Aukcja 39. Wydania przedrukowe 1918-1919

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
11527

Fi.26No
Mi.25IIK
150 PLN
11528

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski.

Fi.27a
Mi.26
50 PLN
11529

Fi.27a
Mi.26
15 PLN
11530

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Falkowski.

Fi.27a
Mi.26
45 PLN
11531

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Jungjohann.

Fi.27a
Mi.26
25 PLN
11532

Fi.27a
Mi.26
300 PLN
11533

Fi.27a
Mi.26
35 PLN
11534

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "HAI zamiast HAL", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.27a B6
Mi.26
40 PLN
11535

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z usterką "zniekształcona lewa gwiazda", ledwie widoczne przełamanie, gwarancja Danowski.

Fi.27aNo
Mi.26K
240 PLN
11536

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z odwróconym nadrukiem, w bardzo ładnym stanie, gwarancja Jungjohann BPP.

Fi.27a No
Mi.26
240 PLN
11537

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "brak prawego ramienia T", gwarancja Jungjohann.

Fi.27aNo B11
Mi.26K
360 PLN
11538

1918 drugie wydanie lubelskie, sześcioblok znaczków za 50/60 hal. z odwróconym nadrukiem, dwa z nich (prawy i lewy dolny) z błędami - na poz.7 "brak kropki po HAL", a na poz.9 "HAI zamiast HAL", gwarancja Jungjohann BPP.

Fi.27a No B5+B6
Mi.26
2 000 PLN
11539

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze szaroniebieskim, gwarancja bez opisu Schmutz.

Fi.27b
Mi.26
200 PLN
11540

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, z błędem na poz.12 "prawa gwiazdka zniekształcona" w ładnym stanie, gwarancja i opis Kwaśniewski, Schmutz.

Fi.27b B7
Mi.26
1 000 PLN
11541

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 30 z brzegowym uszkodzeniem nadruku "zniekształcony orzeł", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.28 B10
Mi.27
60 PLN
11542

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 40 z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak TA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.28 B10
Mi.27
120 PLN
11543

1918 drugie wydanie lubelskie, nadruk z poz. 10 "brak ZTA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.28B9
Mi.27
50 PLN
11544

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", gwarancja Mikstein, Danowski.

Fi.28B9
Mi.27
100 PLN
11545

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 50 z brzegowym uszkodzeniem nadruku "uszkodzony orzeł", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.28 B9
Mi.27
120 PLN
11546

Fi.28No
Mi.27K
250 PLN
11547

Fi.28No
Mi.27K
600 PLN
11548

Fi.28 No B10
Mi.26 K
600 PLN
11549

Fi.28No B11
Mi.27K
1 000 PLN
11550

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.29
Mi.28
30 PLN
11551

Fi.29
Mi.28
30 PLN
11552

Fi.29
Mi.28
10 PLN
11553

Fi.29
Mi.28
20 PLN
11554

Fi.29
Mi.28
30 PLN
11555

Fi.29
Mi.28
30 PLN
11556

Fi.29B10
Mi.28
30 PLN
11557

Fi.29 B10
Mi.28
30 PLN
11558

Fi.29 B11
30 PLN
11559

Fi.29 B9
Mi.28
35 PLN
11560

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 10 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.29 B9
Mi.28
15 PLN
11561

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, załamanie na prawym górnym brzegu, gwarancja.

Fi.29K
Mi.28K
200 PLN
11562

Fi.29No
Mi.29K
400 PLN
11563

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.29No
Mi.28K
250 PLN
11564

450 PLN
11565

1918 współkursory - znaki Bośni-Hercegowiny i austro-węgierskiej poczty polowej użyte na ziemiach polskich, list polecony opłacony według taryfy podwyższonej obowązującej w Dyrekcji Lubelskiej bardzo krótko, bo tylko w dniach 16.XII.18 - 8.I.19, wysłany 27.XII z Kraśnika do Wiener Neustadt, unarodowiony kasownik i nalepka polecenia; ładnie odbity stempel cenzury krakowskiej; bardzo rzadka, dekoracyjna całość w doskonałym stanie zachowania, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.OA57
Mi.P16, P20
2 400 PLN
11566

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 76, gwarancja Landre,.

Fi.30
Mi.29
950 PLN