Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
32879 |
1962 walka z gruźlicą, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.1198-200 Mi.1346-48 |
| 80 PLN | |
32880 |
1962 walka z malarią, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.1198-200 Mi.1346-8 |
| 180 PLN SPRZEDANY | |
32881 |
1962 Dzień FIP, arkusiki w dwóch typach różniących się odległością napisu na górnym marginesie, a górna krawędzią arkusika. | Fi.1198 ark.I+II Mi.1337 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
32882 |
1962 pierwszy zespołowy lot kosmiczny, seria z międzypolami i górnym marginesem. | Fi.1202-3 Mi.1350-1 |
| 40 PLN | |
32883 |
1962 pierwszy zespołowy lot kosmiczny, seria w parkach rozdzielonych pustopolem. | Fi.1202-3 Mi.1350-1 |
| 40 PLN | |
32884 |
| 40 PLN | |
32885 |
1962 Dzień Znaczka 1962, komplet dwóch kart maksimum. | Fi.1205-1206 Mi.1353-1354 |
| 30 PLN | |
32886 |
1962 Rok Korczakowski i bajki Marii Konopmickiej, serie na kopertach FDC. | Fi.1209-14, 1216-21 Mi.1357-62, 1364-9&n |
| 20 PLN | |
32887 |
1962 Rok Korczakowski, znaczek za 60 gr. z błędem "dwukropek zamiast kropki po Y w PIERWSZY" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1210 B1 Mi.1358 |
| 30 PLN | |
32888 |
1962 Kongres Związków Zawodowych, sześćdziesięcio znaczkowy arkusz sprzedażny zagięty w połowie, w tym znaczek z błędem 1215s - "uszkodzone Z i W w ZWIĄZKÓW". | Fi.1215 Mi.1363 |
| 50 PLN | |
32889 |
1962 bajki Marii Konopnickiej, arkusz sprzedażny znaczka za 60gr. | Fi.1217 Mi.1365 |
| 45 PLN | |
32890 |
1962 rocznik kopert FDC (w tym 2 x 1149-1151a, b + Bl.24). | |
| 105 PLN | |
32891 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem - FIS, komplet czystych arkusików, a w zasadzie bloków. | Fi.Ark.1149-51a Mi.Klb.1297-99 |
| 400 PLN | |
32892 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, arkusik ozdobny za 40 gr z odmianą koloru "intensywnie ciemnoszarą zamiast szarego". | Fi.bl.31 B Mi.1297 |
| 180 PLN | |
32893 |
1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej FIP, zestaw 5 arkusików o różnych odstępach (4,5mm; 5mm; 5,5mm; 6mm; 6,2mm) pomiędzy dołem napisu "FEDERACJI" na górnym marginesie arkusika, a rysunkiem znaczka; katalog wyróżnia tylko dwa typy arkusików o odstępie 4,5mm i 7,5mm; nieoceniony materiał porównawczy. | Fi.Ark.1189 Mi.Klb.1337 |
| 360 PLN | |
32894 |
1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej FIP, arkusik kasowany okolicznościowo, pełna oryginalna guma. | Fi.Ark.1189 Mi.Klb.1337 |
| 100 PLN | |
32895 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, blok z błędem "ogonek Ś na dolnym łuku litery". | Fi.bl.24a B1 Mi.Bl.26 |
| 30 PLN | |
32896 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "żł zamiast zł" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.Bl.24 B1 Mi.Bl.26 |
| 40 PLN | |
32897 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "NARCIARSKIĘ" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.Bl.24 B2 Mi.Bl.26 |
| 40 PLN | |
32898 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "ZAKOPANÉ" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.Bl.24 B3 Mi.Bl.26 |
| 40 PLN | |
32899 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, blok z błędem "kreseczka nad E w ZAKOPANE", gwarancja i opis Walisch. | Fi.bl.30(24) B3 Mi.Bl.26 |
