkami za 0,40 i 1,55 zł z bardzo rzadkimi numerami w kolorze szarym, stan idealny. | Fi.1007-11 ark. Mi.1151-5 Klb. |
| 3 600 PLN | |
32793 |
1960 100-lecie pierwszego polskiego znaczka, arkusiki tak zwanej subskrypcji stanowiących wkładkę do "Polskich Znaków Pocztowych", wszystkie z tym samym numerem 004306, wydrukowany tylko 8501 kompletów, stan idealny, wartość katalogowa Michela 800 Euro. | Fi.1007-11 ark. Mi.1151-5 Klb. |
| 1 600 PLN | |
32794 |
1960 100-lecie polskiego znaczka pocztowego, znaczek z błędem "brak przecinka po 2". | Fi.1011B1 Mi.1155I |
| 120 PLN | |
32795 |
1960 100-lecie polskiego znaczka pocztowego, znaczek za 2,50 zł z klasycznym błędem "250" (z rzadszej 37 pozycji w arkuszu) na kopercie FDC; gwarancja (znaczek kasowany - Mi.50.- euro). | Fi.1011 B1 Mi.1155I |
| 150 PLN | |
32796 |
1960 100-lecie polskiego znaczka pocztowego, znaczek za 2,50 zł z klasycznym błędem "250" (18 pozycja w arkuszu) na kopercie FDC; gwarancja (znaczek kasowany - Mi.50.- euro). | Fi.1011 B1 Mi.1155I |
| 100 PLN | |
32797 |
1960 100 lecie polskiego znaczka pocztowego, znaczek z klasycznym błędem "250 zamiast 2,50" z rzadszej poz.37 (Mi.75 euro), gwarancja i opis Schmutz. | Fi.1011 B1 Mi.1155I |
| 180 PLN | |