Nowa aukcja rozpocznie się wkrótce

Aukcja 39. Wydania przedrukowe 1918-1919

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
11727

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 98, znaczek pomarszczony, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.50a
Mi.49 
25 PLN
SPRZEDANY
11728

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem formy IIC z poz. 69/80, gwarancja Ryblewski.

Fi.50a
Mi.49 
160 PLN
SPRZEDANY
11729

1919 wydanie krakowskie, znaczek gazetowy za 2 hal. w kolorze jasnobrązowym z nadrukiem formą IIC poz.3, gwarancja POLONUS, z opisem Falkowski.

Fi.50b
Mi.49 
240 PLN
11730

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 41, gwarancja i oznaczenie Miszczak.

Fi.51
Mi.50 
40 PLN
SPRZEDANY
11731

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 14, gwarancja Jungjohann.

Fi.51
Mi.50 
30 PLN
11732

1919 wydanie krakowskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem formy IIC z poz. 1, gwarancja.

Fi.51
Mi.50 
45 PLN
SPRZEDANY
11733

1919 wydanie krakowskie, górna połowa arkusza (bez pierwszego znaczka) znaczków gazetowych za 4 hal. z nadrukiem formy IIC obejmująca nadruki z poz. 2-50, arkusz pochodzi z fazy przedruku z błędami na poz. 29 "uszkodzone A w POLSKA, jak Ą" oraz na poz. 33 "wcięcie w S" bez innych błędów, jedno złamanie między znaczkami, poza tym dobry stan zachowania, idealny materiał badawczy i porównawczy.

Fi.51a
Mi.50 
2 250 PLN
11734

1919 wydanie krakowskie, dolna połowa arkusza (bez pierwszej kolumny) znaczków gazetowych za 4 hal. z nadrukiem formy IIC obejmująca nadruki z poz. 52/100, arkusz pochodzi z fazy przedruku bez błędów w postaci uszkodzonych liter AA w siódmej kolumnie nadruków, jedno złamanie między znaczkami i jedno ukośne załamanie, poza tym dobry stan zachowania, idealny materiał badawczy i porównawczy.

Fi.51a
Mi.50 
1 500 PLN
SPRZEDANY
11735

1919 wydanie krakowskie, znaczki gazetowe za 4 hal. z nadrukiem formą IIC, w kolorach zielonym - poz.98, gwarancja Schmutz i jasnozielonym - z błędem na poz.21 "rozbite P w POLSKA", gwarancja Mikstein z opisem koloru Schmutz.

Fi.51ab B
Mi.50 
70 PLN
11736

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 33 z błędem "wcięcie w S", gwarancja Taipale.

Fi.51B13
Mi.51 
80 PLN
11737

1919 wydanie krakowskie, kompletny arkusz znaczków gazetowych za 6 hal. z nadrukiem formy IIC, zagięcie miedzy przedostatnim, a ostatnim rzędem, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.52a
Mi.51 
4 500 PLN
11738

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 43, gwarancja i oznaczenie Mikstein.

Fi.52a
Mi.51 
25 PLN
SPRZEDANY
11739

1919 wydanie krakowskie, znaczki gazetowe za 6 hal. z nadrukiem formą IIC, w kolorach szaroniebieskim - poz.35, gwarancja z opisem Schmutz i niebieskim - poz.23, gwarancja z opisem.

Fi.52ab
Mi.51 
50 PLN
SPRZEDANY
11740

1919 wydanie krakowskie, wieloblok z nadrukiem formy IIC, w tym znaczki z katalogowanymi błędami na poz. 23 "rozmazane P w Polska" i poz. 33 "wcięcie w S", gwarancja.

Fi.52a B11, B13
Mi.51 
1 600 PLN
11741

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 40, gwarancja.