| 40 PLN | |
32900 |
1962 walka z malarią, blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ". | Fi.bl.25 B1 Mi.Bl.27 |
| 20 PLN | |
32901 |
1962 "Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem" - karta pocztowa skasowana 20.II w urzędzie pocztowym Zakopane 1- Skocznia Narciarska. | Fi.Cp209II |
| 20 PLN | |
32902 |
1963 karnet - "700 LAT MIASTA ŻNINA". | Fi.1046 Mi.1190 |
| 40 PLN | |
32903 |
1963 "ORP ISKRA SZKOLI NOWE KADRY OFICERÓW MORSKICH" Gdynia, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany okolicznościowo 30.VI; temat - ŻAGLOWCE. | Fi.1051 Mi.1195 |
| 20 PLN | |
32904 |
1963 rocznik znaczków czystych. | Fi.1222-1308 Mi.1370-1456 |
| 300 PLN | |
32905 |
1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, lewy dolny znaczek z błędem "uszkodzone R w TRAUGUTT - początkowa faza". | Fi.1222s Mi.1370 |
| 40 PLN | |
32906 |
| 60 PLN | |
32907 |
1963 rasy psów, komplet kopert FDC. | Fi.1226-34 Mi.1374-82 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
32908 |
1963 "SESJA NAUKOWA 500-LECIA BITWY MORSKIEJ NA ZALEWIE WIŚLANYM" Elbląg, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany okolicznościowo 15.IX; temat - ŻAGLOWCE. | Fi.1240 Mi.1388 |
| 20 PLN | |
32909 |
1963 100. rocznica Międzynarodowego Czerwonego Krzyża, arkusz sprzedażny z parkami w układzie tete - beche, zagięcie między pierwszym i drugim rzędem, lekko uszkodzone dolny i górny brzeg arkusza. | Fi.1244 Mi.1392 |
| 200 PLN | |
32910 |
1963 karty maksimum - gady i płazy, seria 12 sztuk; dobry stan zachowania (kilka kart z minimalnie słabszymi narożnikami); temat - FAUNA, PŁAZY, GADY. | Fi.1245-1256 Mi.1393-1404 |
| 250 PLN | |
32911 |
1963 gady i płazy, komplet kopert FDC. | Fi.1245-56 Mi.1393-404 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
32912 |
1963 Mistrzostwa Świata w Szermierce w Gdańsku, seria w arkuszach sprzedażnych, w tym znaczek z błędem 1261t. | Fi.1257-62 Mi.1405-10 |
| 160 PLN SPRZEDANY | |
32913 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, seria w arkuszach sprzedażnych, w tym dwa znaczki z katalogowanymi błędami; 1260B1 i 1261B2, stan bardzo dobry - widoczne zażółcenie od skanowania. | Fi.1257-62 Mi.1405-10 |
| 300 PLN | |
32914 |
1963 wielcy Polacy, seria w czworoblokach rozdzielonych międzypolem z nazwą serii na marginesie. | Fi.1263-6 Mi.1411-4 |
| 120 PLN | |
32915 |
1963 wielcy Polacy III, znaczek za 60 gr. ze znakiem wodnym w bardzo rzadkim położeniu - III.7, w parce rozdzielonej międzypolem, gwarancja i opis. | Fi.1264 Mi.1412 |
| 270 PLN | |
32916 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, seria w arkuszach sprzedażnych, w tym znaczki z błędami; 1267B1 i B2, 1268B1, B2 i B 4, 1269B1, stan bardzo dobry - widoczne zażółcenie od skanowania. | Fi.1267-9 Mi.1451-7 |
| 250 PLN | |
32917 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, seria w arkuszach sprzedażnych, z tym znaczki z błędami: 1267B1, 1267B2, 1268B1, 1268B2, 1268B3, 1269B1. | Fi.1267-9 Mi.1415-7 |
| 400 PLN | |
32918 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 40 gr. z błędem "kropka w 4" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1267 B1 Mi.1415 |
| 35 PLN | |