Aukcja 39. Wydania przedrukowe 1918-1919

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
11167

Fi.3 B6
Mi.3
30 PLN
11168

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 31 z błędem "uszkodzona prawa jedynka", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3 B7
Mi.3
25 PLN
11169

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 3 z błędem występującym w części nakładu "uszkodzone 1 w prawej 10", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3 B7
Mi.3
50 PLN
11170

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "I zamiast prawej 1", gwarancja i oznaczenie.

Fi.3 B7
Mi.3
50 PLN
11171

1918 seria pomnikowa, czworoblok z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikulski.

Fi.3No
Mi.3K
200 PLN
11172

1918 seria pomnikowa, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja.

Fi.3No
Mi.3K
25 PLN
11173

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 38 z usterką "uszkodzona prawa cyfra 5", gwarancja i opis Schmutz.

Mi.4
80 PLN
11174

1918 seria pomnikowa, znaczek w kolorze jasnobrązowym / szarawożółtym z przesuniętym nadrukiem, gwarancja i opis Schmutz.

Mi.4
60 PLN
11175

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 7 z błędem występującym w końcowej części nakładu "kropka między c i z", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.4 B
Mi.4
120 PLN
11176

Fi.4 B
60 PLN
11177

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 21 z błędem występującym w części nakładu "uszkodzona prawa cyfra 5", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.4 B
Mi.4
90 PLN
11178

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka między c i z", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.4 B
Mi.4
50 PLN
11179

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.4 B1
Mi.4
40 PLN
11180

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", ciężkie podlepki, gwarancja Jungjohann.

Fi.4 B1
Mi.4
60 PLN
11181

Fi.4 B1
Mi.4
60 PLN
11182

1918 seria pomnikowa, czworoblok z błędem na lewym dolnym znaczku "Poezta", gwarancja.

Fi.4 B1
Mi.4
80 PLN
11183

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "wcięcie w N", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.4 B2
Mi.4
60 PLN
11184

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "połączone o i l", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.4 B8
Mi.4
50 PLN
11185

1918 seria pomnikowa, znaczki z nadrukiem z poz. 33-34, lewy znaczek z błędem występującym w części nakładu "uszkodzone ols", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.4 B9
Mi.4
160 PLN
11186

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.4No
Mi.4K
80 PLN
11187

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", minimalny ślad po podlepce, gwarancja.

Fi.5B1
Mi.5
150 PLN
11188

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone N", ślad podlepki, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.5 B2
Mi.5
120 PLN
11189

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone P w Poczta", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.5 B4
Mi.5
120 PLN
11190

1918 seria pomnikowa, znaczek za 50 f./6 gr., z rzadkim błędem na poz.33 "litery ols uszkodzone", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.5 B9
200 PLN
11191

1918 seria pomnikowa, znaczek w kolorze jasnoniebieskim / szarawożółtym z rzadkim błędem z poz. 33 "uszkodzone ols" występującym tylko w części nakładu, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.5 B9
Mi.5
100 PLN
11192

1918 - 1919 kompletna seria kasowanych znaczków na wycinkach, najważniejsze wartości, gwarancja Schmutz inne w większości Krawczyk.

Fi.6-16
150 PLN
11193

1918 - 1919 wydanie PP/GGW, kompletna seria czysta znaczków przedrukowanych - 10 sztuk pierwszą formą (+1 dodatkowo 20 f. fioletowoniebieski) i 11 sztuk drugą formą - w tym najrzadszy znaczek z serii 5/3 f. z nadrukiem GGW farbą anilinową (Fi.1050.-), gwarancja i opis najważniejszych wartości Schmutz,.

Fi.6-16 I+II
1 600 PLN
11194

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy, nadruk GGW półbłyszczący, gwarancja i oznaczenie.

Fi.6a
Mi.6
80 PLN
11195

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z błędem "Poczto", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.6a B8
Mi.6
250 PLN
11196

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem drugiej formy, górny znaczek z błędem "Poczto", znaczek z błędem podlepka, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.6 B8
Mi.6
450 PLN
11197

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem drugiej formy, lewy znaczek z błędem "podniesione s", gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.6b B6
Mi.6
600 PLN
11198

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z błędem "odwrócone k", gwarancja.

Fi.6b B7
Mi.6
220 PLN
11199

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem GGW farbą anilinową, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.6d
Mi.6II
200 PLN
11200

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 3 fen. z nadrukiem drugą formą na silnie błyszczącym nadruku GGW, bardzo ładny znaczek stan, gwarancja i opis Schmutz

Fi.6IIc
200 PLN
11201

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków za 3 fen. z nadrukiem drugą formą na anilinowym nadruku GGW, lewy znaczek z opisanym ostatnio przez L.Schmutza i K.Sztabę w "Filateliście" 5/2007 błędem na poz.33 "duża przerwa w czwartej kresce", a prawy z błędem na poz.34 "ścieniona trzecia kreska", w pięknym stanie z pełną gumą, gwarancja i opis "anilina" Schmutz.

Fi.6IId B
700 PLN
11202

1918 wydanie PP/GGW, czworoblok znaczka z nadrukiem drugiej formy, nadruk GGW błyszczący, w czworobloku rzadkie, gwarancja Koszeń.

Fi.7aII
Mi.7II
1 500 PLN
11203

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy i nadrukiem GGW błyszczącym, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.7aII
Mi.7II
300 PLN
11204

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z rzadkim nadrukiem GGW błyszczącym, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.7aII
Mi.7II
250 PLN
11205

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z błędem "Poczto", ciężkie podlepki, gwarancja Falkowski.

Fi.7 B8
Mi.7II
25 PLN
11206

1918 wydanie PP/GGW, znaczki z nadrukiem pierwszej formy.

Fi.7I
Mi.7I
30 PLN