Fi.52b
Mi.51 
40 PLN
SPRZEDANY
11742

1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze fioletowoniebieskim z nadrukiem formy IIC z poz. 91, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.52b
Mi.51 
30 PLN
SPRZEDANY
11743

1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze fioletowoniebieskim z nadrukiem formy IIC z poz. 42, złamanie w poziomie, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.52b
Mi.51 
20 PLN
11744

1919 wydanie krakowskie, znaczek gazetowy za 6 hal. w kolorze niebieskim z mocno przesuniętym skośnym nadrukiem formą IIC poz.61, gwarancja i opis Taipale, Schmutz.

Fi.52b
Mi.51 
360 PLN
11745

1919 wydanie krakowskie, marginesowy znaczek gazetowe za 6 hal. z nadrukiem formą IIC w kolorze niebieskim, z usterką na poz.96 "uszkodzone K", gwarancja z opisem pozycji Schmutz.

Fi.52b
Mi.51 
40 PLN
11746

1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze fioletowoniebieskim z nadrukiem formy IIC z poz. 84, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.52b
Mi.51 
30 PLN
11747

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 45, gwarancja i oznaczenie Jungjohann.

Fi.52b
Mi.51 
30 PLN
11748

1919 wydanie krakowskie, pasek znaczków z nadrukiem formy IIC z poz. 63-65, gwarancja Ryblewski.

Fi.53
Mi.52 
950 PLN
SPRZEDANY
11749

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 93, gwarancja Ryblewski.

Fi.53
Mi.52 
315 PLN
SPRZEDANY
11750

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formy IIC z poz. 59-60, gwarancja.

Fi.53
Mi.52 
630 PLN
SPRZEDANY
11751

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formy IIC z poz. 57-58, gwarancja.

Fi.53
Mi.52 
700 PLN
11752

1919 wydanie krakowskie, pasek znaczków z nadrukiem formy IIC z poz. 66-68, gwarancja Ryblewski.

Fi.53
Mi.52 
950 PLN
SPRZEDANY
11753

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 51, gwarancja.

Fi.53
Mi.52 
315 PLN
SPRZEDANY
11754

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formy IIC z poz. 48-49, gwarancja Ryblewski.

Fi.53
Mi.52 
630 PLN
SPRZEDANY
11755

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 96, gwarancja.

Fi.53
Mi.52 
350 PLN
11756

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 51, gwarancja Miszczak.

Fi.54
Mi.53 
35 PLN
11757

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 27, gwarancja i oznaczenie Krawczyk.

Fi.54
Mi.53 
40 PLN
11758

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 85, gwarancja i oznaczenie Miszczak.

Fi.54
Mi.53 
40 PLN
11759

1919 wydanie krakowskie, znaczki z nadrukiem formy IIC z poz. 54-55, gwarancja Ryblewski.

Fi.54
Mi.53 
60 PLN
11760

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 75, gwarancja Ryblewski.

Fi.54
Mi.53 
30 PLN
11761

1919 wydanie krakowskie, znaczki z nadrukiem formy IIC z poz. 41-51, gwarancja Ryblewski.

Fi.54
Mi.53 
60 PLN
11762

1919 wydanie krakowskie, znaczek gazetowe za 30 hal. z nadrukiem formą IIC, z błędem na poz.74 "ścięte zakończenie litery S i pęknięta litera K", sygnatura POLONUS, gwarancja Mikstein.

Fi.54
Mi.53 
50 PLN
SPRZEDANY
11763

1919 wydanie krakowskie, znaczek gazetowy za 30 hal. z nadrukiem formą IIC poz.28 z usterką "uszkodzony romb", gwarancja Krawczyk, z opisem Schmutz.

Fi.54
Mi.53 
50 PLN
11764

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 27, gwarancja Ryblewski.

Fi.54
Mi.53 
55 PLN
SPRZEDANY
11765

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 100, poziome złamanie, gwarancja Ryblewski.

Fi.54b
Mi.53 
25 PLN
11766

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 31, gwarancja.

Fi.54b
Mi.53 
35 PLN