Nowa aukcja rozpocznie się wkrótce

Aukcja 39. Wydania przedrukowe 1918-1919

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
11447

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
15 PLN
11448

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z "abklatschem", gwarancja Schmutz.

Fi.22a
40 PLN
11449

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Miszczak.

Fi.22a
Mi.22a 
20 PLN
SPRZEDANY
11450

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
50 PLN
11451

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
50 PLN
11452

1918 drugie wydanie lubelskie, mieszana frankatura ze znaczkiem okupacji austro-węgierskiej, list polecony wysłany 31.I. ze Sławkowa do Będzina, na terenie dyrekcji lubelskiej pod koniec stycznia zaczęło brakować znaczków (za prof. J.Auleytnerem) - stąd list obok polskich znaczków za 10 i 25 hal. opłacono znaczkiem OA za 15 hal., na odwrocie kasownik odbiorczy, piękny stan, gwarancja i opis Walisch.

Fi.22a, 23a, OA60
4 500 PLN
11453

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "złamany orzeł", gwarancja Schmutz.

Fi.22a B4
Mi.22a 
60 PLN
11454

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnym abklatschem z błędem z poz. 41 "zniekształcony orzeł", gwarancja.

Fi.22a B4
Mi.22b 
160 PLN
11455

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem z poz. 41 "złamany orzeł", gwarancja Jungjohann.

Fi.22a B4
Mi.22a 
35 PLN
11456

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem z poz. 41 "złamany orzeł", dwie podlepki, gwarancja bez opisu Schmutz.

Fi.22a B4
Mi.22a 
50 PLN
11457

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22a B4
Mi.22a 
60 PLN
11458

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikulski,.

Fi.22aNo
Mi.22aK 
400 PLN
SPRZEDANY
11459

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski, Jungjohann.

Fi.22a No
Mi.22a K 
150 PLN
11460

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z fioletowym nadrukiem z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b 
450 PLN
11461

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b 
450 PLN
11462

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem fioletowym, gwarancja Ryblewski.

Fi.22b
Mi.22b 
400 PLN
11463

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, w bardzo ładnym stanie, gwarancja Kwaśniewski,.

Fi.22b
1 600 PLN
11464

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b 
360 PLN
SPRZEDANY
11465

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Kwaśniewski, Jungjohann.

Fi.22b
Mi.22b 
400 PLN
11466

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikstein, Kalinowski.

Fi.22b
Mi.22b 
450 PLN
11467

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, naturalne fałdy w papierze, gwarancja Schmutz.

Fi.22bNo
Mi.22bK 
800 PLN
11468

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 31 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22bNo
Mi.22bK 
1 200 PLN
11469

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Miszczak.

Fi.22bNo
Mi.22bK 
1 000 PLN
11470

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikulski.

Fi.22b No
Mi.22b K 
1 000 PLN
11471

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.23a
Mi.23A 
15 PLN
11472

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.23a
Mi.23A 
20 PLN
SPRZEDANY
11473

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku.

Fi.23a
Mi.23A 
15 PLN
11474

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.23a
Mi.23A 
15 PLN
11475

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Perzyński.

Fi.23a
Mi.23A 
15 PLN
11476

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.23a
Mi.23A 
30 PLN
11477

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.23a
Mi.23A 
25 PLN
11478

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11.5/11.5 z nadrukiem z poz. 41 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23a
Mi.23B 
100 PLN
11479

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 41 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23a
Mi.23A 
40 PLN
11480

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i opis Ryblewski.

Fi.23a B5
40 PLN
11481

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
180 PLN
11482

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
240 PLN
11483

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Gryżewski, Danowski.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
240 PLN
11484

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.23b No
Mi.23B K 
240 PLN
SPRZEDANY
11485

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem, lewy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja.

Fi.23No
Mi.23K 
400 PLN
11486

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja.

Fi.23No
Mi.23K 
200 PLN