Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
32919 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 40 gr. z błędem "kropka w 4" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1267 B1 Mi.1415 |
| 30 PLN | |
32920 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, dolny znaczek z błędem "trzy gwiazdki". | Fi.1268B1 Mi.1416 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
32921 |
| 10 PLN | |
32922 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr. z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1268 B1 Mi.1416 |
| 30 PLN | |
32923 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy znaczek z błędem "KOMOSIŁ". | Fi.1268B2 Mi.1416 |
| 20 PLN | |
32924 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, parka znaczków za 60 gr., dolny z błędem na poz.17 "E jak Ł w KOSMOSIŁ", gwarancja. | Fi.1268 B2 Mi.1416 |
| 20 PLN | |
32925 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr. z błędem "0 uszkodzone z lewej" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1268 B4 Mi.1416 |
| 35 PLN | |
32926 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "3 gwiazdki". | Fi.1268s Mi.1416 |
| 25 PLN | |
32927 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "KOMOSIŁ". | Fi.1268t Mi.1416 |
| 25 PLN | |
32928 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczki za 6.50 zł. z różnym kolorem tła - różowoczerwonym i czerwonym. | Fi.1269 Mi.1417 |
| 30 PLN | |
32929 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, prawy dolny znaczek z błędem "dwie gwiazdki pod Z". | Fi.1269s Mi.1417 |
| 25 PLN | |
32930 |
1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, seria w arkuszach sprzedażnych, w tym dwa znaczki z katalogowanymi błędami; 1270B1, 1272B1 i 1275B1, stan bardzo dobry. | Fi.1270-5 ark. Mi.1418-23 |
| 450 PLN | |
32931 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, prawy znaczek z błędem "krótka stopa". | Fi.1270B1 Mi.1418 |
| 20 PLN | |
32932 |
| 25 PLN | |
32933 |
1963 FDC - "Mistrzostwa Europy w koszykówce", znaczek za 40 gr. z błędem "krótka stopa", gwarancja. | Fi.1270 B1 Mi.1418 |
| 30 PLN | |
32934 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, lewy znaczek z błędem "1863 zamiast 1963". | Fi.1272B1 Mi.1420 |
| 20 PLN | |
32935 |
1963 FDC - "Mistrzostwa Europy w koszykówce" znaczek za 60 gr. z błędem "1863 zamiast 1963", gwarancja. | Fi.1272 B1 Mi.1420 |
| 30 PLN | |
32936 |
1963 20-lecie LWP, seria w arkuszach sprzedażnych, błędy 1279B2, 1282B1, arkusze na papierze b: 1279, 1281, 1282. | Fi.1277-84 Mi.1425-32 |
| 500 PLN | |
32937 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2,50 zł z błędem "uszkodzone O w POLSKIEGO" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1283 B1 Mi.1431 |
| 40 PLN | |
32938 |
1963 Dzień Znaczka, arkusz sprzedażny zagięty w połowie. | Fi.1285 Mi.1433 |
| 50 PLN | |
32939 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, seria w arkuszach sprzedażnych, w tym dwa znaczki z katalogowanymi błędami; 1286B1, B2, 1287B1, B2, B3, 1288B1, stan bardzo dobry - widoczne zażółcenie od skanowania. | Fi.1286-8 Mi.1434-6 |
| 250 PLN | |
32940 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów, seria w arkuszach sprzedażnych, w tym znaczki z błędami: 1286B1, 1287B1, 1287B2, 1288B1, arkusz 1288 z pustopolami na górnym marginesie. | Fi.1286-8 Mi.1434-6 |
| 400 PLN | |
32941 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr. z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1287 B1 Mi.1416 |
| 30 PLN | |
32942 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr. z błędem "0 uszkodzone z lewej" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1287 B4 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
32943 |
1963 Zdobywanie kosmosu, niekatalogowany !!! znaczek za 60 gr. na papierze żeberkowanym pionowo na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1292x Mi.1440 |
| 100 PLN | |
32944 |
1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 1,50 zł z powtarzalnym błędem "biały obiekt pomiędzy bocznymi antenami rakiety" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1294 B Mi.1442 |
| 35 PLN | |
32945 |
1963 zdobywanie kosmosu, czworoblok znaczków za 1,55 zł., lewy dolny z błędem z poz.16 "wgięta kopuła", gwarancja Falkowski. | Fi.1295 B1 Mi.1443 |
| 40 PLN | |
32946 |
| 25 PLN | |
32947 |
1963 konie polskie, znaczek z "schmitzdrukowym" zdwojeniem napisu "Polska". Szkoda, że na tak jasnej barwie. | Fi.1303 Mi.1451 |
| 20 PLN | |
32948 |
1963 rocznik kopert FDC (bez Bl.:27, 29I, 29II). | |
| 85 PLN | |
32949 |
1963 ozdobna kartka okolicznościowa z Wystawy Filatelistycznej Poznań 1963 suche tłoczenie, kasownik w 30-lecie Ruchu Filatelistycznego w Wielkopolsce. | |
| 15 PLN | |
32950 |
1963 list z wirnikiem propagandowym "OSTROŻNOŚĆ TO GWARANCJA BEZPIECZNEJ JAZDY". | |
| 10 PLN | |
32951 |
1963 Zdobywanie kosmosu, pozioma parka znaczków z bloku. | Fi.A1297+98 Mi.1445+46 |
| 70 PLN | |
32952 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze kremowym, UWAGA - są też różnice w ostrości rysunku i napisów. | Fi.Bl.27 Mi.Bl.29 |
| 90 PLN | |
32953 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze szarobiałym z żółtawą gumą, UWAGA - są też różnice w ostrości rysunku i napisów. | Fi.Bl.27 Mi.Bl.29 |
| 90 PLN | |
32954 |
1963 zdobywanie kosmosu, blok na kopercie pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.29I Mi.Bl.31I |
| 130 PLN | |
32955 |
1963 zdobywanie kosmosu, blok z perforacją na górnym marginesie. | Fi.bl.29I Mi.Bl.31I |
| 150 PLN | |
32956 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok z przeperforowanym górnym marginesem na kopercie FDC. | Fi.Bl.29I Mi.Bl.31I |
| 240 PLN | |
32957 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z przeperforowanym górnym marginesem. | Fi.Bl.29I Mi.Bl.31I |
| 180 PLN | |
32958 |
1963 zdobywanie kosmosu, blok bez perforacji na górnym marginesie. | Fi.bl.29II Mi.Bl.31II |
| 280 PLN | |