Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
33359 |
| 20 PLN | |
33360 |
| 350 PLN | |
33361 |
1987 rocznik kopert FDC (bez Bl.88). (Fi.73.-) | |
| 60 PLN | |
33362 |
1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA). | Fi.Ark.2951-2 B1 Mi.Klb.3099-00 |
| 50 PLN | |
33363 |
1987 spotkanie Jana Pawła II z gen. Jaruzelskim na zamku w Warszawie, blok czysty. | Fi.Bl.88 Mi.Bl.102 |
| 130 PLN | |
33364 |
1987.06.05 blok "Papież - Jaruzelski" na kopercie FDC, katalog Fischera nawet nie odnotowuje prawdziwej FDC!!! z całą pewnością jedna z najrzadszych i najtrudniejszych do zdobycia kopert FDC z okresu PRL, większość kopert uchodzących za FDC to po prostu koperty z kasownikiem okolicznościowym ze spotkania Papieża z gen.Jaruzelskim na Zamku; oryginalnych kopert FDC ostemplowanych 5 czerwca 1987 istnieje prawdopodobnie tylko kilka sztuk! | Fi.Bl.88 Mi.Bl.102 |
| 800 PLN | |
33365 |
1987 wizyta Jana Pawła II w Polsce, oryginalna paczka zawierająca 100 sztuk bloku nie rozpieczętowana. | Fi.bl.89 Mi.Bl.103 |
| 70 PLN | |
33366 |
| 10 PLN | |
33367 |
| 10 PLN | |
33368 |
1988 rocznik kopert FDC (bez Bl.93). | |
| 50 PLN | |
33369 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok. | Fi.bl.93 Mi.Bl.107 |
| 35 PLN | |
33370 |
| 55 PLN | |
33371 |
1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok czysty. | Fi.Bl.93 Mi.Bl.107 |
| 70 PLN | |
33372 |
1988 "70 LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI", karta pocztowa ostemplowana okolicznościowo 11.XV w Sulejówku. | Fi.Cp984 |
| 20 PLN | |
33373 |
1989 45-lecie PRL, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.3058-61 Mi.3207-10 |
| 60 PLN | |
33374 |
| 25 PLN | |
33375 |
1989 chirurdzy polscy, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.3073-74 Mi.3221-22 |
| 60 PLN | |
33376 |
| 40 PLN | |
33377 |
| 1 000 PLN | |
33378 |
1989 Fałszerstwo na szkodę poczty - fałszywy znaczek za 1000 zł na kopercie listu ekspresowego, przesłanego miejscowo 29.XII.1992 w Warszawie, gwarancja. | Fi.3098FPt Mi.PFa3246 |
| 500 PLN | |
33379 |
1989 rośliny lecznicze, makulaturowy znaczek z niedodrukiem obrazka - brak nominału, gwarancja Walisch. Ciekawa pozycja do specjalizacji. | Fi.3098MK Mi.3246 |
| 250 PLN SPRZEDANY | |
33380 |
1989 (?) POCZTA PODZIEMNA - znaczek z marszałkiem Józefem Piłsudskim. | |
| 5 PLN SPRZEDANY | |
33381 |
1989 20. rocznica pierwszego lądowania na księżycu, oryginalna paczka zawierająca 100 sztuk bloku nie rozpieczętowana. | Fi.bl.95B Mi.Bl.109A |
| 70 PLN | |
33382 |
1989 znaczek z podobizna gen. Korczyńskiego nie wprowadzony do obiegu. | Fi.XXVIII Mi.VI |
| 70 PLN | |