Aukcja 39. Wydania przedrukowe 1918-1919

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
11407

1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka z odwróconym nadrukiem, słaby narożnik w lewym znaczku, gwarancja.

Fi.19No
Mi.19K
250 PLN
11408

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikstein.

Fi.19No
Mi.19K
80 PLN
11409

1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka z nadrukiem odwróconym, ślady po podlepkach, gwarancja Schmutz.

Fi.19No
Mi.19K
140 PLN
11410

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikulski.

Fi.19 No
Mi.19 K
30 PLN
11411

1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem z poz. 46-47, gwarancja Schmutz.

Fi.19 No
Mi.19 K
220 PLN
11412

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z poz. 24 z usterką "wyrostek na dziobie orła", gwarancja Schmutz.

Fi.19 No
Mi.19 K
150 PLN
11413

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z błędem "brak ornamentów", gwarancja.

Fi.19No B3
Mi.19K
600 PLN
11414

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 11 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Kwaśniewski.

Fi.20a
Mi.20A
150 PLN
11415

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Ryblewski.

Fi.20a
Mi.20A
40 PLN
11416

Fi.20a
Mi.22A
45 PLN
11417

Fi.20a
Mi.20A
40 PLN
11418

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 21/32, znaczek z poz. 22 z błędem "krótsza litera A w POLSKA", gwarancja Schmutz.

Fi.20a B2
Mi.20A
425 PLN
11419

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.20b
Mi.20B
150 PLN
11420

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11 1/2, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.20b
Mi.20B
80 PLN
11421

Fi.20b
Mi.20B
40 PLN
11422

Fi.21
Mi.21
30 PLN
11423

Fi.21
Mi.21
30 PLN
11424

1918 drugie wydanie lubelskie, kasownik Lwów, gwarancja Ryblewski.

Fi.21
Mi.21
15 PLN
11425

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Miszczak.

Fi.21
Mi.21
15 PLN
11426

Fi.21
Mi.21
15 PLN
11427

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
10 PLN
11428

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ways.

Fi.21
Mi.21
20 PLN
11429

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Kielc 17.I.19 do Pińczowa, mieszana frankatura z austriackimi znaczkami, koperta przycięta od góry i z boku - reperowana, mimo słabego stanu dekoracyjna i bardzo rzadka całość, gwarancja Schmutz.

Fi.21
1 750 PLN
11430

Fi.21
Mi.21
15 PLN
11431

Fi.21
Mi.21
20 PLN
11432

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski.

Fi.21
Mi.21
20 PLN
11433

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Ways.

Fi.21
40 PLN
11434

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, gwarancja Łaszkiewicz.

Fi.21
40 PLN
11435

Fi.21
Mi.21
30 PLN
11436

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 11, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21
20 PLN
11437

1918 drugie wydanie lubelskie, lewy dolny znaczek z błędem "uszkodzone PO w POLSKA", gwarancja Miszczak.

Fi.21 B15
Mi.21
150 PLN
11438

Fi.21 B2
30 PLN
11439

Fi.21No
Mi.21K
150 PLN
11440

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja.

Fi.21No
Mi.21K
70 PLN
11441

Fi.21No
Mi.21K
150 PLN
11442

Fi.21No
Mi.21K
150 PLN
11443

Fi.22a
Mi.22a
30 PLN
11444

Fi.22a
Mi.22a
20 PLN
11445

Fi.22a
Mi.22a
15 PLN
11446

Fi.22a
Mi.22a
20 PLN